Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

leishmania
7. mar 2011

@ellysa no v 2mesiacoch mal 57cm a 5 kg cize nie je daky velky, no tento tyzdene bude poradna tak som zvedava kolko narastol za mesiac, lebo vypada dost dlhy v tom kociku

dorotkaa
8. mar 2011

@bebel ja mam ten zirafkovy fusak doma 🙂

brendda
8. mar 2011

Čaute baby,žádné novinky v Bugaboo 😀 mám absťák po nových kombinacích....nějak jsem usnula na Oceanu a žluté a nemám o čem přemýšlet 😀
Asi začnu shánět ty tašky k tomu 😉

zajo79
8. mar 2011

@brendda zltu vymenis za ocean potah? na leto budes mat aku striesku?

brendda
8. mar 2011

@zajo79 na léto budu mít Ocean....protože tak to prostě kupuju jako startovací set...hluboká korba je v designu Ocean,žlutou mám na střídačku,ale myslela jsem,že jí navlíknu právě naopak na zimu.Je to ten flees a až bude sychravo,šedivo-žlutá to rozsvítí...Na tohle léto žádnou letní stříšku neplánuju...jen ať tam má klučík zateměno a šero....ať na něj nesvítí...

Jak to máš vymyšlené ty???

bebel
8. mar 2011

Pre Daru.....červená strecha vs pásikavý ED

bebel
8. mar 2011

@dorotkaa aj jaj jaaaaaaaaaaaaaaaj.......tak teraz sa nechcem opičiť, ale fakt sa mi lúbi 😀 to je dilema 🤐

misha82
8. mar 2011

Tak hlásím, že dilema s barvou stříšek jsem vyřešila!!! Objednala jsem si Cameleona s offwhite stříškou a dark grey spodkem, tudíž bee+ hodím více do sportovna a dostane modru stříšku!!! Je to asi ta nejdražší varianta, kterou jsem mohla vymyslet, ale na 99,9% bude naše druhé dítě i naším posledním, a tak si chci to kočárkování užít a pořídit pořádný kočárek od narození... 😎

dorotkaa
8. mar 2011

@bebel ved si ho kludne kup, ja s tym nemam ziadny problem 🙂 az tak casto sa nestretavame 🙂
Ak ho chces vidiet nazivo mozem ti ho nabuduce doniest ukazat.

zajo79
8. mar 2011

@brendda rozmyslam nad offwihite letnou strieskou.. i ked mas pravdu, ze tmavsia lepsie zatemny. zas ciernu ee... tak mozno ten ocean bude na leto idealny.

a offwhite potah ak by som zohnala nebolo by zle...a zebrovy by som dala usit... a rozmyslam aj klasika cierny potah dokupit..
😅

zajo79
8. mar 2011

offwhite samozrejme malo byt 😅

dara29
9. mar 2011

@bebel Dakujem, pekne to ide no musím sa už rozhýbať dačo objednať a nešpekulovať toľko.

brendda
9. mar 2011

@zajo79 jasný 😀 jen tři stříšky do začátku stačí 😀

brendda
9. mar 2011

@misha82 tak super,že to manžel nakonec schválil 😎
taky jsem si říkala,že teď už nebudu skoro nic kupovat....ale to se nedá vydržet,to čekání na miminko bez nakupování 😀

zajo79
9. mar 2011

@brendda 😀 ja viem.. ale uz ked sa mi zunuje kocik, tak sa to da riesit takto, co je super!!!

brendda
9. mar 2011

@zajo79 jasné 😀 a když si člověk objednává tu letní stříšku,je k tomu ještě něco,nebo opravdu jen ta střecha???

zajo79
9. mar 2011

no letnu striesku ked budem objednavat...tak objednam pre matka k tomu aj board. jaj, a jasne, ze musim adaptery na autosedacku objednat

a potom na zimu asi ciernu strechu.

a inak k letnej streche nieje nic...to je len strecha.

brendda
9. mar 2011

@zajo79 nee,myslím,zda k tomu je třeba i nějaký ten vnitřní potah nebo tak???

zajo79
9. mar 2011

@brendda myslis podlozku? neviem..uvidim ako mi tam budu pasovat podlozky pinkie..

brendda
9. mar 2011

no nevím...prostě sřecha je jen střecha,jo?Mi přijde divný,když budeš mít třeba off white štřechu a nahoře na korbičce ten oceano-černej poklop....Nebo když si člověk koupí střechu a ty zádíčka u sporťáku pak mají jinou barvu?Asi to nedokážu pořádně popsat...

zajo79
9. mar 2011

aky oceano cierny poklop? 😕

ved vanicka je cierna... 😕

danulavo
9. mar 2011

@brendda @zajo79 já mám zatím "jen" 2 stříšky - červenou a černou a pořád nevím jakou dálší 😅 - líbí se mi minimálně další 2 😀 . Taky bych chtěla koupit ten skate pro druhé dítko. Co teď máte všichni s výrobky pinkie?

zajo79
9. mar 2011

@danulavo neviem...ale pekne a kvalitne podlozky su to 😵 😎

zajo79
9. mar 2011

@danulavo no, ja mam synacika este v bruchu...a mam na plane na rok co chcem kupit 😀

danulavo
9. mar 2011

@zajo79 pěkné ty podložky jsou, ale jsou univerzální 😒 , nemusí dobře pasovat. Mně když to "tam" nepasuje pořádně, tak to nerozdýchám 😅 😀 . Bych to musela vyhodit 😒 .
Jo a plány jsou krásná věc, já pořizuji věci za pochodu 😀 . Dneska mě to napadne a za chvíli to mám doma 😅

brendda
9. mar 2011

@zajo79 vanička je černá-jasný.........k tomu si dáš letní off white stříšku-jasný...........a ten poklop na vaničku si tam dáš v barvě oceanu???Nebo ti s tou stříškou pošlou i ten poklop?Na to se ptám 😀

zajo79
9. mar 2011

@brendda jaaaaaaaaaj poklop v lete netreba. jedine zeby som zobrala aj offwhite cely potah... to by bolo super. 😵 v tom je navlek na sportovu cast, striesku a aj poklop - ak sa teda nemylim ... este to nemam doma, tak netusim.

brendda
9. mar 2011

@zajo79 no-to jsem myslela-se mi to líbí,když je to celá kompletka 😎 na co ti je jen samotná letní střecha???Jako u bee to chápu,ale uchameleona mi to nějak uniká...ale to je věc vkusu a názoru 😉

zajo79
9. mar 2011

@brendda nebude to viacej vetrat? neviem... ja chcem tu letnu striesku farebnu... taku s takymi "prieduchmi"...nie tu striebornu.

petrasafr
9. mar 2011

@brendda Tak si nandáš letní stříšku, poklop určitě dávat nebudeš, to by se ti tam malej upekl 😀 A ze zádíček sundáš ocean potah a pod tím budeš mít ještě černý ten základní potah, tak můžeš taky jezdit 😀