Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

kahunka
15. mar 2011

andy22@ja mam valaboo tasku tiez mam bugaboo uz skoro rok a sme maximalne spokojny 🙂

kahunka
15. mar 2011

brendda@aj ja mam sun canopy zlty flisovy cameleon 🙂 v pohode len musky na to isli ako na vino 🙂

ellysa
16. mar 2011

inak ak by mal niekto záujem predávam walaboo fusak, červený

pillinka
16. mar 2011

ahojte, nemam zatial ziadnu skusenost s kocikmi, preto mam asi trapnu otazku, ale: aky je rozdiel medzi bugaboo cam sportovym kocikom a bugaboo bee? bee je asi lahsi... ale preco sa nepouziva cameleon sportovy aj do troch rokov dietata? dakujem 🙂

zucha
16. mar 2011

@pillinka bgb bee je skor mysleny ako golfac a cameleon je hlboka aj sportova cast. Ta sportova je samozrejme do troch rokov 😉

danulavo
16. mar 2011

Nevíte náhodou zda se dá buggysnuggle koupit někde i v ČR 😕 .

smejo251
17. mar 2011

baby ahojte...poradte mi alebo pomozte....mam modru striesku na bugaboo bee a teraz mame dievcatko a ja chcem ruzovu...kde mam objednat aby mi to urcite doslo a netrvalo to dlho...dakujeeem

ellysa
17. mar 2011

ja som objednívala z babywalz.at a prišla mi do pár dní, ale ja som v AT, neviem, či posielajú aj na Slovensko, treba pozrieť

miska1981
17. mar 2011

ahojte,
po dlhom zvazovani som sa rozhodla, ze chcem bugaboo bee plus, len nikde na svk sa neda objednat, len cez mmb za 650,-eur a to sa mi zda dost. mozete mi poradit ako ste sa k nemu dostali vy? odkial ste objednavali a kolko vas vysiel, dakujem, velmi mi pomozete 🙂

face
17. mar 2011

Ahoj holky, budu prodávat fusak Paul Frank ten zvířátkový, tak kdyby měl někdo zájem, písněte. Je jako nový, použit párkrát v hluboké korbě. Na příští zimu jsem si zas vymyslela jinou kombinaci 😀

tyrra
17. mar 2011

@miska1981 ja som nedavno objednavala z www.babycare.nl za 529eur a aj postovne je ok, len 24eur.

barboramarek
17. mar 2011

@miska1981 nas vysiel cez babycare.nl velmi dobre, bol v akcii, staci ti to najlacnejsie postovne, do 5dni by si ho mala mat doma 😉

miska1981
18. mar 2011

@tyrra
@barboramarek

baby tie co ste objednavali cez babycare.nl prisiel vam ten kocik v poriadku? citala som, ze je nejaky problem s kolieskami.
a chcem si k nemu objednat aj tuto striesku, len neviem ci je na bee+, alebo len na bee a bojim sa ci mi sadne na+ :
http://www.babycare.nl/bugaboo-bee-breezy-zonne...

a este platili ste o normalne prevodom, banka si nestiahla nejaky poplatok?

barboramarek
18. mar 2011

@miska1981 ahoj kocik prisiel uplne v poriadku, bol super zabaleny, tam sa nemalo co stat, kolieska su v poho ten link co si dala je na stare bee, na dalsej strane je na nove bee plus 😉 banku ti neviem povedat, ja som to neplatila.

miska1981
18. mar 2011

@barboramarek to si ma potesila, ze prisiel ok. toto je ta strieska na bee+ : ?
http://www.babycare.nl/bugaboo-bee-breezy-zonne...

v tej strieske je nejaka natahovacia sietka, lebo moc to nie je vidiet.?

barboramarek
18. mar 2011

ano to je ona, a kuk k bebel do albumu, ma ju tam nafotenu 😉

dara29
18. mar 2011

Dá sa niekde v Čechách kúpiť bee+ okrem babypark cz?
A tento Quiny Zapp Xtra ste niekde nevideli? Ten farebnejší by bol asi skorej pre dievča?
http://www.babypark.cz/kocarek-quinny-zapp-xtra...
A zasa špekulujem či Bee+ alebo Quiny.

ellysa
18. mar 2011

baby a s tou letnou strieškou ste spokojné? mne jedna baba hovorila, že z nej bola sklamaná, že to tam nejak plandá, alebo čo? tak neviem, či ju objednať

petrasafr
18. mar 2011

@dara29 V Anně a Viktorii v Praze - Průhonicích.

dara29
18. mar 2011

@petrasafr A cenovo kde je lepšie lebo na ich stránke som sa akosi nemohla vymotať.

petrasafr
18. mar 2011

@dara29 Já myslím, že cenově stejné jako v Babyparku, ale v AV toho určitě nemají tolik ☹
http://shop.annaviktorie.cz/index.asp?idzbozi=1...

tyrra
18. mar 2011

@miska1981 moj kocik prisiel tiez ok, ten problem s kolieskami bol z vyroby, nie prepravou, uz je to vraj vyriesene. co sa tyka platby, tak ja som platila kreditkou, peniaze si stiahli, hned ako kocik vyexpedovali, prevodom sa neoplati, banka by si stiahla nejake %, ale myslim, ze sa to ani v babycare neda, este je tam moznost paypal. mne prisiel kocik za 7 prac. dni.

barbora87
18. mar 2011

@tyrra a aky problem bol s kolieskami?

tyrra
18. mar 2011

@barbora87 tie predne kolieska sa pri rychlom pohybe silno rozkmitali. je to blizsie spomenute v teme "bugaboo bee plus 2010".

brendda
18. mar 2011

@dara29 já Zappky doma mám,sice ty starší bez polohovatelných zádíček,ale řekla bych,že Beečka jsou lepší gol´fky.Seš v diskusi Bugaboo,tak ber ten 😀
Zappky jsou tak na nákup,na cestování,malé,lehké,skladné....ale žádná super kára....

miska1981
18. mar 2011

@barboramarek 😉

@tyrra no dufam, ze ja taky problem mat nebudem, vybavovat reklamacie...joj nemile.

inak baby ake madlo pasuje na bee+? chcem si nejake dokupit kedze mala si na neho rada nozky vyklada, mate nejake overene?

dara29
18. mar 2011

@brendda Jasan beru..........
A to som sa pýtala len preto lebo je Vás tu vela z Česka tak či niekomu pri obhliadke kočíkov necvrnkol na predajni do nosa. Lebo lež niečo príde poriadne k nám tak to troška viazne. 😀

ellysa
18. mar 2011

@dara29 bee plus , lepšia sa ovláda ako zapp, nehrkoce, môžeš ho mať podľa mňa ako regulérny jediný kočík (všetky maniečky teraz svorne krútia hlavou 😀 ), je pravda, že muž na mňa tlačí aby som sa zappíka vzdala a ja stále bojujem, ale ak by som si musela vybrať medzi oboma, tak určite bee je lepší

andrea999
18. mar 2011

striešky na cameleona a bee plus z limitovanej letnej edície sú v babyparku už v predaji 😉
http://www.babypark.cz/latkovy-potah-bugaboo-ca...