• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

27. mája 2017 
@sonia. mne dal tiez muz podmienku predat jeden z dvoch kocikov co mame doma, ale ukecala som ho nechat si ich aspon do leta. no mozno sa ti podari predat ich skor, ako dame dokopy objednavku. :wink:
26. feb 2011 o 12:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbora87 ahoj, brzda uplne bez problemov, strieska je taka tenka ale myslim ze neprefuka. na ip odpoviem v ip :grinning:
26. feb 2011 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lia baby, čo mali tie originál podložky sa sťažovali, že sa šmýkajú na tom canvase.... :unamused:
Ja mám šitú bavlenú od Pinkie a sedí mi super.
K fusakom celkom slušné farby vyšli aj od Bria http://www.bambini.sk/sk/store/product/5028/32/brio-fusak-leskly-2011
možno by sedeli farbene k tým novým strieškam. Bude to treba prirovnať v reáli, komerčné fotky, vždy odtiene skresľujú.
Alebo kolekcia čierny zamat nič nepokazí http://eshop.richkids.eu/fusaky-v-ponuke-rich-kids/654-elodie-details-fusak-cierny-zamatovy.html
aj denim kolekcia ED k off white limitke mi sedí http://eshop.richkids.eu/fusaky-v-ponuke-rich-kids/656-elodie-details-fusak-vzor-lumberjack-denim.html
26. feb 2011 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš do fóra to, čo patrí do internej pošty".
26. feb 2011 o 14:40 • barboramarek
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra.
26. feb 2011 o 14:47 • barboramarek
@bebel čau baby,
tak jsem šla dnes do obchodu,že si koupím,nebo objednám celou tu kolekci elodia retro a je to problém.Vůbec to neměli,prý mi to zkusí objednat,ale je to stará kolekce,tak už to asi nikde nevyhrabou :pensive: to jsem teda namydlená...
Co já do toho Oceanu narvu?? :grinning: Tohle by bylo bývalo ideální...
26. feb 2011 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barboramarek parada!!!!to tam ma tolko miesta????wow!!!tak objednavam :slight_smile:))
26. feb 2011 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brendda na ich oficiálnej stránke žiadna nová kolekcia nie je...http://www.elodiedetails.com/# :sunglasses:
26. feb 2011 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bebel zkusila jsem to objednat ještě na netu jinde-u jiné firmy.
Nová kolekce teprve bude-jako 2011....? asi
Paní mi prostě řekla,že tohle vylezlo na podzim r.2010 a že je to vyprodané a nové že už nebude.Jen jiné zase...
26. feb 2011 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. feb 2011 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brendda Taky bych to zkusila někde hledat - ebay nebo amazon atd. :frowning2: Ale jestli to je podzim 2010, tak to přece nemůže být staré :grinning:
26. feb 2011 o 15:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. feb 2011 o 15:18  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bebel já už to před minutou objednala jinde komplet,tak uvidíme....
kdyžtak si koupím na mimibazaru alespon něco,ale chtěla jsem to mít celé,víš jak...díky.
26. feb 2011 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrasafr asi to nemyslela staré,ale vyprodané.......
26. feb 2011 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. feb 2011 o 15:20  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brendda Tak držím palce, aby to všechno bylo k sehání, to se tam fakt super hodí do toho Oceanu :grinning:
26. feb 2011 o 15:20  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brendda aj táto má doplnky http://www.mimibazar.cz/bazar.php?strana=2&album=524489 a deku, ale drahšiu

a táto dávala do aukcie tašku http://aukro.cz/krasna-taska-na-kocarek-elodie-details-retro-i1439321578.html
a fusak ti zistím, či ho jedna známa ešte má.
26. feb 2011 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brendda jasne, chápem :wink: bude to pekné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. feb 2011 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bebel no ja mam spirita od teutonky...a myslela jsem bee plus jako golfky...uz jsem teda byla naprosto rozhodnuta ale ted zas me leckdo nahlodava..proc si to nedokazes predstavit?reknes pro a proti bee plus?promin ze otravuju ale musim rozmyslet poradne aby me muz nezabil az bych nebyla spokojena :grinning: :grinning: :grinning: nebo jaky jsou jeste prostornejsi golfky?(bee beru jako golfky)
26. feb 2011 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@carculka ked beries bee ako golfky tak je to najpriestrannejsi kocik z nich :wink:
26. feb 2011 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@carculka nie sú žiadne priestrannejšie a variabilnejšie (úprava výšky a dĺžky sedáku, otočný sedák), + možnosť meniť striešky.
Za mínus však považujem ich neskladnosť....mne napr. zaberú polovicu kufra a to mám kombík. Preto musím mať ešte golfáče alebo quinny zapp na dovolenky, keď naložíme komplet batožinu pre 4 členov rodiny a psa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Na zimu ani do terénu nie sú vhodné.....ale zase väčšie dieťa naložíš do nosiča na horách a v zime na sánky, takže to až tak nepotrebuješ (pre mňa to bolo túto zimu dosť dôležité). :sunglasses:
26. feb 2011 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbora87 no aj ja si myslim ze dost, som dost kocikov skusala a merala atd. :grinning: myslim z tych skladnejsich a golfovych. v provom momente som si povedal ze preboha, ked bol este v krabici, sa mi zdal maly, ale teraz je to uplne ok. ta strieska je taka aby sa nepovedalo, ale myslim ze je to ok :wink:
26. feb 2011 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babule vyzna sa niekto vas v lodger?
26. feb 2011 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barboramarek a skusala si tam malu nacpat vo fusaku?
26. feb 2011 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bebel @barboramarek diky holky to jsem potrebovala slyset :grinning: ze patri k nejvetsim,mame totiz obrika :grinning:
ja s bee pocitam na dovci a takovy do auta,ze pro nej jen zbehnu az bude mit cas na spani a nebo bude unavena..jezdime casto pryc na cely den,spi tak pul holdky a nema cenu se vracet domu
a taky abych dala do auto bee a jeste vozitko a mohli jsme stridat behem dne :grinning:
26. feb 2011 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babule zajtra najneskor bud tyzden chcem objednat...tak ak nieco chcete napiste ip
26. feb 2011 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbora87 ja ho tiez planujem objednat v blizkej buducnosti.. a uz necitam nic o kocikoch :grinning: ho proste chcem a hotovo.. presla som kvantum obchodov a ziaden sa mi nepaci ani len z polovice tak ako bugaboo
26. feb 2011 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilla244 :slight_smile:)) no ja som sa snizila uspokojit inymi ale nejde to :slight_smile:)) a chces objednat z babycare?lebo uz by sme bolo nad 1500 a tam je 10%zlava....
26. feb 2011 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbora87 neskusala, uz pri cameleonovi vyzerala smiesne :grinning: podla mna nacpes v poho ale starsie dieta vyzera vo fusaku dobre len v pp gt3 alebo v jane slalom alebo v concorde, ale v cameleonovi bola podla mna v poho len to vyzeralo inac :grinning:
26. feb 2011 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barboramarek hihi :slight_smile:)) no tak som zvedavaaaa aj ked teraz studujem fusak lodger....tak uvidime co vymyslim
26. feb 2011 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok