Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

durica
1. aug 2008

Konecne si idem kupit do Rakuska Bugaboo bee.Myslite,ze ho treba objednat,alebo ho budem hned mat?Pojdeme asi do Schoppingu.

maximilian
1. aug 2008

Durica maju ho v Babyone a v Leineri a v Lutzi aspon naposledy mali, ked som bola.

durica
1. aug 2008

Maximillian 🙂 Ja v Rakusku poznam len Hummu,Metro,Schopping.Ten Babyone je kde?Alebo Leiner,Lutz?nevies ci ich treba objednat?dik

maximilian
1. aug 2008

Všetky obchody su v SCS. babyone priamo v SCS komplexe aj leiner a LutzXXL sa nachadza na druhej strane cesty ako je SCS. Mali ich tam aj vystavene.

tilly
3. aug 2008

kočky, frog je do koľko kíl? zmestí sa mi tam troj a viacročné decko?

ella1
3. aug 2008

fíha,tilly a ty nevieš? 😲 😀 neverím 😀
a prečo chceš frog?ved ten sa už nevyrába.navyše je tu novší model cameleon.ale vraj je to kočík do 4-och rokov.ale určite záleží aké veľké dieťa je.

tilly
3. aug 2008

ella, aaaale, dražila som na ebay, ale už to potom išlo do blbej sumy, takže nič 😀 som myslela, že to ospevované bugaboo vyskúšam, ale to by muselo byť výhodne

ella1
3. aug 2008

prosím ťa.ty už neskúšaj nič 😀 ved už ste aj tak veľkí 😉 to už skôr pre druhé bábo 😀

tilly
4. aug 2008

ella, veď práve som myslela, že bugaboo je do 4 rokov, že by som ho ešte pár mesiacov testovala a potom predala tu, ale za 250 E sa mi to už neoplatilo... lebo to bola len špotrová časť, bez vaničky, keby to bolo s vaničkou, tak by som išla aj vyššie...

ella1
4. aug 2008

ale tiež to má asi obmedzenie do koľko kíl.....hm,no za frog to je dosť.a nechceš skúsiť bee?

maximilian
5. aug 2008

durica aj si kupila?

durica
5. aug 2008

Konecne mam uz ten kocik.Je krasny.Kupili sme ho v SCS,STAL 489.50eu. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Mam Peg perego,ale s tymto sa jazdi super,aj jednou rukou.Odporucam

ella1
5. aug 2008

durica-am ktorý si kúpila? bee?

kalista
5. aug 2008

ahooojte baby no tak sme spät z dovolenky este sice nie tak celkom doma, ale bola to katastrofaaaa. malej isli asi vsetky zuby naraz a okrem toho este dostala KIAHNE... 😠

max) pozri si fotky od bejby ona ma Bee aj s taskou 🙂

durica) to nas uz bude pobehovat po ruzinove 5 😀

maximilian
5. aug 2008

dakujem kalista, pozerala som
Baby ako si spokojna s tou taškou pre male baby?

durica
7. aug 2008

Kupila som si Bee,cerveny,je krasny,ale na zimu si necham Peg perego. 🙂

nastenka
8. aug 2008

Baby, asi budem ako blbec,ale kde presne a čo to je to SCS? Rada by som si tam išla pozrieť kočíky.
A viete mi poradiť, kde by sa dal ešte v Rakúsku kúpiť kočík? Ďakujem

ella1
8. aug 2008

SCS je skratka nákupného centra.je to hned za viedňou.po dialnici smerom na Gratz.je tam obchod babyone.vieš si to pozrieť aj na nete. www.babyone.at
potom oproti na druhej strane cez cestu je nejaké nákupné centrum,ale to neviem ako sa volá.
ostatné nepoznám.

nastenka
8. aug 2008

Ďakujem, a nevieš či tam majú aj kočíky MOON? A je tam veľký výber kočíkov?

ella1
8. aug 2008

tak tu konkretne zrejme nie,lebo ked klikneš na link ,ktorý som dala,tak vľavo sa ti objavia značky čo tam majú.....

danii
9. aug 2008

baby, chcem predat bugaboo cameleon..... je tam vsetko, od hlbokej verzie po sportovu, 2 farby (jedna zimna, druha letna 😎 ), parasol, taska, fusak....... po jednom dietati.

ella1
9. aug 2008

danii-nepočkáš ešte rok a pol? 😀

tekvica
10. aug 2008

bugaboo bee je naadherny,mam v plane ho kupit ako lahke golfky 🙂 ale bola to laska az na taky druhy ci treti pohlad 😀

ivka22
11. aug 2008

Durica, v babyone ti Bee daju hned po platbe, alebo este na neho cakas?

durica
15. aug 2008

ivka22 v babyone ho maju hned,ale podla farby.Musis natrafit.My sma brali posledny cerveny,vylozeny mali zlty,bezovy,cierny.

ivka22
16. aug 2008

Super, tak snad natrafime na farbu... 🙂 hoci etse stale nie som definitivne rohodnuta pre farbu...bud zltu alebo khaki....uvidime...

Ideme pre neho dnes...vcera sme sa vybrali a Rakusania mali statny sviatok 😠
Ozvem sa vecer ci uz ho mame ... Ale dik za info 🙂

ivka22
16. aug 2008

Tak a mame Bee uz doma...dark khaki.... 😉

Durica dik za info... 489,50eur....

Nastenka a maju tam aj Moon...dokonca aj farbu, ktoru som tu nikde nevidela...len cenu som si nevsimla 😅

ella1
17. aug 2008

ivka-a foto nikde? 😉

ivka22
17. aug 2008

Hodim vecer nejaku tu fotku... 🙂 😀

ella1
17. aug 2008

veľmi je pekný 😉