Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

barbora87
18. mar 2011

@andrea999 jeeee parada vdaka za info!!!

tyrra
19. mar 2011

uvazujem nad slnecnikom na bee, mate skusenosti, ako tam drzi a ci sa to vobec oplati? .

face
19. mar 2011

Tak jsem dnes viděla v Babyparku nové stříšky na Bee plus 🙂 Určitě koupím tu světle růžovou, a naprosto bombová je také ta zelená, kdo máte kluky, neváhejte! 🙂 Ale i na holčičky by byla suprová, ale asi koupím jen tu růžovou, cena je totiž děsná 1680,- Kč. Ta vínová mě zklamala, je hrozně tmavá. A oranžová taky super, veselá, ale já oranž moc nemusím. Tak toť mé první dojmy 🙂 L.

fafetka
19. mar 2011

kočky prosím prosím,používáte někdo do Bee vložku?Myslím tu bavlněnou,aby se bobik nepotil?A máte originál,nebo šitou?A případně kam na ně?Já mám od Pinkie a nesedí 😒 Moc díky za rady!Krásný večer 😵

diamand
19. mar 2011

pre zabavku - moja starsia dcerka v akcii, takto sa nam unavila a pri tom mame buggy board

miska1981
19. mar 2011

baby tak nakoniec som objednala bee+ cez kocikomaniu.sk, ta kocka co predava bugaboo kociky chodi aj sem, tak dufam, ze pride ok, objednala som k tomu hned aj tu letnu striebornu striesku.
inak podlozka z pinkie bez bocnic tam nepasuje? lebo mam doma novu, tak to by bola skoda.
madlo ste odkial objednali?
chcem si dat usit aj striesku, kde ste si dali? nasla som zatial len p. marinu z MMB.

velika1
19. mar 2011

dievcata, vedeli by ste mi poradit, kde by som zohnala bud fusak alebo babycocoon do Bee/Bee+ ale nie novy, dost to stoji, nejaky pouzity...mame maleho chalaniska, a na bazaroch su vacsinou v ponuke dievcenske farby🙂 vdaka za kazdu radu pripadne ponuku🙂

zajo79
20. mar 2011

@velika1 cerveny ti mozem predat. mam novy, nepouzity este.

velika1
20. mar 2011

@zajo79 dakujem ale chcem pre maleho modru pripadne farebnu🙂))

velika1
20. mar 2011

@barboramarek juuj to je super stranka, dakujem za tip, urcite objednam odtial...ako to riesis s platbou? keby som platila internet bankingom to bude asi trosku problematicke, nie?

jizi
20. mar 2011

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat zkušených majitelek cameleonu (případně těch, co - na rozdíl ode mě - viděly někdy používat sporťák v praxi), jak vypadá děcko, který leží ve sporťáku? Nějak si to neumím s těma nohama nahoru představit - přijde mi, že to musí být nepohodlný, ale zároveň jsem všude četla, že je to ok...? Cameleon je horký favorit, ale zároveň mám trochu strach, abych neudělala nějaký unáhlený rozhodnutí...

petrasafr
20. mar 2011

@jizi Já jezdím s Cameleonem-sporťákem přesně rok a jsem moc spokojená 😀
Malému se tam spí hrozně dobře, naopak když v něm začal jezdit, tak pak chtěl i v postýlce podkládat nohy, aby je měl ve stejné poloze jako v kočárku 😀
Ono se to na první pohled může zdát, že se tam tomu dítěti leží špatně, ale má jen jakoby trochu pokrčené nožičky, určitě ne do pravého úhlu, jako kdyby seděl na židli. Ony se ty děti trošku při tom ležení jakoby vysunou výš, takže opravud nemají záda a nohy do pravého úhlu. Mně se taky stávalo, že když malej leží, tak je ho plnej kočár, hlavu má až ke stříšce, ale když sedí, tak tam má ještě 10 cm místo nad hlavou.
To je můj názor a za mně určitě Cameleona doporučuju.

jizi
20. mar 2011

@petrasafr Díky moc!! Jsem vděčná za každou v praxi otestovanou zkušenost (a alergická na všechny výkřiky typu: "Tenhle kočár sice nemám, ALE..."). Neměla bys čirou náhodou nějakou fotku? Klidně třeba jenom nějaký plyšový vopice pro představu...

petrasafr
20. mar 2011

@jizi Mám foťák na nabíječce, až půjdeme ven, malého vyfotím a pošlu ti to 😀

barboramarek
20. mar 2011

@velika1 platili sme cez int. banking. trosku jej trva kym odpovie ale dam echo ako dopadneme 😉

barboramarek
20. mar 2011

@jizi ja som pri prvom bola tiez skepticka ale dceru som vozila v sportaku a uplne v poho 😉
mali sme aj gesslein tiez s tymto polohovanim a super, takze spokojnost a odporucam 😀

jizi
20. mar 2011

@petrasafr Děkuju moc, jsi zlatá! 🙂

jizi
20. mar 2011

@barboramarek Děkuju moc!!

leelo
20. mar 2011

@jizi len narychlo ti dam fotky, uplnou nahodou som ich prave dnes nasla na disku, je to fotene mobilom, ale da sa tam snad nieco vidiet 😉

este dodam, ze moj maly tam miluje spat dodnes. na foto mal cca 8 mes.
ja som sa v tomto na bgb spolahla, vobec som neriesila ortopedickost a pod. a myslim, ze je to ok nielen co sa tyka noziciek, ale aj zaoblenej opierky chrbta.

jizi
20. mar 2011

@leelo Super, díky moc! Vypadá to výrazně pohodlnějc, než jsem myslela - fakt jsem si to nedokázala představit... 😎

petrasafr
20. mar 2011

@leelo Super fotky! Přesně takhle jsme tam spali loni v létě 😀

labla
20. mar 2011

Ahoj holky,
jdu si k vám pro radu, mám bugoboo cameleon a uvažuji o koupi Bee, ale pořád si řikám, jestli to Bee užiju, když je ten Cameleon docela vychytanej. Tak nevím. Máte někdo oba tyto kočárky a využíváte? dá se někde třeba v zahraničí to Bee sehnat levněji? díky moc za rady

leelo
20. mar 2011

@jizi neviem, ci to deti vedia uz v tak rannom veku ohodnotit, ze sa im v kociku z nejakeho dovodu paci, resp. nepaci, ale mam kamosky, ktorych deti v kociku jednoducho nechceli vobec byt a uz vobec nie spat, ale nikdy to neboli majitelky bgb. dokonca raz sem do temy prisla kocka, co vravela, ze mala bgb pozicany a jej dieta bolo z neho uplne nadsene. vraj v inom kociku byt nechcelo 😅

@petrasafr 😉
no toto ako vidis je este s klasickou strieskou, nie letnou. pokial som nemala letnu, tak sa dost potil a musela som mu podkladat plienku a aj ju stale vymienat za suchu. potom udreli este vacsie horucavy a kupila som letnu, pricom sa ani vo vacsich teplach nepotil tak ako predtym. ja si tu striesku nemozem vynachvalit.
to len na margo tej diskusie - breezy sun canopy - ano/nie?

petrasafr
20. mar 2011

@jizi Není to prostě do pravého úhlu, takže to není - jak někdo říká - jako na židli 😠

petrasafr
20. mar 2011

@leelo Já se přiznám, že já letní stříšku nemám. Ale mám na léto tu barevnou stříšku Paul Frank a ona jak je taková hodně světlá a uvnitř bílá, tak mi přijde, že tolik nepřitahuje sluníčko a není pod ní takové horko. Takže my jsme léto přežili s tou. Ale je pravda, že jsme v létě moc ve městě nepobývali, jen rychle dopoledne a pak odpoledne na zahradě u bazénu a to jsem měla malého pořád ve stínu a ještě jsem mu jako clonu dávala mokrý ručník, aby mu nebylo horko.

petrasafr
20. mar 2011

@labla Taky mám Cameleona a teď mám objednaný Bee+. Teď přes léto budu jezdit s golfkama a Cameleona si nechám zase na zimu kvůli těm zimním kolům 😀

jizi
20. mar 2011

@leelo
@petrasafr Díky moc, holky - tak to vidím tak, že už dál hledat nebudu a začnu řešit tu příjemnější část (jakou barvu, co k němu dokoupit a tak 😎)

petrasafr
20. mar 2011

@jizi Tak to nás určitě musíš informovat, jak máš co vymyšlené, doladěné a vybrané 😀

jizi
20. mar 2011

@petrasafr Bude mi potěšením 😀