Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

zebricka23
27. mar 2011

@ellysa tak keby si objednavala,to je super postovne...tak so mnou mozes ratat 🙂

ellysa
27. mar 2011

@zebricka23 no dúfam, že som to dobre nahádzala, ešte raz som skúsila dať tam len strechu a na sk vyšlo cez 21 EUR do AT 14 EUR, že by to bol aj s kočíkom a všetkým rozdiel len 3 EUR,
@zebricka23 skús to prosím ťa ka budeš mať čas aj ty, post code do AT daj 2410
a tá prvá možnosť je vlastne aké doručenie, na poštu, alebo ako?

zebricka23
27. mar 2011

@ellysa ja som mala take a priniesli normal domov....podla mna to moze byt ten rozdiell...mozno v rakusku su neni take drahe postove sluzby.....ked vidim na sk...je rozdiel az 7 €

improvizacia
27. mar 2011

Ahojte maminy,
Uplne som sa namotala na bugaboo bee plus az som ho isla kupit do Brna. Dizajnovo bol tak krasny, ze az teraz doma prichadzam na nedostatky, vlastne hlavne na jeden obrovsky.
Tento kocik nema absolutne ziadne chranenie proti vetru z boku. Nech aj minuly rok v lete bolo akokolvek krasne, stale sa podvecer objavil vietor. Ako to riesite? Letny fusak je vlastne deka, co proti vetru nepomoze a na zimny bude o chvilu teplo.
Prosiiim radte, som z tej kupy dost nestastnaa :((((

ellysa
28. mar 2011

ideme teda objednávať s babycare,chce niekto niečo? 😉

mici111
28. mar 2011

@improvizacia no veru, ja sa chystam teraz tiez ist do toho..toto ma nenapadlo.. 😒

lodgermaniacka
28. mar 2011

@improvizacia ked si kupiš letnu striešku tak bude dieťatko chranene aj z bokov, na zimu stačí fusak, podla mna zakryva dosť

lia
28. mar 2011

ahojte,

aky je prosim vas rozdiel medzi http://www.babycare.nl/bugaboo-bee-sun-canopy-p... a http://www.babycare.nl/bugaboo-bee-sun-canopy-p... ??
ta druha je s otvormi,to je ta letna?
pisu ,ze su obidve letne,tak neviem

lodgermaniacka
28. mar 2011

@lia prva je na stare bee druha na plusko a letna je toto
http://www.babycare.nl/bugaboo-bee-breezy-sun-c...

danulavo
28. mar 2011

@lia ve tvých odkazech jsou standardní růžové stříšky - jedna je na bee a jedna na bee plus 😉 .

mici111
28. mar 2011

@lia ten prvy link je strieska na stare bee, ten druhy link strieska na bee plus 😀 😀

lia
28. mar 2011

@danulavo jaj,dakujem danu a ty teda nechces predat tu tvoju??

lia
28. mar 2011

@lodgermaniacka diky lodger,uz tyzden nespime a potom to tak vyzera 🙄 uz som osprostena

lia
28. mar 2011

@mici111 🙄 😝 😀

lodgermaniacka
28. mar 2011

baby, tu mate na predaj Bugaboo Bee + 🙂 🙂 🙂

https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/lhpc/bug...

danulavo
28. mar 2011

@lia ale to ano, chci, ale nevím, zda by se ti libíla ta cena 😅. Já ji koupila v babyparku za 1380 a proto si za ni představuji tak 1000 Kč.

ellysa
28. mar 2011

@improvizacia podľa mňa letná strieška rieši prípadný vietor, alebo pláštena, ale to hovorím naozaj o vetrisku, na nejaký večerný vánok, stačí podľa mňa obliecť dieťatko a pozakrívať dekou 😀

ellysa
28. mar 2011

a úplne odveci ale predávam zapp a xtra sedačku, viem, že je tu dosť maniačok 😝

danulavo
28. mar 2011

Kdyby měl někdo náhodou zájem, tak kamarádka taky prodává bugabbo bee plus - je tříčtvrtě roku staré, v pěkném stavu - má jen pár škrábanečků na konstrukci 😉. Jo a v zimě nebyl ježděn vůbec.

barboramarek
28. mar 2011

@improvizacia ahoj ale on je "otvoreny" len v oblasti sedu, nie, ta strieska aj po bokoch zakryva dost, ja som to na traz vyriesila vlozkou od lodgeru 😉 a suhlasim s letnou strieskou 😀

mici111
28. mar 2011

kocky, tak ako? prida sa niekto k objednavke? uz mame dost na zlavu 5%, tak keby niekto nieco chcel z babycare.nl..ozvite saa 😀

danulavo
28. mar 2011

@mici111 Mně se líbí ta letní stříška, ale nebude tam dítku těmi otvory (síťovinou) hrozně svítit? 😲

miska1981
28. mar 2011

@danulavo nad tym som aj ja rozmyslala, to je robene skor,aby mu tade prudil vzduch, ale slnko asi bude svietit 😖 nuz uvidime v lete.

@barboramarek davas ako podlozku tu vlozku? a zakryjes normalne dekou? lodger uz nedavas?

mici111
28. mar 2011

@danulavo no neviem ti povedat 🙂 tiez uvidime az v lete..ale tak hadam nebude svietit..

ellysa
28. mar 2011

@danulavo čo som mala letnú striešku na cameleona, tak svietilo ale bolo to také odrazené svetlo ako keď máš tie tienitká v aute pre deti, neviem, či som to dobre vysvetlila, myslím, že toto bude to isté

barboramarek
28. mar 2011

@miska1981 ahoj, ano davam len tu vlozku ako podlozku kym je takto, a dam deku ked zaspi inac uz moc nie 😉

improvizacia
28. mar 2011

Dakujem vsetkym za odpovede k volnym bokom kocika, ale aj tak som rozhodnuta di dat nejake bocnice usut. Netusite ako sa vola ta latka z ktorej mame striesku ci z ktorej sa suju nanozniky?

ellysa
28. mar 2011

@improvizacia kortexin alebo tak nejak

ellysa
29. mar 2011

ahojte, znova dávam výzvu,či niekto niečo nechce z babycre, chýba nám necelých 5 EUR do zľavy 5 %, poštovné vychádza do 5 EUR na osobu zatiľ sme 4, potom by to bolo ešte menej

kuriatko33
29. mar 2011

@ellysa ahojček ja by som si z babycare niečo vybrala,kedy objednavate,idem kuk co by sa hodilo 😉