Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

danulavo
4. mar 2011

@petrasafr To nevím, zda se potkáváme 🙂 . Dokud jsem měla jen jednu dceru, tak jsme byly venku hodně, teď s dvěma to už tak růžové není 😅 . Teď po hradci jezdím s I´Candy Pear (sourozenecký kočár) a jsem tam trochu za exota - nějak to tu nikde neviděli 😅

petrasafr
4. mar 2011

@danulavo Jééé tak to vůbec neznám ten kočárek 😀 A bydlíte přímo v Hradci? Klidně napiš IP 😀

brendda
4. mar 2011

@petrasafr až teď!!!!!!!!!!Takže jsem třetí ☹

petrasafr
4. mar 2011

Tak Brendda shání žlutý potahy a když jde do tuhýho tak si jde udělat kafe a o všechno přijde 😀 😀 😀

petrasafr
4. mar 2011

@brendda Rychle!!! Ještě druhej inzerát, tam nikdo nejni!!!

face
4. mar 2011

@wendy_ wendy moc děkuji, vypadá to supr 🙂 nakonec to dopadlo jinak, dneska se mi naskytla možnost koupit hodně výhodně plusko s černou stříškou, takže budu mít klasiku 🙂 je v supr stavu ježděný jen podvozek a za bezva cenu, tak jsem do toho šla. a dokoupím si ty stříšky z limitované edice - zelenou a pak světle růžovou nebo tu vínovou, to ještě nevím 🙂

danulavo
4. mar 2011

@face a smím se zeptat, co je výhodná cena u jetého bee + (jen tak ze zvědavosti 😉 )

face
4. mar 2011

No a dnes mi dorazil Paul Frank na Cameleona, je to super 🙂 A mám k tomu půjčený kryt offwhite na hlubokou korbu, tak mi to hezky ladí, mám radost 🙂 Zítra nafotím a mohu vložit foto 🙂

brendda
4. mar 2011

@petrasafr houby tu sedím,ale jsem počítačový analfabet nestíhám 😀

face
4. mar 2011

@danulavo 9tisíc, mě to přijde fajn cena 🙂

ellysa
4. mar 2011

@danulavo kraaaasny, čo je to za taška???ten fusak je bugaboo paul frank? on pasuje aj do bee???

danulavo
4. mar 2011

@face Tak to budeš mít krásné, těším se na foto.

petrasafr
4. mar 2011

@brendda Našla si ten druhej inzerát, co jsem ti posílala??? Tam nikdo nejni, je to celá sada NOVÁ! 😀 Já ti tady fandím, abys něco ukořistila a ty se loudáš 😀

danulavo
4. mar 2011

@face Tak to je opravdu fajn cena.

@ellysa je to Theory od jj cole collections. Ano je to Paul Frank - moc se v tom nevyznám, ale tento rozhodně výborně pasuje do bee 😉 .

brendda
4. mar 2011

@petrasafr joooooooooooo,vždyť už jsem tam napsala,vidíš tam,že odpověděl jeden zájemce,ne?!To jsem já 😀
doufám,že poznám,až mi někdo odpoví 😀

danulavo
4. mar 2011

@brendda Neboj poznáš 😉

andy22
4. mar 2011

ahojte dievcata, poradite? Chcem predat Bugaboo Cameleon, pouzivany na striedacku s inym kocikom (cize nie casto) asi rok. V perfektnom stave, zaruka do septembra. Neviete, ako sa asi pohybuju ceny a ci sa dobre predavaju? Vdaka!

petrasafr
4. mar 2011

@brendda Jo jo je tam zájemce. Jestli si tam zaregistrovaná, tak ti pani jen pošle podklady k platbě, zaplatíš a ona ti pošle potahy. Jestli nejsi zaregistrovaná, tak jí budeš muset napsat i adresu. To budeš mít všechno v mailu neboj 😀 Ale super úlovek ne???? 😀

brendda
4. mar 2011

@danulavo pořád nic............

petrasafr
4. mar 2011

@andy22 Prohlédla bych český a slovenský Mimibazar, tam je plno inzerátů a můžeš obhlédnout i ceny 😀

brendda
4. mar 2011

@petrasafr jooo,jsem zaregistrovaná....tak snad mi to někam pošle 😉

petrasafr
4. mar 2011

@brendda Neboj, ona uvidí v mailu nebo u sebe v Získaných nabídkách, že seš to ty a odepíše ti, ty to uvidíš v mailu 😀 Pani byla na MMB dneska ve 21:46, tak třeba u toho ještě sedí a brzy ti odepíše 😀

brendda
4. mar 2011

Děvčata,já jsem střevo!!!!!!!
Čumím furt na ten účet na Mimibazaru a paní už mi dáááááááááááááávno odpověděla na mailu.Takže to mám.Hurá!!!!Díky!!!!!!!!!!!

Tak a teď jsem total v pr...i 😀 Nevím,jestli koupit černej,nebo žlutej fusak 😀

petrasafr
4. mar 2011

@brendda Hurrrrrrrááááá 😀 Já mám radost i za tebe 😀 😀 😀
Kup žlutej, to bude super odvaz!!! 😀

brendda
4. mar 2011

@petrasafr jako do Oceanu žlutej???Budu jak kanár..... černej fusak a žlutá střecha je ok,ne??
Ale Oceana si můžu užít první půlrok bez fusaku a jak přijde zima,převlíknu střechu na žluto a narvu malýho do žlutýho fusaku...aby z toho chudák nedostal žloutenku 😀
a žlutá střecha se žlutým fusakem je ok,jo???!!!!! Je ta žlutá u obou produktů stejná?!?!?

brendda
4. mar 2011

@petrasafr bebel má v tom žlutým černej fusak a vypadá to super! Žlutej fusak bude už moc ,ne???????

bebel
4. mar 2011

@brendda zober čierny 🙂 , ten bude univerzálny .
Inak ja mám aj ED pásikavý ...zajtra ho cvaknem s červenou strieškou na Bee+, Cameleona som už minulý týždeň predala.

brendda
4. mar 2011

@bebel kruci fix,to vypadá taky super!!!!!!!!!!!!! Takk já teda nevím,co chci 😀 tahle béžovka střecha a ED pruháč se mi tiež páči 😀 😀 já se fakt picnu.Tohle je úplný Bugaboo šílenství.Chci jít spát,ale to zas budu mít bezesnou noc!

zajo79
4. mar 2011

@brendda potahy dokupis ake budes chciet, ked budes potrebovat zmenu... aj neaky fusak.

😉