Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

kalista
20. júl 2008

noooo 😀 a to si este nevidela ked vedla Bee postavim Quinny Freestyle 😕 to je jak tank!
je to praktish, lahsie sa cisti a celkom prijemna zmena. aj ked tato farba bola len alternativa! cakam na taku kvetinkovu..

cicushka
autor
20. júl 2008

kalista) viem presne ktoru myslis...ta je naozaj pekna. No mozno sa raz dam inspirovat tvojim tuningom...zatial som ocarena to cistou krasou 😀

bejby29
20. júl 2008

Kocky, mate niektora tu autosedacku od Bugaboo? Velmi by ma zaujimalo, ci je dobra..

kalista
20. júl 2008

bejby) predam ti moju transport bag. je uplne nova, este zabalena.
cicush) ja som tu podlozku kupila povodne na Quinny, nech je krajsi. inak s autosedackou BGB- nevidela som ju, ale moj nazor je, ze predsa len maxi cosi je na 1. mieste a za tu cenu..... 😖 a ani sa mi az tak nepaci.

cicushka
autor
21. júl 2008

bejby) no tak ako pise kalista, ja by som sla asi do niecoho overeneho, testovaneho, ted tu Maxi Cosi asi. Inac aj to sa tu uz preberalo asi mesiac dozadu...skus pokukat spat.

bejby29
21. júl 2008

Kalista a za kolko predavas? Ak si z Blavy tak by som si ju mohla vyzdvihnut v piatok..
Ja mam Maxi Cosi ale od jedneho roka.. Teraz mame od Rock Star Baby, ale som s nou strasne nespokojna, lebo mala, ked ju odtial vyberam, si vzdy buchne hlavu o take drzadllo.. No proste hrozne riesena. Som sa rozhodla, ze kupim tuto, ja si myslim, ze oni by asi nieco nekvalitne nevymysleli 😉

kalista
21. júl 2008

babytrader uz ma v ponuke aj ruzovy Bee. 🙂

ella1
21. júl 2008

no malý v tom je podarený 😀 ako keby sedel v kočíku pre bábiky 😀

inak ja by som kľudne kúpila sedačku bugaboo.čo som čítala,tak je dobrá.no a niekto musí začať,aby nám mohol zreferovať svoje skúsenosti.ja by som ju kúpila.a teda,ked raz,tak kúpim 😉

henri001
21. júl 2008

kalista 😀 😀 😀 uz aj ja som zistila...sa tesim jak decko ...asi kupim aj tu sedacku, achjoj. len nechcem kupovat dopredu, aby sa nic nezakriklo 😕 aj keby dom ho kupila, budem kocikovat asi len po dome, v zime ho asi moc neuzijem, ci ano ? 🙂

ella1
21. júl 2008

henri-to som aj ja zvedavá,že ako sa s kolieskami dá prežiť na našich desných cestách a v snehu.uvidíme,čo povedia baby po zime 😉

a môžem sa ťa niečo spýtať?tú LV máš pravú?manžel by mi chcel kúpiť,tak sme rozmýšľali,že cez net,predsa len aj lepšie ceny,lenže sa bojím aby to nebol fejk.

henri001
21. júl 2008

elli, prava...darcek na valentyna, na nete urcite nekupuj...jedine cez znameho v usa a ten ti preposle ako darcek, asi tak by si usetrila , vzhladom na dolar, ale inak by som neriskovala 😅

cicushka
autor
21. júl 2008

calista) super. tak si este rychlo vychutnam originalnost., ,lebo o chvilu ich bude behat milion. 😀

ella) ja ti z turecka doniesiem zaisto pravu 😀 😀 😀 Ale nie, da sa aj na iternete kupit prava a da sa to lahko poznat. Ked budes mat vybraty nejaky konkretny model, daj vediet, kuknem ti. 😉

ella1
22. júl 2008

dík baby.no ved aj v chorv. ich mali plno 😀 takmer som neodolala 😀
len to,že tie kopie sú už tak vymakané,že aj človek čo sa v tom vyzná,má problém rozoznať 😝
nemám vybraný model,ja by som chcela nejakú klasiku,čo vydrží veky.nemusí byť LV.a kde na nete majú pravé?

kalista
22. júl 2008

cicush) este mas casu dost....kym ich budu mat v Predeti to potrva 3 mesiace 🙂

bejby29
22. júl 2008

Henri, ta LV je super.. Pekna taska, ja som videla jednu od Chloe diaper bag, velmi sa mi pacila, ale nakoniec som si povedala, ze nie a teraz to lutujem.. Mozno ju este pojdem kupit, ale asi ju uz predali lebo bola z 560 Eur na 250 zlacnena.. Skoda
Pred 2 dnami som si pripadala ako spoke person pre Bugaboo, lebo ma zastavili nezavisle 3 holky, ze ako som spokojna s tym Bee 😝

cicushka
autor
22. júl 2008

ella) staci si kuknut napr tam kde ja vsetko...ebay 😀 😀 tu mas napriklad vuittonky: http://search.ebay.com/search/search.dll?sofocu...

ella1
22. júl 2008

cicush-myslíš že sú pravé?lebo som čítala,že ebay museli zaplatiť pokutu Hermes,lebo sa na ich stránke predávali fejky......

henri001
22. júl 2008

elli tu tasku mavaju aj ruzovu ci modru nazivo som videla len modru, farebne su na objednavku...no ale kedze sme nevedeli co to bude, mam hnedu ale nakoniec som rada, takto ju potom vyuzijem ako cestovnu , a pripadne s nou moze chodit aj drahy . Ebay je super vec, ale taka nova vonava taska ktora bola len tvoja a podedi ju tvoja dcerka ci vnucka 😵 myslim ze aj gucci robi diaper bag a velmi pekne su od Juicy couture, tie su cenovo fajn a vyzeraju uzasne
bejby a mozno tam este je ...zavolaj tam 😉

cicushka
autor
22. júl 2008

ella) na ebayi bolo kedysi strasne vela fejkov...teraz velmi malicko...uz si davaju pozor. Prva vizitka fejku, bola vzdy podozrivo nizka cena. A neviem, ci vies, ako ebay funguje...ale keby niekto predaval fejky ako original, tak by sa to odzrkadlilo v jeho ahodnoteni od ostatnych kupujuci (kde si ty mozes precitat, ci su veci prave a take ako ich opisuje a pod.) Podone ako mimibazar.

a novucku a cistucku, ktoru podedia tvoje deticky mozes mat aj z ebayu 🙂

ako pise henri kuk aj ine znacky.

Juicy Couture ma vseobecne kraasne veci...aj oblecenie aj tasky (aj na psikov..mnam mnam) http://search.ebay.com/search/search.dll?sofocu...

Len nie vsetky su naozaj vhodne ku kociku, tak ako pisu predajcovia.

a tu je cela Baby sada od Gucci. Mala ju aj Gwen Stefani pri prvorodenom.
http://cgi.ebay.com/GUCCI-3-pieces-beige-ebony-...

taks, nosic a obal na flasu. Dokonca som to na niekom videla nazivo aj tu na Slovensku.

A pekne diaper tasky robia aj Coach

ale myslim, ze Ella chcela nie tasku na kocik, ale kabelku pre seba 😀

ella1
23. júl 2008

cauko.no vdaka,popozerám všetko.no a ano,ja ju chcem pre seba,nie na kočík 😀
a ako sa platí na ebay?musím mať pay pal?
idem to tam prebrázdiť,ved sa mi to zíde 😉

cicushka
autor
23. júl 2008

ella) najlepsie sa zaregistovat na Paypal,lebo 99.9% predajcvo ho akceptuje a je to bezpecne pre oboch.. Dokonca Paypal sa ti zarucuje za tie veci do nejakej hodnoty. Takze kebyze ti vobec nepride alebo neviemco a predajca nekomunikuje, mozes si to narokovat od Paypal. Je tam tusim jeden poplatok (tusim 1.5 Euro) pri registracii, ale to je vsetko..ptom uz nikdy nic neplatis pri plateni. Vzdy ti to strhne z karty iba taku sumu, aku platis.

Netreba sa toho bat...ja tam nakupujem od roku 2001 a ani raz som nemala ziaden problem.

maximilian
29. júl 2008

Ahojte baby, vidím, že ste skúseneé čo sa bugaboo týka. chce pre druhe mimi nejky dobry sklady kočík. videli ste už niekto Bee aj s taškou na novorodenca? Ako to vyzera a koľko je tam miesta, dakujem

ella1
29. júl 2008

max-ked prečítaš túto+pár strán dozadu,tak tam baby píšu o bee

maximilian
29. júl 2008

Viem zbežne som to preletela, ale tušim tam žiadna nespomina tu tašku na novorodenca.

cicushka
autor
30. júl 2008

maximilian) obrazok je hodny tisic slov 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=oGi2rVjoN00
maximilian
30. júl 2008

Mne sa veľmi pači, len mam obavu, či nebude pre novorodeňa ta taška mala 😉 a nepohodlna.

cicushka
autor
30. júl 2008

max) ja vzdy kazdemu odporucam, ist si ho vyskusat niekde do obchodu. je to tak najlepsie.

aj ked ty teda nemozes asi este vyskusat polozit dietatko do kocika, mozno budes mat realnejsiu predstavu, kolko miesta tam je.

Ale mam taky pocit, ze jedna kocka odtialto mala aj ten babynest v beecku...skus pocitat par stran doazdu, ktora to bola a napisat jej Ip.

maximilian
30. júl 2008

Cicuš videla som ho naživo v rakusku a veľmi sa mi pačil ale nemali k nemu tu tašku. Ved uvidim, ešte je čas, potom to všetko omrknem. A ty si ako spokojna s kočíkom, našla si na ňom nejake "muchy"?

cicushka
autor
30. júl 2008

maximilian) ja ho pouzivam zatial iba 2 tyzdne...ale fatk ziadnu muchu som nenasla. Co by mi asi pri malom babu chybalo, by bolo to, ze sa neda "hojdat" kocik. A tym, ze ma male kolieska, tak niektore diery na chodnikoch naozaj cicit. Ale my sme uz velky, tak to nevadi, ale takemu malemu mimi by to asi mohlo aj vadit.

maximilian
30. júl 2008

Cicushka dakujem pekne za info, no uvidime co a ako kedže je ešte čas. Vdaka... 🙂