• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

30. novembra 2016 
@danulavo Aha :grinning: Tak už to chápu :grinning: Tak to je super :grinning: :grinning: :grinning:
5. mar 2011 o 20:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak co je nového v bugaboo mafii?? :grinning: :grinning:
5. mar 2011 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ah
5. mar 2011 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, tak posílám foto naší obnovené stáje :slight_smile:
5. mar 2011 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 videla, prave z takych šijem :grinning: , ale nie, nebola som pozerať latky,.............opytaj sa @bebel
5. mar 2011 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brendda Co u tebe nového v bugaboo sladěných nákupech :grinning: :grinning: :grinning:
5. mar 2011 o 21:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@face pekne, velmi pekne. pozeram, ze mas tiez cierne bee, tam by sa ti fakt hodil este nejaky snuggle fusak :wink:
5. mar 2011 o 21:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tyrra jj, asi neodolám a nějaký objednám, jsou boží :slight_smile: snad nebudou na beečko moc dlouhé ...
5. mar 2011 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@face ved toho sa bojim aj ja. trosku sa mi zdaju na fotke pridlhe.
5. mar 2011 o 21:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tyrra mě taky, do sporťáku to bude asi v pohodě, ale do golfek se trochu bojím. Ale na jaro by byl super :slight_smile:
5. mar 2011 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@face ja to asi risknem a objednam ho. ked, tak dam vediet ako sedi, pripadne urobim foto. uz len aby prislo to moje bee.
5. mar 2011 o 21:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tyrra :slight_smile: a jaký máš vybraný? :slight_smile:
5. mar 2011 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem sa rozhodnut medzi http://www.babymarket.sk/sk/3772/1844/buggysnuggle---scottie-dog a http://www.babymarket.sk/sk/3776/1844/buggysnuggle---plysovy-fusak, este som si doobjednala off white striesku a k nej sa a tej ciernej sa hodia v podstate obidva, tak este uvidim.
5. mar 2011 o 21:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tyrra mě se líbí víc ten první, ale oba jsou hezký :slight_smile: já nejvíce přemýšlím o tomhle http://www.babymarket.sk/sk/3789/1844/buggysnuggle--- ale mají jich spoustu pěkných :slight_smile:
5. mar 2011 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@face suhlasim, ten je aj moja jednotka. ty to mas lahsie, ked mas dievcatko, dievcenskych modelov je tam viac peknych.
5. mar 2011 o 22:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám už buggysnuggle doma, objednala som tenšiu verziu, chcem to na jar a jeseň, tie hrubšie sú skôr na zimu, naozaj sú veľmi teplé-ja mám tento
6. mar 2011 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellysa tento je velmi mily. ja chcem tiez tu tensiu verziu, len sa bojim, ci nie je do bee prilis dlhy. ako ti tam pasuje?
6. mar 2011 o 14:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tyrra no ešte neviem, lebo mi ho kuriér doniesol akurát, keď sme odchádzali a teraz nebudem týždeň doma ale kamoška ho má na pp sí a ten je podobne veľký ako bee
6. mar 2011 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takto to vypadá
6. mar 2011 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellysa vdaka. vyzera, ze je to ok. je to sice tak na hrane, ale aspon sa tam maly zmesti aj o rok.
6. mar 2011 o 16:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrasafr nic nového....zítra jdu zaplatit ten žlutý setík,takže budu mít náhradní "díly" doma dřív než samotný kočárek :grinning: Manžel pořád neví,kdy do toho Německa pojede,takže vůbec netuším,kdy se se vším pomazlím :grinning:
6. mar 2011 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, tohle jsem nahodou objevila na netu. Zda se, ze bugaboo chysta dalsi novinku - organizer ke kocarku
http://www.nessaleebaby.com/bugaboo-stroller-organizer.html
6. mar 2011 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wendy_ Mně se moc nelíbí :frowning2: Kdyby radši udělali nějakou fakt pěknou kabelku, která by šla na rameno i přes tělo a nestála 5 tisíc :frowning2: :frowning2: :frowning2:
7. mar 2011 o 07:08  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Chcem sa spýtať deky bugaboo majú aký rozmer a majú aj dáke úchytky na kočík? Dajú sa zohnať v čechách alebo na slovensku? Nikde ich nemôžem nájsť. Sediaq farebne s búdičkami či tie jednofarebné deky bugaboo alebo tie Paul frank? Dakujem za odpovede
7. mar 2011 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dara29 Deka má rozměr 100 x 75 cm a úchytky bohužel ke kočárku žádné nemá, je to klasická deka :grinning: Zkusila bych prohledat český a slovenský Mimibazar, třeba na nějakou narazíte :grinning:
Jinak barevně sedí s boudičkami, já mám tu barevnou Paul Frank a je stejná jako boudička PF.
Mám off white ta je stejná jako boudička a ještě mám i modrou a teď čekám na Bee+ s modrou boudičkou, tak uvidím, jestli i ta modrá bude stejná :grinning:
7. mar 2011 o 10:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrasafr Dakujem a kvalitou sú to deky asi také tenšie?
7. mar 2011 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dara29 Jo jo z jedné strany slabý flees a z druhé strany takové jakoby mikrovlákno v barvě právě stříšky.
7. mar 2011 o 10:41  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@face slubena foto, maly ma 2m3t. v kociku sa mu lubi :slight_smile:
7. mar 2011 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leishmania jeeeej krásny a koľko má cm? vypadá veľkýýýýýýý :grinning:
7. mar 2011 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak Babypark uz prodava strisky v novych barvach, ale dodani bude az v dubnu. Doufam, ze je budou mit i skladem, abych je pak mohla dojit okouknout.
7. mar 2011 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok