Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

mici111
29. mar 2011

@kuriatko33 no chceli by sme objednat co najskor 😀 suuper, tak nieco povyberaj a daj vediet bud @ellysa alebo mne 😉

mici111
29. mar 2011

baby, este jedna otazocka..kym objednam kocik 😀 nechyba vasim dietkam na bee madlo??? lebo moja je celkom zvyknuta..mam teraz peg perego sí..a vzdy cez to madlo visi a kuka po svete..viem ze niekto tu pisal, ze tam pasuje madlo z chicco multiway..ale aj na bee plus?

danulavo
29. mar 2011

@mici111 Naší Juli madlo zatím nechybí 😉 (ale máme v zásobě to ma chicco multiway), také máme PP sí a tam jí madlo slouží jen jako odkladiště nohou - v tom ale jezdila spíše starší dcera když jsem byla těhotná. Madlo z chicco multiway pasuje až po mírném roztažení, ale mně se tam designově nelíbí 😒 .

ellysa
29. mar 2011

@mici111 moja malá si vymyslela, že keď ide v protismere, tak sa chytá rúčky, obkukáva to čo sa musí potiahnuť pri skladaní, tak je tiež vyklonená v smere jazdy sa väčšinou drží oblúku na konštrukcii, ale madlo jej vôbec nechýba

miska1981
29. mar 2011

@ellysa
@mici111 baby ja by som chcela tu bledo-ruzovu striesku z limitovanej edicie, ale na babycare ju nemaju...teda som si ju tam nevsimla, vidim dobre??? 🙂

ellysa
29. mar 2011

@miska1981 nemajú nemajú 🙄 aj ja by som ju asi zobrala

ellysa
29. mar 2011

@miska1981 striešky limitky majú tu na slovensko poštovné 20 EUR, do rakúska 10 EUR, silno o nej uvažujem, tak ak náhodou píšte kto by ešte chcel

https://www.my-babyshop.de/kinderwagen/Bugaboo-...

miska1981
29. mar 2011

@ellysa kedze neviem po nemecky, tak by som sa len pripojila k niekomu kto by odtial objednaval...mne sa ta slaba ruzova paci velmi, taka jemna, ty mas aku striesku povodnu? ja rozmyslam nad touto, alebo cervenou...?
ja som si objednala toto, tak dufam nebudem lutovat a vyuzijem: 🙂
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=34481496&tab=4
a dala som si uzit nanoznik, tak dufam bude pasovat.

ellysa
29. mar 2011

@miska1981 ten sunshine kids mám aj ja a využívam stále, vonku tašku ani neberiem, to už len do auta a na návštevu, teraz si chcem objednať aj cup holder na bgb, a odkiaľ si? ako by sme to prípadne riešili potom s prebraním. ja mám červenú a ružovú strechu, ale táto svetlá sa mi zdá krajšia, a aj tá zelená je nádherná
inak otázka,čo máte cup holder, zmestí sa tam cola s mcdonald? alebo to go káva?

zebricka23
29. mar 2011

@ellysa pohar z mekacu som tam neskusla...ale zmesti sa mi tam normalne ten teplovzdusny pharik,co udrzi teplo.....
alebo ti mozem vyskusat aj ine veci.....

ellysa
29. mar 2011

@zebricka23 no hlavne tem mcdonald ma zaujíma, to môj muž veeeeeeeľmi potrebuje a ja zasa tú kávu

zorroz
29. mar 2011

@ellysa nakukla jsem a vidím že řešíš držák na flašky. Mě se víc než ten držák na pití osvědčilo toto - http://www.malvik.cz/Kocarek-doplnky/brasny-na-... Ten Bugaboo držák mě tam docela zavazel při skládání kočárku. My máme právě ten organizér, a tam dáme 2 pití a ještě si tam nacpeme hranolky do té vnitřní kapsy a popíjíme a chrupeme po cestě 😀

ellysa
29. mar 2011

@zorroz ten organizér mám, a tam sa zmestí cola? lebo mne sa to zdá také akurát na avent fľašu, no musím skúsiť najbližšie

catherine214
29. mar 2011

baby chcem sa opytat, aky je rozdiel na cameleona v tej letnej strieske a obycajnej teda okrem tych vetracich otvorov, lebo hladam nieco proti slnku, slnecnik nechcem a malemu svieti do oci

ellysa
29. mar 2011

@catherine214 nejaký

zorroz
29. mar 2011

@ellysa já tam narvu i colu z mcdonaldu, ale je fakt, že ne tu 0,5l 😅 Je to takové pružné, takže jsem tam zatím nacpala co bylo potřeba 🙂

zorroz
29. mar 2011

@ellysa jejda, teď jsem si přečetla diskuzi výš a tam už je ten organizér zmiňovaný 😅

andy22
29. mar 2011

ahojte, tak bee + je uz v nasej stajni 😀 . No je fakt paradny. Myslim, ze s cameleonom bude mat moja Mari celkom slusny vozovy park 😉

duplicka
29. mar 2011

hrka niektorej z vas rucka v tom spoji na bee plus, ked idete po zamkovej dlazbe? strgotavy zvuk

https://www.youtube.com/watch?v=UaJijhxgTwc
face
29. mar 2011

@duplicka Mě trochu ano 😒 ale ne tak strašně jako na tom videu 😕

duplicka
29. mar 2011

@face hmmm

ellysa
30. mar 2011

baby,ktorá máte tú podložku od emitex do kočíka,neodfotíte to? niekto ju tu spomínal

catherine214
30. mar 2011

Baby nasla som proti slnku toto, chcem sa opytat, kedy to idete robit objednavku z babycare? lebo v obchode to ma byt az 8.4. tak by som sa k vam pridala, vdaka
http://www.babycare.nl/bugaboo-cameleon-sunshad...

zajo79
30. mar 2011

hlavickamakovicka@azet.sk kamoska chce objednat ruzove beecko aj clonu slnecnu, mozte jej napisat na tento mail? nieje tu registrovana a ja to nechcem za nu riesit.

ellysa
30. mar 2011

@catherine214 ccheli sme objednávať už dnes, ale idem písať tej babuli, ktorá chce bee plus, tak ti dám vedieť, jo?

ellysa
30. mar 2011

@catherine214 ale inak ja som tu striešku na cameleona mala a bola naprd, nedrží na canavas strieške len na fleec

catherine214
30. mar 2011

@ellysa aha tak potom na to kaslem, najdem enjaku slnecnu clonu univerzal alebo co

ellysa
30. mar 2011

@catherine214 alebo slnečník

ellysa
30. mar 2011

baby posledná výzva chýba nám 110EUR na 10% zľavu,chce niekto niečo?

barbora87
30. mar 2011

@ellysa uihh na 10%?tak to by sme mali vyuzit!