• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

12. marca 2017 
@ellysa myslis ze to pojdev pohode? tiebocne su tiez dost od stredu
22. mar 2011 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
náš najnovší tuning :slight_smile:
davnejšie som slubila že vyskušam ako sadne fusak z cameleona, tak sadol uplne perfektne, aspon niečo mi ostalo zo sady PF :slight_smile: nemusím nič ine vymyšlať, je krasny aj k čiernej strieške, ale k off white bude uplne najlepší :dizzy_face:

22. mar 2011 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leishmania no neviem musím poskúšať, dierky ale v pohode, obšiť stehom na gombíky na stroji a je, alebo aj hocijaká krajčírka to zvládne
22. mar 2011 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka krása :wink: ja by som veľmi chela ten paul frank fusak s opičkou ale už som ho nikde nevidela :unamused:
22. mar 2011 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellysa to červene je deka bugaboo, ten farebny je fusak, aj som ho mala na bazare a zaujemkyne, ale našťastie som to vyskušala a krasne sadol, tak aspon niečo mi ostalo z cameleona :dizzy_face:
22. mar 2011 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka áno áno, viem, že ty máš deku
22. mar 2011 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellysa tento červeny opičkovy je už asi dosť ťažko zohnatelny :unamused: podla mna uplne najkrajšia limitka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. mar 2011 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka já jsem ten fusak sehnala nedávno, ale byl to boj :grinning: , jo a tady v ČR jsem k tomu přikoupila i tu červenou dečku :sweat_smile: . Pořád nevím jakou barvičku stříšky - asi sem "vadná", mám červenou, černou a růžovou a pořád bych chtěla nějakou z té limitky a taky off white :grinning: - manža mě asi zabije :confused: .
22. mar 2011 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulavo :grinning: mne tiež stale neni dosť, ja mam červenu, čiernu, letnu striebornu a chcem off white a našťastie sa mi tie limitky moc nepačia, ešte tak ta svetlučko ružova ale nemam babu, takže nič, ale aj tak je krajšia ta klasicka ružova :dizzy_face: a možno ta zelena, ale neni až taka super, žeby som ju musela mať :sunglasses:

baby zo slovenska, je tu jedna šikovna mamička, ktora šije krasne striešky a podložky na bgb, už nebudeme musieť objednavať z čiech :wink:
22. mar 2011 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka ktooooooooooooooo? no ani mňa tie limitky až tak neoslovili, že by som ich musela mať
22. mar 2011 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellysa
@lodgermaniacka baby, ja mam prave dilemu, predat alebo nepredat cameleon? Hm, poradte. Nebude mi na zimu lepsi ako bee+? Neviem sa rozhodnut! :fearful:
22. mar 2011 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andy22 keby som nemusela, tak ho nepredám, ale mala som ultimátum od mm a zasa bee plus som veľmi chcela, ja si myslím, že sa dá prežiť aj s bee v zime, však ak budú záveje pôjdeme na sánkach, aj keď u nás to asi nehrozí
22. mar 2011 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andy22 pokud nemusíš cameleona prodat, tak ho neprodávej - na zimu se bude určitě hodit :wink: .
Mně se líbí z limitky ta fialová stříška, ale na živo jsem ji neviděla.
22. mar 2011 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellysa napíšem ti :wink:
@andy22 ja by som si nevystačila len s pluskom, mala som 4 kočíky a jeden som musela predať, mam na zimu iny..na zimu na von neplanujem plusko, ale možno by sa s nim dalo..ked nemusíš cameleona predať, nechaj si ho :wink:
22. mar 2011 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka mozes prosim aj mne poslat kontakt na tu maminu ktora sije na bugaboo plus?dakujeeeeem
22. mar 2011 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbora87 dík :wink:
ja som sa tak namotala na tú off white striešku, ale neviem ju nikde nájsť :unamused:
22. mar 2011 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@face ďakujem, len ani pri jednom nevidím doručenie na SK alebo AT
22. mar 2011 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellysa z babyhuys.nl ti to určitě pošlou, zasílají i do čr, stačí jim napsat :slight_smile:
22. mar 2011 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellysa aj ja tu striešku chcem aj bebel, tak sa môžme zložiť na poštovne :wink: zajtra zavolam do babyparku, či pošlu na slovensko.
22. mar 2011 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
tak sa pridavam k fanusickam a majitelkam bee plus,ja sa taaaaak tesiiiimmmmm :grinning: :grinning: :grinning:
je perfektnyyyyyykto sije podlozky?ja musim nejaku dat,mala ma ekzemy :frowning2: a na tom sedaku by jej nebolo v lete dobre
22. mar 2011 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: krása....ja špekulujem teraz nad dekami na jar... :frowning2: a nič ma nejak neoslovilo k tým mojím strieškam. Inak ja som v strašnom pokušení zobrať potom ešte limitkovú aspoň 1 striešku okrem tej offwhite.(samozrejme potom si k tomu budem musieť kúpiť off white fusak na jeseň) :sweat_smile:
, keďže mám 1 super podložku a rada by som si ju naživo prirovnala k strieškam purple a mandarine. :sweat_smile:
22. mar 2011 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka
@bebel tak baby rátajte so mnou, aspoň si zmiernim smútok za cameleonom :stuck_out_tongue_closed_eyes: len potom aj nejakú podložku k nemu bude treba
23. mar 2011 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellysa :grinning: ja tam budem volat hned o 10h :wink: ak budu ochotní, ratame s tebou :wink:
@ellysa @barbora87 @lia tu sa pozrite :wink: :
http://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/ctl6/strieska-podlozka/
23. mar 2011 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby prosim Vas, je nastavtielna rucka na bogaboo +??? zda sa mi byt dost vysoko na obrazku,,som nizsia, tak ma to zaujima.
Dakujem za odpoved :slight_smile: !
23. mar 2011 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiwinka ano, je hodně poloh pro nastavení ručky - jak pro velké, tak pro malé :wink: . I moje starší dcera vozí mladší úplně jednoduše :grinning: .
23. mar 2011 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulavo dakujeem ti pekne za odpoved! :slight_smile:
este by ma zaujimalo,,, stale tu pisete daco s nejakymi strieskami,, najprv som to pochopila, ze v cene kocika je jedna strieska zakladna + jednu si mozes vybrat? ci zle som to pochopila?
ten kocik je straasne pekny a chystam sa do Brna co najskor!
pripadne viete mi daco poradit?odporucit? ja az tak nepoznam ten kocik.
ale chcela by som pink striesku, kedze mam dievcatko, je krasna, a aj ten prechodny fusak taky dekový pink, je tiez krasny,,to vsetko tam dostanem hej???
23. mar 2011 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este ejdna otazka,, ako to bude v zime??? bude sa dat v snehu??
este mam teutoniu a neviem ci mam predat, lebo ju mam nechat na zimu???poradite ?
23. mar 2011 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiwinka ad cena kočárku - v obchodě je obvykle cena zvlášť za kočárek (základnu se sedačkou) a zvlášť za stříšku :wink: . Na internetu (třeba mmb) mají cenu za kočárek i stříšku a v té ceně je základna + jedna základní stříška (černá, červená, modrá, růžová, žlutá a khaki myslím), limitované stříšky jsou s příplatkem.
Fusak je fajn, jen prý není na velkou zimu, ale na menší zimu je parádní a dobře drží.
Sněhem projede - ale nebude to ideální, určitě to není do závějí - jako žádné golfky. Takže pokud budeš muset v zimě jezdit více sněhem, tak si určitě nech teutoniu (pokud jí nemusíš prodat).
23. mar 2011 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulavo na stranke babypark,cz som nasla bogabuu + v dvoch farbach, cierna a bezova... a k tomu si este mozem vybrat jednu striesku a to je v cene? :slight_smile:
vyjde ato lacnejsie ked to objedna cez internet ako ked pojdem tam a kupim ho tam?
23. mar 2011 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok