• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

30. novembra 2016 
@ellysa no v 2mesiacoch mal 57cm a 5 kg cize nie je daky velky, no tento tyzdene bude poradna tak som zvedava kolko narastol za mesiac, lebo vypada dost dlhy v tom kociku
7. mar 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bebel ja mam ten zirafkovy fusak doma :slight_smile:
8. mar 2011 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute baby,žádné novinky v Bugaboo :grinning: mám absťák po nových kombinacích....nějak jsem usnula na Oceanu a žluté a nemám o čem přemýšlet :grinning:
Asi začnu shánět ty tašky k tomu :wink:
8. mar 2011 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brendda zltu vymenis za ocean potah? na leto budes mat aku striesku?
8. mar 2011 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 na léto budu mít Ocean....protože tak to prostě kupuju jako startovací set...hluboká korba je v designu Ocean,žlutou mám na střídačku,ale myslela jsem,že jí navlíknu právě naopak na zimu.Je to ten flees a až bude sychravo,šedivo-žlutá to rozsvítí...Na tohle léto žádnou letní stříšku neplánuju...jen ať tam má klučík zateměno a šero....ať na něj nesvítí...

Jak to máš vymyšlené ty???
8. mar 2011 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pre Daru.....červená strecha vs pásikavý ED
8. mar 2011 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotkaa aj jaj jaaaaaaaaaaaaaaaj.......tak teraz sa nechcem opičiť, ale fakt sa mi lúbi :grinning: to je dilema :zipper_mouth:
8. mar 2011 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak hlásím, že dilema s barvou stříšek jsem vyřešila!!! Objednala jsem si Cameleona s offwhite stříškou a dark grey spodkem, tudíž bee+ hodím více do sportovna a dostane modru stříšku!!! Je to asi ta nejdražší varianta, kterou jsem mohla vymyslet, ale na 99,9% bude naše druhé dítě i naším posledním, a tak si chci to kočárkování užít a pořídit pořádný kočárek od narození... :sunglasses:
8. mar 2011 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bebel ved si ho kludne kup, ja s tym nemam ziadny problem :slight_smile: az tak casto sa nestretavame :slight_smile:
Ak ho chces vidiet nazivo mozem ti ho nabuduce doniest ukazat.
8. mar 2011 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brendda rozmyslam nad offwihite letnou strieskou.. i ked mas pravdu, ze tmavsia lepsie zatemny. zas ciernu ee... tak mozno ten ocean bude na leto idealny.

a offwhite potah ak by som zohnala nebolo by zle...a zebrovy by som dala usit... a rozmyslam aj klasika cierny potah dokupit..
:sweat_smile:
8. mar 2011 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
offwhite samozrejme malo byt :sweat_smile:
8. mar 2011 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bebel Dakujem, pekne to ide no musím sa už rozhýbať dačo objednať a nešpekulovať toľko.
9. mar 2011 o 06:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 jasný :grinning: jen tři stříšky do začátku stačí :grinning:
9. mar 2011 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha82 tak super,že to manžel nakonec schválil :sunglasses:
taky jsem si říkala,že teď už nebudu skoro nic kupovat....ale to se nedá vydržet,to čekání na miminko bez nakupování :grinning:
9. mar 2011 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brendda :grinning: ja viem.. ale uz ked sa mi zunuje kocik, tak sa to da riesit takto, co je super!!!
9. mar 2011 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 jasné :grinning: a když si člověk objednává tu letní stříšku,je k tomu ještě něco,nebo opravdu jen ta střecha???
9. mar 2011 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no letnu striesku ked budem objednavat...tak objednam pre matka k tomu aj board. jaj, a jasne, ze musim adaptery na autosedacku objednat

a potom na zimu asi ciernu strechu.

a inak k letnej streche nieje nic...to je len strecha.
9. mar 2011 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 nee,myslím,zda k tomu je třeba i nějaký ten vnitřní potah nebo tak???
9. mar 2011 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brendda myslis podlozku? neviem..uvidim ako mi tam budu pasovat podlozky pinkie..
9. mar 2011 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nevím...prostě sřecha je jen střecha,jo?Mi přijde divný,když budeš mít třeba off white štřechu a nahoře na korbičce ten oceano-černej poklop....Nebo když si člověk koupí střechu a ty zádíčka u sporťáku pak mají jinou barvu?Asi to nedokážu pořádně popsat...
9. mar 2011 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aky oceano cierny poklop? :confused:

ved vanicka je cierna... :confused:
9. mar 2011 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brendda @zajo79 já mám zatím "jen" 2 stříšky - červenou a černou a pořád nevím jakou dálší :sweat_smile: - líbí se mi minimálně další 2 :grinning: . Taky bych chtěla koupit ten skate pro druhé dítko. Co teď máte všichni s výrobky pinkie?
9. mar 2011 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulavo neviem...ale pekne a kvalitne podlozky su to :dizzy_face: :sunglasses:
9. mar 2011 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulavo no, ja mam synacika este v bruchu...a mam na plane na rok co chcem kupit :grinning:
9. mar 2011 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 pěkné ty podložky jsou, ale jsou univerzální :unamused: , nemusí dobře pasovat. Mně když to "tam" nepasuje pořádně, tak to nerozdýchám :sweat_smile: :grinning: . Bych to musela vyhodit :unamused: .
Jo a plány jsou krásná věc, já pořizuji věci za pochodu :grinning: . Dneska mě to napadne a za chvíli to mám doma :sweat_smile:
9. mar 2011 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 vanička je černá-jasný.........k tomu si dáš letní off white stříšku-jasný...........a ten poklop na vaničku si tam dáš v barvě oceanu???Nebo ti s tou stříškou pošlou i ten poklop?Na to se ptám :grinning:
9. mar 2011 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brendda jaaaaaaaaaj poklop v lete netreba. jedine zeby som zobrala aj offwhite cely potah... to by bolo super. :dizzy_face: v tom je navlek na sportovu cast, striesku a aj poklop - ak sa teda nemylim ... este to nemam doma, tak netusim.
9. mar 2011 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 no-to jsem myslela-se mi to líbí,když je to celá kompletka :sunglasses: na co ti je jen samotná letní střecha???Jako u bee to chápu,ale uchameleona mi to nějak uniká...ale to je věc vkusu a názoru :wink:
9. mar 2011 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brendda nebude to viacej vetrat? neviem... ja chcem tu letnu striesku farebnu... taku s takymi "prieduchmi"...nie tu striebornu.
9. mar 2011 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brendda Tak si nandáš letní stříšku, poklop určitě dávat nebudeš, to by se ti tam malej upekl :grinning: A ze zádíček sundáš ocean potah a pod tím budeš mít ještě černý ten základní potah, tak můžeš taky jezdit :grinning:
9. mar 2011 o 10:26  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok