• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

14. augusta 2017 
@barboramarek ano, mne to pripada ako uplne ina trieda kocika. teda podla toho, co clovek od kocika ocakava. ale zapp by som zaradila k inym golfkam, pricom bee asi nema ani konkurenta
11. mar 2011 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leelo presne bee je komplet kocik ze ja napriklad nepotrebujem iny, jasne pokial nechodim s nim sportovat a ani do lesa dennodenne :sunglasses: ale uplne splna moje poziadavky, a ma vsetko aj to vsetko co od "maleho" kocika ocakavam zapp to je presne uplne ina trieda ...
11. mar 2011 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrejo ja som s tebou za bee+....potom sa dohodneme a posunie sa Bianke :slight_smile:
11. mar 2011 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. mar 2011 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrejo ja mám oba a oba milujem :grinning: :grinning: , ale je pravda, že sa nedajú porovnávať, xtra je kočík na dobré cesty, do obchodov (aj keď teraz ho mám týždeň na Orave a aj po hrozných cestách no problem), bee je podľa mňa skôr menší šporťák. Ja sa nevzdám ani jedného...
11. mar 2011 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellysa no my mame Stokke a ten si asi ponechame zatial na take to narocnejsie jazdenie :slight_smile: no a k nemu asi dokupime bee+
11. mar 2011 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zebricka23 este aj farbu nam navrhnes?
11. mar 2011 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím, máte alebo videli ste niektorá v skutočnosti podložky do kočíka od Elodie details? Viete mi napísať rozmery, pasovali by do bee+? Aký je to materiál, nie moc leský, nešmýka sa alebo nebude sa tam dieťa v lete prilepovať? Píšem ako tatar ale dúfam, že ste ma pochopili, vdaka.
12. mar 2011 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elfka11 je kde sijou nanoznik?hodis odkazek?

holky mate nejaka usitej nanoznik?jak vypada?
13. mar 2011 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@carculka :Mrknu a pošlu,ted jsem sedla k pc. :slight_smile:
13. mar 2011 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, máte niektorá držiak na fľašu? Originál alebo nejaký univerzálny? Viete poradiť? Dík...
13. mar 2011 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tessie original kupeny pred 1,5 rokom na Kosickej ulici. Ale maju ich urcite na viacerych miestach.
14. mar 2011 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrejo ďakujem pekne...
14. mar 2011 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby acute, trosku som vas citala.. moja dcera ma za chvilniku 1rocik a chceme jej s muzom kupit buginku, golfacik,, zaujala ma znac ka bugaboo práve. chcem sa vas spytat kde ju mozem vidiet v obchode na slovensku????? veeelmi chcem bee plus :slight_smile:
14. mar 2011 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiwinka no obavam sa ze na Slovensku nikde... :frowning2: tiez mame zalusk na Bee..
14. mar 2011 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na slovensku jedine odchytit neaku maminu co ma bee+.

bambini som pocula ze maju od aprila predavat...ale to fakt neviem ci je na tom pravdy nieco
14. mar 2011 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 čauky holky...kdy už budeš mít ten ocean...nemůžu se dočkat :wink: u nás to vypadá,že až na svatýho dindy.Manžel nemá čas do toho Německa teď jet....
Jste mě tak nahlodaly,že si asi pořídím nějakou letní stříšku :grinning:
14. mar 2011 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiwinka avsak vo Viedni mas hned niekolko obchodov kde maju bee. Napriklad aj v SCS by mal byt ale aj Viedni ako takej. Na bugaboo stranke mas predajcov.
14. mar 2011 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiwinka Najblizzsie asi v Brne.. www.babypark.cz alebo vo Viedni, vselikde.... :wink: ako pise andrejo na stranke bugabbo su vypisani vsetci predajcovia vo Viedni..... V obchode predeti na Kosickej maju vystaveny iba jeden Chameleon.... :wink:
Aj mne sa hrozne paci, a to som este nepresla do sportiaku , mam Concord Fusio trojkombinaciu, ale tuzim po Bee plus....
14. mar 2011 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrejo a v SCS kde zhruba?? bola som tam Xkrat, ale taku predajnu som tam nenasla :slight_smile:)) asi som slepááá!!!

vsetkym babam dakujem za odpoved!!!!!
14. mar 2011 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, prosim vas, aky je rozdiel medzi bee a bee plus??? na oko su skoro rovnake a bee je lacnejsi ako bee +
14. mar 2011 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiwinka niesu na oko rovnake.
14. mar 2011 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 ved pisem skoro :wink: nemam to tak nastudovane ako ty :grinning:
14. mar 2011 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiwinka predajňa babyone, momentálne je to na druhej strane cesty, kde je aj toys,r,us
14. mar 2011 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellysa ahaa to je zvlast budova? to nieje priamo tam jak je kooopec obchodov ???
14. mar 2011 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak zial vyzera to tak ze sa nezaradime k majitelom tejto znacky. Mom. poradie pred real testom 1.quiny senzz 2.bee+ 3.q zapp xtra . Nejak ma 1600€ investicia do stokke uz odradza od dalsej vacsej investicie. Stokke bude hlavny kocik a druhy ma byt do auta. Uvidime ako nas oslovi cislo 1.
14. mar 2011 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrejo ked potrebujes kocik len do auta, tak ti senzz podla mna uplne postaci :wink: ja som mala kriterium aj kazdodenne spanie, ale keby som toto kriterium nemala tak idem aj ja do senzz :sunglasses: tiez ma odradzala ta cena
14. mar 2011 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem, mňa ten senzz nikdy neoslovil :sweat_smile:
14. mar 2011 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrejo ked len do auta, kup zapp xtra.
14. mar 2011 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok