Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

wendy_
4. mar 2011

@lia obycejna z DM drogerie (znacka babylove)

tyrra
4. mar 2011

@zajo79 prave som si to znova pozrela, a uz tam naskocilo "in stock", tak idem na to.

zajo79
4. mar 2011

neviete prosim, kde okrem babyparku z ciech maju limitku ocean?

tyrra
4. mar 2011

este jedna otazocka, ako dlho to trva cez TNT, resp. postal route za 24eur?

ellysa
4. mar 2011

@zajo79 leiner mariahilfestr. viedeň, aspoň ho tam mali vyložený

wendy_
4. mar 2011

@brendda a co fusak Lodger. tenhle by tam mozna sel: Artisan folklore jade

evinam
4. mar 2011

@zajo79 Cau tak ja som momentalne v Pardubiciach a je tu Baby centrum obchodik kde maju aj bugaboo ocean aj ten silver aj white aj ten cely black vystavene...tak skus pozriet stranku a pripadne zavolat...http://www.baby-centrum.cz/

misha82
4. mar 2011

@wendy_ Díky moc za radu, hend to taky zkusím 🙂

@vorllinka Moc děkuju, jdu na to mrknout!!! 😵
@sicilia Ahojky, pamatuju si tě z fóra listopadovek a teď koukám, že v květnu čekáte druhé mimi stejně jako my!!! Paráda!!! Držím palečky, ať je vše ok 🙂

sicilia
4. mar 2011

@misha82 ahoj 😵 😵 😵 tak to je aka nahoda, skvele, aj ja gratulujem.. ako vam to pekne vyslo s chlapcekom 😉 ozaj a co planujete s kocikom? mozno si to tu niekde aj pisala, ale necitala som vobec nic dozadu..

brendda
4. mar 2011

@zajo79 už jsem to tu psala,původně jsem yla zamilovaná do Silveru 😀 děsně!!!!Jenže pak jsem je viděla naživo a zvítězil Ocean....Off white se mi taky líbil,ale moje starší holčička by ho určitě zmatlala!!! 😀 Šmíkne se kolem kočáru s čokoládovou zmrzlinou a je po Off white 😀 kdyžtak si pak pořídím jí jako náhradní stříšku....

brendda
4. mar 2011

@ellysa ten puntíkatý je hezký..ten retro je na mě fakt tmavý..........

brendda
4. mar 2011

@kessiee přidej prosím fotky 😉 !!!

brendda
4. mar 2011

@ellysa čo znamená v češtině zamatový babky 😀 ???

zajo79
4. mar 2011

@brendda no tiez tak...pri mojich chlapciskach... nene, ziadny off white. stacila mi zlta nuna, to som mala take nervy na nu, ze som oslavovala ked bola prec. STALE SOM TO DRHLA.

na ocean farbe je pekna ta cierna konstrukcia.
@evinam dik..od nich som mala mat hartan, ale ked som menila objednavku bez fusako tasky, a fusaku a matracu..tak to cele stornovali, ze musim nanovo objednat a zas cakat 10tyzdnov. no tak to kaslem... skusim im napisat... tam na stranke maju len off white.. alebo zajtra im brnknem.. to bude este lepsie, nevydrzim cakat kym odpisu. nepamatas si po com ho mali?

na holandskej stranke bol pred mesiacom nahodeny estelen silver, tak pocitam ze kazdym tyzdnom by mal byt nahodeny aj ocean... je to kolekcia 2011.. takze nahodit by ho mali.

zajo79
4. mar 2011

@brendda sametovy :D

brendda
4. mar 2011

@petrasafr budu to řešit až před zimou....ale asi tam prostě frknu stříbrnou!!!Na podzim bude mít Bugaboo original a černej nakonec jsem se rozhodla 😀 teda pokud neseženu žlutou stříšku ke žlutýmu fusaku 😀

brendda
4. mar 2011

@zajo79 a který sametový ED holky myslí????

zajo79
4. mar 2011
barboramarek
4. mar 2011

@tyrra tnt sme v piatok zaplatili a v stredu tu bol kocik 😉

brendda
4. mar 2011

@zajo79 aha...no je pěkný...ale já budu mít černý Bugaboo na jaro a podzim,takže na zimu-ten pořádně teplý chci nějaký barevný...

zajo79
4. mar 2011

@brendda mne sa paci ta gulicka a pasik. 😵 ale do zimy... casu dost.

brendda
4. mar 2011

@wendy_ ten vypadá super,asi by tam šel,už jsem na to koukala.....ale počkám,až budu mít kočárek doma,pak zajedu někam,kde ho mají a vyzkouším ho tam dát....už to nechci kupovat přes net,ta barva pak vypadá jinak.
Navíc se mi zdá ten Lodger hrozně malý,je to taková velká zavinovačka.Vejde se tam třeba takový dvouletý kluk?????

zajo79
4. mar 2011

@brendda no problem, vojde. akurat ked sa nastve, ze nechce byt zababuseny, tak tie suche zipsy rozopina 😅

wendy_
4. mar 2011

@brendda Tak to nevim, lodger bohuzel nemam, i kdyz se mi moc libi. Ale uz je pozde mam emitex a manzel by uz asi tyhle zmeny nevydychal.

tyrra
4. mar 2011

@barboramarek dakujem.

danulavo
4. mar 2011

Můj bee 🙂 . Mám velkou radost. Ať žije červená :D

brendda
4. mar 2011

@zajo79 ty máš Lodger fusak,jo???Já měla totiž Jané a ten byl teda podstatně větší.Nella se tam vešla až do tří let,když jsme šli nějakou dálku....tak jsem jí ještě dala do Zappek...

misha82
4. mar 2011

@sicilia Já teď řeším barevnou kombinaci pro náše Bee+ 😀 Pro Sofi jsme měli červenou stříšku a teď pro chlapečka musíme převlíct. Tak nevím, zda jít do modré nebo do offwhite... Večer jsem nemohla usnout, jak to pořád řeším 😀 Ty máš Cameleona, že? Jak mě mrzí, že jsem ho nepořídila už pro Sofi... Teď už je to zbytečně velká investice, neplánujeme třetí mimi 😝

zajo79
4. mar 2011

@andrea999 hiiiiiiiiiii.

no pockam co napise baby-park, napisem do holandska, ze ci ich budu mat v ponuke... a ked tak by som isla aj cez tu babu.