• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

6. decembra 2017 
@zajo79 jo a manžel mě zabije!!!!!!!!!!
4. mar 2011 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brendda Jenže bebel má béžovou základnu a stříbrnou konstrukci. Ty budeš mít černou základnu a černou konstrukci, černou sedačku a žlutá stříška a žlutej fusak by byly podle mě super :grinning: Hlavně na zimu, když je všechno hnusný šedivý a černý :grinning:
4. mar 2011 o 22:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brendda Myslela jsem ten žlutý fusak ke žlutý stříšce samozřejmě, ne k oceanu :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2011 o 22:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brendda to uz sa da... poviem ze to lacno vyslo...on nestriehne na kazde euro. to uz bude malina. :grinning:
4. mar 2011 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bebel Opravdu krásné fotky :grinning: :grinning: :grinning: Tomu říkám Bugaboo odbornice :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2011 o 22:18  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrasafr já nevím,jestli to není moc žlutý a jestli je ta žlutá u obou stejná???
4. mar 2011 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brendda presner ako hovorí @zajo79 ...kúp čiernu konštrukciu a elegancia bude zaručená :wink:
4. mar 2011 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bebel uz mam vybraty..jedine ocean.

A UZ NEPOZERAM NA KOCIKY. SLUBUJEM. ked tak na potahy.. :grinning:
4. mar 2011 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
černá kontrukce bude.........u Oceanu ani jiná není......
4. mar 2011 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brendda ahoj, tak tu je nase bee a ed zamatovy :wink:
4. mar 2011 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
chcem sa len opytat ci sa mi oplati rozmyslast o BEE ked drobec ma sice len 17mesiacov ale ma uz 14,5 kg. Tusim vyrobca uvadza vahu len do 16kg.
Dakujem za akukolvek odpoved :wink:
4. mar 2011 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brendda Tak to ti neřeknu, jestli je stejná :frowning2: Já čekám, jestli stříška na Bee+ modrá bude stejně modrá jako deka :grinning:
4. mar 2011 o 22:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://mainebabytreats.com/category_7/Photo-Gallery.htm
Kocky, poznate niekto tuto stranku? Alebo este lepsie, objednaval uz niektu aj tu potahy?
4. mar 2011 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja vobec neviem, co objednat k tomu denimu, su nejake zaujimave stranky na podlozky? Fusak uz nie, len nejake potahy na sedacku.
@bebel ak sa mozem spytat, odkial si ty objednavala na Bee Plusko?
4. mar 2011 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bejby29 nie ale niečo podobné som našla na mmb v čechách http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=37115010
4. mar 2011 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellysa - dakujem za typ.. Mne by sa k tomu denimu pacilo nieco v style Burberry Nova check ( nemusi byt original, staci aj nejaka napodobenina ) alebo nieco podobne. Pokusim sa asi zohnat latku a je niekto, kto sije na MMB alebo inych bazaroch? Kvietky ja moc nemusim.
4. mar 2011 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bejby29 rozklikaj si jednotlivé látky, čo majú v ponuke, sú tam rôzne, nie len kvietky
5. mar 2011 o 06:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellysa dakujem..
Ja som nasla nieco podobne a este aj tu v Rakusku
http://giraffenland.myshopify.com/collections/tilda#
maju velky vyber latok a siju tiez na Bugaboo. Len ja by som najradsej zohnala tu Burberry latku a dala si usit, len je to tazke zohnat :frowning2:
5. mar 2011 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nieco taketo ale na Bee.. Ak niekto viete, kde sa da zohnat taka latka, dajte vediet... :wink:
5. mar 2011 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kessiee super to vypadá!
@petrasafr hmmm,uvidíme.Dojdu se podívat do Babyparku,až budu mít stříšku v ruce-jestli budou mít žlutý potah skladem...
5. mar 2011 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky,dělá se Bugaboo Blanket třeba bílá,nebo off white,nebo nějaká,která se hodí do Oceanu?Nemůžu nikde najít-jen khaki,hnědou,modrou a červenou.......
5. mar 2011 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už jsem jí našla-dělá :grinning:
5. mar 2011 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo a ještě jsem se chtěla zeptat,co si myslíte o koupi slunečníku na Chameleona,když budu rodit na začátku léta?Využiju ho,zastíní to tu korbičku,nebo ne??
Díky...
Myslela jsem bílá,nebo béžová...off white je bílá,že.
5. mar 2011 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brendda na hlboké lôžko skôr kúp tú UV sunshade :sunglasses: ja som používala slnečník len k bee+.

@bejby29 burberry fusak na začiatku zimy predávala 1 baba v Prahe.
Len Bibka by už doň bola veľká. Tiež môžem ich káro. :wink:
Mne teraz šije 1 známa podložku aj 2 striešky - až budú hotové hodím referenčné foto, aj cenu :slight_smile:
Ružovú podložku mám od Pinkie.
5. mar 2011 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brendda toto je absolútna láska na 1. pohľad. ...šikovná baba hodila toto foto na FB, že ešte ide ušiť aj slnečník....
- ja sa uskromním len s jarným fusakom v žirafo motíve do Bee+ :sunglasses:
5. mar 2011 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. mar 2011 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bebel fakt krasne veci! :wink: Nemas kontakt na tu babu z Prahy? Myslim, ze to bude uz aj tak prec.. :wink: :unamused:
5. mar 2011 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. mar 2011 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok