Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

lodgermaniacka
6. apr 2011

@bebel 😀 ja naopak golfače milujem, tak dufam že nebudem lutovať že som ťa pri xt nepočuvla 😝 tak ale ked musíš tak musíš 😀

bebel
6. apr 2011

@lodgermaniacka 😅 však ja chápem, tiež som si musela vyskúšať, že so mnou nie sú kompaktibilné 😝
ale na vážno podľa mňa to PP Sí je lepšie ako Mac..... 😎

vevercaci
6. apr 2011

@bebel zappa jsem měla a využila jsem jen pod autosedačku MC, pak mi přišlo, že malý v tom nemá žádné pohodlí, takže putoval z domu 😀 osobně teda proti golfkám nemám nic, ale ráda bych aby se tam malý i vyspal, když bude třeba a hlavně, aby šly řídit jednou rukou 🙂

dara29
6. apr 2011

@face
@ellysa Krásne sú kočíky aj podložky.

dara29
6. apr 2011

@lodgermaniacka Tá zelená strieška je tiež bombová. U mňa bude bee + čierny alebo Denim a striešky postupne k tomu

lodgermaniacka
6. apr 2011

@dara29 rozmyšlaš nad denimom? 😵 budeš jedinečna, obyčka tu mame všetky, a k denimu sa ti určite hodi ta zelena limitka, ja som si najprv nebola ista, ale je najkrajšia z tých čo mam 🙂

miska1981
6. apr 2011

@face
@ellysa superna je, ja tiez planujem kupit, len budem musiet asi z babyparku, kedze do zahranicia nemam ako zaplatit.

@lodgermaniacka tu ruzovu si uz predala, by som ju kupila od teba.

baby ak pojdete niekto na nakupy striesok do AT dajte mi prosim vediet 🙂

lodgermaniacka
6. apr 2011

@miska1981 😀 ružovu som kupila ellyse 😉 ja mam chlapca 🙂

miska1981
6. apr 2011

@lodgermaniacka jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj, tak ništ 😀

ale keby sa este niekto isiel previest do viedne, dajte vediet 😉

carculka
6. apr 2011

holky o kolik vyjde levneji ve vidni apod?

lodgermaniacka
6. apr 2011

@carculka vo viedni stoji 559, najlacnejšie maš teraz asi babycare

bebel
6. apr 2011

@dara29 mne sa páči aj denim + oranžová....v Paríži som videla kombináciu denimu cameleona s oranžovým fusakom a vyzeralo to bombovo.

lodgermaniacka
6. apr 2011

@bebel tiež si mylsím že k denimu aj oranžova, ale neviem čo ma dara, aj ta svetlučka ružova, proste limitky 🙂 tie klasicke farebne striešky by sa mi k nemu asi nepačili.

lodgermaniacka
6. apr 2011

ale aj červena je k denimu super 😵 😵 😵

dara29
7. apr 2011

Máme chlapca ružová nepripadá do úvahy. Tá oranžová môže byť super ale teraz v poslednej dobe akosi oranžovú nemusím. Uvidíme v skutočnosti.
@lodgermaniacka a kebyže kúpim jednu podložku čiernu potom by to možno bolo ako čierne bee a môžu sa striešky meniť dalej. Čo na to povieš? Tá podložka pokryje celý kočík že nie je pôvodný poťah vidieť? Kto dá radu a inšpiráciu?

dara29
7. apr 2011

A ešte chcem poradiť, ktorý organizér by bol in a najlepší na bee+? Originál
http://www.babypark.cz/bugaboo-organizer
Alebo sunshine kids
http://shop.babetkovo.sk/index.php/organizer-bu...
alebo phil a teds
http://www.malvik.cz/img/big/94094.jpg
Videli ste ich niektorá v skutočnosti všetky? Dakujem za poradenie

dorotkaa
7. apr 2011

K denimu sa hodi skoro vsetko, aj co sa doplnkov tyka. Ja mam k nemu teraz ten zirafkovy fusak od buggysnuggle a vyzera to tiez super 🙂

@lodgermaniacka ja si zas nemyslim, ze maclaren XT je zly kocik, ja som s nim spokojna. Zavisi od toho na co ho potrebujes. Ja som zhanala ku cameleonovi vyslovene dovolenkovy kocik a tuto funkciu maclaren splna uplne, da sa zlozit a rozlozit jednou rukou, je lahky, lahko manevrovatelny... Na kazdodenne pouzivanie by som ho nechcela, ale na cestovanie je vyborny.

dara29
7. apr 2011

@dorotkaa a nehodíš sem foto aj s fusačikom? Žirafkový je jeden z tých čo sa mi velmi páčia.

lodgermaniacka
7. apr 2011

@dara29 to by bola škoda keby si ten krasny denim zakryla, nie? 😉 a hodia sa k nemu takmer všetky striešky, akurat čiernu by som nedala..organizer mam ten v druhom linku, ked pozreš 1-2 strany dozadu je na fotke so zelenou strechou a čo ma najviac teší budeme mať pod domom kočíkovo 😀 😝
@dorotkaa ja mam stale 3-4 kočiky, ktore dookola obmienam, bugaboo ostava to je bez debaty, ale neviem si predstaviť nemať golfky, naozaj len na vybehnutie, nakup.centra a tak..a vysnila som si k môjmu vozovemu parku XT čierne na čiernej konštrukcii, tak už len dufam, že pride čo najskôr 😵 a xt kvoli strieške, stačil by mi aj quest, ale xt je pre maleho pohodlnejšie a strieška aj ked je v lahu zakryva až nožičky

lodgermaniacka
7. apr 2011

baby, ak by mala niektora zaujem predavam novu podložku pinkie ušitu do bgb bee+ za 17 eur 😉
http://www.pinkie.cz/podlozka-do-kocarku-yellow...

v pripade zaujmu aj novu deku tiež 17 eur
http://www.pinkie.cz/deka-yellow-dots.html

pri odbere oboch mate poštovne zdarma 😉 mne sa tu toho nahromadilo strašne moc 😒

dara29
7. apr 2011

@lodgermaniacka Nechcem denim zakrývať. To ma napadlo len vtedy kebyže chcem striešku, ktorá by sa k denimu nehodila napr. modrú. A kde si objednala maclaren a podložku akú? Mne sa páči tá zelená s druhej strany s jablčkami. Trocha si ma namotala. Ja už nič nečítam radšej.))))))))

lodgermaniacka
7. apr 2011

@dara29 IP 😉

zajo79
7. apr 2011

@brendda haloooo. no ako ocean? fotka sa neda?

mne ho buduci tyzden posielaju...TESIIIIM.

a hladam eshop, kde budu mat aj organizer bgb, aj board zo sedadlom... pre cesku republiku vobec v ponuke sedadlo nieje. 😠

dorotkaa
7. apr 2011

@dara29 hodim, neviem ci mi to pojde z mobilu, ak nie tak vecer z pocitaca 🙂

@lodgermaniacka presne, aj ja si myslim, ze jedny golfky doma potrebujes, maclaren XT je dobra volba. Tiez mam ten cierny... a kup si k nemu este ten origos maclaren organizer, vyzera ten kocik s nim akosi smrncovnejsie 😉

bebel
7. apr 2011

@ellysa tangerine pre teba 😉
fyi v Babymarkete majú na Babysnuggle 20% off celý apríl

bebel
7. apr 2011

@dorotkaa btw aj BGBuž má organizér...http://www.babypark.cz/bugaboo-organizer

vorllinka
7. apr 2011

@bebel ta oranžová stříška vypadá krásně 😵

lodgermaniacka
7. apr 2011

@bebel perfektne 😵 😵 😵 a ta deka 😝

vorllinka
7. apr 2011

Holky, přidávám taky fotku našeho bee+, foceno s fusakem Lodger, který je do toho naprosto super!!! A celkově bee+ 😵 😵 😵 😵 😵

ellysa
7. apr 2011

@bebel perfektnáááááááááá, krásna, naozaj, všetky tie naše limitky sú úžasné, ja chodím po meste a v kuse kukám do výkladov, že aký pekný kočík mám 😀 , aj na ihrisku som stále po ňom pozerala, a aj ľudia na ulici sa obzerali, no jednoducho takú ružovú asi nemá nejaký iný kočík, na svetle sa ešte trbliece, ako keby bola perleťová

snuggle už mám, ale o lodger bunker uvažujem na zimu, len my povedzte, aké veľké dieťa doňvôjde, moja je dosť veľká, už teraz má cca 80 cm a ledva 11m a hlavne nebude ho sama otvárať, keď je na suchý zips vpredu?