Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

barbora87
25. feb 2011

@barboramarek ok super dakujem...a si spokojna s nim?co vsetko si objednala?

lia
25. feb 2011

baby neviete,kde sa daju objednat tie nove limitky striesky??

carculka
25. feb 2011

@bebel muzu se zeptat?kde si nechavas sit tak krasne strisky?a usili by i nanoznik?kolik je maly?adyz uz si kocikmaniak tak mi urco reknes-bee plus patri mezi nejprostornejsi golfky ze

brendda
25. feb 2011

@petrasafr no,jenže mě se líbí víc....
canvas budu mít ocean...

misha82
25. feb 2011

holky, ktera mate zkusenosti, jde pouzit fusak elodie details a lodger jako zimni??? dekujiii 🙂

brendda
25. feb 2011

@misha82 řeším to tu pořád 😀 holky říkají že jo,že na zimu super.Na jaro a podzim "stačí" bugaboo..

misha82
25. feb 2011

@brendda Aha, děkuji moc 😀

jenniffer001
25. feb 2011

holky jsem ráda, že vás tady občas čtu 😉 taky chci koupit ED fusak, ale nejspíš až na podzim, teď už věřím v začátek jara a teplíčko 🙂 a taky doufám, že do podzimu se k nám dostane ten tm. šedý 😝

tyrra
25. feb 2011

ahojte baby, som tu uplny novacik, chcela by som si objednat bee z babycare, nechce sa niekto pridat?

barbora87
25. feb 2011

@tyrra ahoj ja budem objednavat

tyrra
25. feb 2011

@barbora87 to je skvele, len pozeram, ze nie si v SR. ako by sme to teda spravili?

sonia.
25. feb 2011

Ahojte kocky, zacala som pokukovat po bugaboo bee plus. Ste s nim spokojne? A nie je velky ked sa zlozi? Hladam totiz nieco skladne do auta. A este mam 2 otazocky: Ako sa ovlada? Lahko? A myslite, ze by som ho mohla mat ako jediny kocik?

barbora87
25. feb 2011

@tyrra mas niekoho v ba?

sonia.
25. feb 2011

Baby, kedy sa chystate objednavat?

tyrra
25. feb 2011

@barbora87 mam, BA nie je problem

tyrra
25. feb 2011

@sonia. ja uz by som aj zajtra, ale nie je to az take urgentne, viem par dni pockat.

barbora87
26. feb 2011

@sonia. No asi do pondelka bo naposledy som nestihla a nestihla som super akciu...a teraz je este aslon za 529€...

barbora87
26. feb 2011

@tyrra no mozno by som to mohla do ba priviezt ale momentalne nemamw auto tak neviem...alebo keby chcel este niekto objednat z ba a blizkosti tak by pre vsetko prisli a poslali by ti dalej...a co vsetko by si chcela objednat?

ellysa
26. feb 2011

baby koľko ešte asi využijem fusak túto zimu? mám ho ešte objednať? mám doma jeden, ale neviem, či bude pasovať na bee

barbora87
26. feb 2011

@ellysa podla toho ktory fusak...ja dufam a myslim si ze sa otepli uz trosku ale fusak si myslim ze sa nam hodi asi aj na jar...aspon nebudem musiet drobca naobliekat ako snehulaka 🙂

tyrra
26. feb 2011

@barbora87 ja chcem len kocik, mozno este jednu striesku k tomu. ja by som preferovala aby sme objednavali aspon tri, nech je to tych 10% a tiez postovne sa da potom rozdelit a vyjde to menej. ja som totiz niez zavahala ked bol este za 489eur, takze ma to dost hneva. ale myslim, ze za 529 bude este nejaky cas, nebudu to tak rychlo menit. teda, dufam.

barbora87
26. feb 2011

@tyrra ok tak ja si to popisem aby som mala prehlad...no ja sok to vtedy tiez nestihla :( no a za zvysok sa dohodneme co sa tyka postovneho platby a dovozu...

barboramarek
26. feb 2011

@barbora87 ahoj ja som objednavala bee plus. kolecka idu pekne, aj som pobehla 😀 je skladny, priestorovo ma milo prekvapil, poobede mozem dat nejake foto. neni to taka hrkalka. jedine co mi chyba, je kedze mi mala spi, tak vonku ked spi je stieska "kratka". tak rozmyslam este nad tou slnecnou strieskou, ta ide viac do predu, sa mi zda ze bebel ju ma v albume 😉 manevruje sa uplne perfektne. teraz si ho uz viem predstavit ako jediny kocik, mala ma 20 mesiacov, ale od narodenia, neviem. je taky otvorenejsi, nie pri hlave ale inde 😉 v cameleone bola tak viac "chranena", rucka je super vysoko, kosik je dostatocne velky. alebo ked od narodenia tak po tej prenosnej taske ak by ostala nejaka podlozka tak mozno aj ano, ale to treba vidiet a potom sa rozhodnut 😉
ale urcite nelutujem kupu, som spokojna, ale ta cena je hrozna, povedzme si to uprimne...

barbora87
26. feb 2011

@barboramarek no a ma mala v nom dost miesta?no tu slnecnu striesku kazda babula odporuca...no o cene fakt radsej ani nehovorit 🙂)) ale myslim si ze ked vsetko splna tak zase to neni zla investicia a hlavne u mna by to fakt bolo aspon na2roky mozno aj dlhsie...a super je ze si mpzem dokupit rozne doplnky v rpznych farbach...jooo hod prosim fotecky...
No keby som mala male mimi tak asi by som pockala ale moj slonil vyzera aki polrocne mimi 🙂))

barboramarek
26. feb 2011

@barbora87 ked to chces rychlejsie mozem ti poslat mms 😉 poobede dam foto 🙂 miesto myslim ze dost v poho, neni to jak v posteli ale napriklad ma viec miesta pri hlave ako v cameleone. tam ked spala mala hlavu v strieske 😀 mam aj foto ako tam spi 😉

barbora87
26. feb 2011

@barboramarek nie v pohode vydrzim do poobedia 🙂)) no zatial som nepocula ze by bol s nim niekto nespokojny...a ta strieska je tenka alebo ako pri druhych kocikoch?a co brzda funguje v pohode?

bebel
26. feb 2011

@tyrra ja som ho kupovala za 559, takže 😎 aj tých 529 je super cena 😝 😅
@carculka tie zverinové striešky ešte nemám ušité...len látku som si naaranžovala, dohodla som sa s 1 kamoškou z fóra, že ich skúsi ušiť podľa originálu, až budú hotové dám referenciu. Inak viac báb na českom MMB je schopných ušiť návleky a striešky pre BGB.

Bee+ mám rada, ale ako jediný kočík si ho neviem predstaviť, ja potrebujem ešte minimálne jeden do auta a 1 s veľkými kolesami na korčule, do terénu a snehu 😎 😉

@lia ešte nie sú v predaji....ale čoskoro, predpoklám na jar tesne pred letom budú k dispo.

petrasafr
26. feb 2011

@brendda Jestli se ti líbí, tak do něj určitě jdi 😀 Je to krásná barva, budeš mít nádhernej kočárek!

lia
26. feb 2011

@bebel ok,tak si troska vydychneme s minamim 😅
aj ja by som este potrebovala jeden na sport ,ale to uz by som potrebovala asi aj noveho manzela,lebo mojho by uz vystrelo 😅 😀
som zvedava @bebel na tie striesky,usiju to ako original?? ale vyzeraju uz teraz uzasne 😉
nevies mi poradit,mala ma teraz 14 mesiacov , mam objednat na buduci rok este nejaky fusak? bgb alebo elodie? mam off white striesku a este jeden ruzovy kocik,aky sa k tomu bude hodit najviac?
ale chcela by som este na bee + jednu ruzovu striesku,neviem ci tu bledu alebo tu tmavsiu ruzovu
este rozmyslam,ci original podlozku do bee alebo situ a aka sa mi najviac hodi,no mame my problemy babule 😀

sonia.
26. feb 2011

@tyrra Baby, ja ho straasne chcem a najradsej by som si ho hned s vami objednala (ak by sme boli 3 vyjde to cenovo uplne uzasne), ale ja musim najprv predat tie moje 2 kociky... Inac nanho nenaskrabem ☹.