• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

12. marca 2017 
@brendda Footmuff je fusak :grinning: Cocoon je novorozenecká vložka, ale ta je jen do Bee ne??? :wink:
25. feb 2011 o 15:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. feb 2011 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrasafr Péťo,já ten žlutej fusak do Oceanu asi zruším,ne?To se nehodí...
25. feb 2011 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrasafr
@brendda asi veru pôjdem do tej čiernej, chcela by som k nemu potom elodie details fusak, taký červený kvetovaný a to by asi vypadalo divne, keby to bol iný motív
25. feb 2011 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brendda Myslíš, že se to nehodí??? Bylo by to veselý a netradiční! :wink: A co si nakonec vymyslela místo žlutýho? Nechtěla si přece nic smutnýho tmavýho :wink:
25. feb 2011 o 15:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellysa Pokud přemýšlíš o barevném fusaku, tak určitě tašku jednobarevnou!!! :grinning:
25. feb 2011 o 15:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bebel ty brďko,díky.Snad to zvládnu objednat :grinning:
@petrasafr já pořád nevím,mi to přijde divočárna.Chtěla jsem si pak dokoupit žlutou stříšku a mít to oboje žlutý,ale prý se žlutá na Chameleona neprodává??!Já jí tu myslím u někoho ale viděla v albu??
Nevymyslela jsem nic,jen černou,když je k tomu vymyšlená od Bugaboo černá-černej fusak.Jinej tam prostě nejde.
Taky mě štve,že k tomu není deka v tý barvě,prostě nic...
25. feb 2011 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellysa jo,to by vypadalo divně.
Taky chci ten elodie fusak...ale chlapečkovskej :wink: ten tyrkys
25. feb 2011 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brendda ja mám žlté poťahy a už sa mi viacerí prihlásili, že by ich chceli. Zatiaľ to predávam ako celok, v 2. polke marca to už možno rozkúskujem a predám zvlášť. :wink:
25. feb 2011 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bebel no vždyť říkám,že jsem je někde viděla :grinning: tak u tebe to bylo!! :grinning: a celok znamená co???Tak já si u tebe koupím celok :grinning: ty tvoje kombinace jsou totiž nejhezčí :sunglasses:
25. feb 2011 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brendda Protože je to jako limitovaná edice a k tomu oni všechny doplňky nedělaj. Takhle já jsem chtěla tu starou riflovou limitovanou edici 2007, ale taky jsem nevymyslela k ní další doplňky :frowning2:
25. feb 2011 o 16:03  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brendda hehe :grinning: kľudne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. feb 2011 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bebel ty jsi kočíkový maniak!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:

@petrasafr no a teď babo raď....
25. feb 2011 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bebel no a co to teda znamená celek?Co obsahuje??
25. feb 2011 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brendda kočík, adaptéry na škrupinu maxi cosi, pláštenku, moskytieru, UV sunshade, zimné kolesá, fusak vo farbe sand, 2x3D flís(žltý, sand), 2 letné striešky (žltý flís a ružový canvas) a 1 bavlnený kvietkovaný šitý poťah na športovú časť, hrubý zimný čierny fusak Eisbärchen a flísovú zavinovačku babynomade od red castle ako bonus:grinning:
25. feb 2011 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bebel ha ha ha AHA :grinning: :grinning: tak všecko to opravdu nechci :grinning: něco snad budu mít v tý základní výbavě,když si koupím Chameleon Ocean :grinning: Tak kdyby ses rozhodla to roztrhat,hlásím se o všechny ty žluté věci :grinning:
25. feb 2011 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bebel tu flísovů zavinovačku mám doma po holčičce úplně stejnou i ve stejných barvách :grinning: tak ta by mě fakt nevytrhla :grinning:
25. feb 2011 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bebel vlastně ne,já mám vnitřek té zavinovačky limetka :sunglasses:
25. feb 2011 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brendda tak to mám bunker lodger v tejto kombinácii...ale ten máme teraz v Beečku :wink:
25. feb 2011 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bebel jo,jo,já jsem na to koukala :wink: je krásnej....
25. feb 2011 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bebel a co ty jako odborník,jaký by si koupila do Oceanu orogonal fusak???Nebo se mám na ten origoš vybodnout a koupit jen ten Elodie???
25. feb 2011 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brendda ja by som brala kompletku Elodie retro :wink: Od čapice cez bryndáky až po fusak a deku :grinning: A možno aj ich pláštenku a podložku na jar/jeseň :sunglasses:
25. feb 2011 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bebel tak dobrá....si nechám poradit od kočíkového maniaka :grinning: a žlutej si koupím jen,když mi prodáš ty stříšky :grinning:
25. feb 2011 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brendda Jestli jsou ty žluté stříšky flees, tak do toho bych nešla, pouze pokud by byly canvas :wink: Ten flees je takový ten teplý chlupatý materiál, na který se všechno chytá :frowning2: Někomu možná vyhovuje, ale já potahy jedině canvas :grinning:
25. feb 2011 o 17:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babule co ste objednavali z babycare.nl ako ste to objednali?da sa tamniekde zmenit rec?a tu zlavu 5% mi to kedy odpocitaju?
25. feb 2011 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbora87 vpravo v takom stlpci mas vlajky.. klikni si na anglicku. a to ti odpocita potom z kosika ako budes mat objednavku nahodenu
25. feb 2011 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 super moooc dakujem!uz som myslela ze sa budem ucit holandsky :slight_smile:)) a kolko to trva kym pride?
25. feb 2011 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak to maju skladom- to tam mas napisane, tak 4-10pracovnych dni
25. feb 2011 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbora87 da sa zmenit na anglictinu, zlavu to odrata bez postovneho, ked uz ides robit objednavku na ostro. do tyzdna to mas doma. nam v piatok presla platba, v sobotu to poslali a v stredu doobeda to prislo. drzim palce :slight_smile:
25. feb 2011 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok