• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

18. mája 2017 
@petrasafr To nevím, zda se potkáváme :slight_smile: . Dokud jsem měla jen jednu dceru, tak jsme byly venku hodně, teď s dvěma to už tak růžové není :sweat_smile: . Teď po hradci jezdím s I´Candy Pear (sourozenecký kočár) a jsem tam trochu za exota - nějak to tu nikde neviděli :sweat_smile:
4. mar 2011 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. mar 2011 o 21:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulavo Jééé tak to vůbec neznám ten kočárek :grinning: A bydlíte přímo v Hradci? Klidně napiš IP :grinning:
4. mar 2011 o 21:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrasafr až teď!!!!!!!!!!Takže jsem třetí :frowning2:
4. mar 2011 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak Brendda shání žlutý potahy a když jde do tuhýho tak si jde udělat kafe a o všechno přijde :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2011 o 21:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brendda Rychle!!! Ještě druhej inzerát, tam nikdo nejni!!!
4. mar 2011 o 21:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wendy_ wendy moc děkuji, vypadá to supr :slight_smile: nakonec to dopadlo jinak, dneska se mi naskytla možnost koupit hodně výhodně plusko s černou stříškou, takže budu mít klasiku :slight_smile: je v supr stavu ježděný jen podvozek a za bezva cenu, tak jsem do toho šla. a dokoupím si ty stříšky z limitované edice - zelenou a pak světle růžovou nebo tu vínovou, to ještě nevím :slight_smile:
4. mar 2011 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@face a smím se zeptat, co je výhodná cena u jetého bee + (jen tak ze zvědavosti :wink: )
4. mar 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a dnes mi dorazil Paul Frank na Cameleona, je to super :slight_smile: A mám k tomu půjčený kryt offwhite na hlubokou korbu, tak mi to hezky ladí, mám radost :slight_smile: Zítra nafotím a mohu vložit foto :slight_smile:
@petrasafr houby tu sedím,ale jsem počítačový analfabet nestíhám :grinning:
@danulavo 9tisíc, mě to přijde fajn cena :slight_smile:
@danulavo kraaaasny, čo je to za taška???ten fusak je bugaboo paul frank? on pasuje aj do bee???
@face Tak to budeš mít krásné, těším se na foto.
@brendda Našla si ten druhej inzerát, co jsem ti posílala??? Tam nikdo nejni, je to celá sada NOVÁ! :grinning: Já ti tady fandím, abys něco ukořistila a ty se loudáš :grinning:
4. mar 2011 o 21:40  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@face Tak to je opravdu fajn cena.

@ellysa je to Theory od jj cole collections. Ano je to Paul Frank - moc se v tom nevyznám, ale tento rozhodně výborně pasuje do bee :wink: .
4. mar 2011 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrasafr joooooooooooo,vždyť už jsem tam napsala,vidíš tam,že odpověděl jeden zájemce,ne?!To jsem já :grinning:
doufám,že poznám,až mi někdo odpoví :grinning:
4. mar 2011 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brendda Neboj poznáš :wink:
4. mar 2011 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata, poradite? Chcem predat Bugaboo Cameleon, pouzivany na striedacku s inym kocikom (cize nie casto) asi rok. V perfektnom stave, zaruka do septembra. Neviete, ako sa asi pohybuju ceny a ci sa dobre predavaju? Vdaka!
4. mar 2011 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brendda Jo jo je tam zájemce. Jestli si tam zaregistrovaná, tak ti pani jen pošle podklady k platbě, zaplatíš a ona ti pošle potahy. Jestli nejsi zaregistrovaná, tak jí budeš muset napsat i adresu. To budeš mít všechno v mailu neboj :grinning: Ale super úlovek ne???? :grinning:
4. mar 2011 o 21:53  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulavo pořád nic............
4. mar 2011 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andy22 Prohlédla bych český a slovenský Mimibazar, tam je plno inzerátů a můžeš obhlédnout i ceny :grinning:
4. mar 2011 o 21:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrasafr jooo,jsem zaregistrovaná....tak snad mi to někam pošle :wink:
4. mar 2011 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brendda Neboj, ona uvidí v mailu nebo u sebe v Získaných nabídkách, že seš to ty a odepíše ti, ty to uvidíš v mailu :grinning: Pani byla na MMB dneska ve 21:46, tak třeba u toho ještě sedí a brzy ti odepíše :grinning:
4. mar 2011 o 21:56  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Děvčata,já jsem střevo!!!!!!!
Čumím furt na ten účet na Mimibazaru a paní už mi dáááááááááááááávno odpověděla na mailu.Takže to mám.Hurá!!!!Díky!!!!!!!!!!!

Tak a teď jsem total v pr...i :grinning: Nevím,jestli koupit černej,nebo žlutej fusak :grinning:
4. mar 2011 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brendda Hurrrrrrrááááá :grinning: Já mám radost i za tebe :grinning: :grinning: :grinning:
Kup žlutej, to bude super odvaz!!! :grinning:
4. mar 2011 o 22:00  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrasafr jako do Oceanu žlutej???Budu jak kanár..... černej fusak a žlutá střecha je ok,ne??
Ale Oceana si můžu užít první půlrok bez fusaku a jak přijde zima,převlíknu střechu na žluto a narvu malýho do žlutýho fusaku...aby z toho chudák nedostal žloutenku :grinning:
a žlutá střecha se žlutým fusakem je ok,jo???!!!!! Je ta žlutá u obou produktů stejná?!?!?
4. mar 2011 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrasafr bebel má v tom žlutým černej fusak a vypadá to super! Žlutej fusak bude už moc ,ne???????
4. mar 2011 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brendda zober čierny :slight_smile: , ten bude univerzálny .
Inak ja mám aj ED pásikavý ...zajtra ho cvaknem s červenou strieškou na Bee+, Cameleona som už minulý týždeň predala.
4. mar 2011 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bebel kruci fix,to vypadá taky super!!!!!!!!!!!!! Takk já teda nevím,co chci :grinning: tahle béžovka střecha a ED pruháč se mi tiež páči :grinning: :grinning: já se fakt picnu.Tohle je úplný Bugaboo šílenství.Chci jít spát,ale to zas budu mít bezesnou noc!
4. mar 2011 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brendda potahy dokupis ake budes chciet, ked budes potrebovat zmenu... aj neaky fusak.

:wink:
4. mar 2011 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok