• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

18. mája 2017 
@bebel :grinning: ja naopak golfače milujem, tak dufam že nebudem lutovať že som ťa pri xt nepočuvla :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak ale ked musíš tak musíš :grinning:
6. apr 2011 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka :sweat_smile: však ja chápem, tiež som si musela vyskúšať, že so mnou nie sú kompaktibilné :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale na vážno podľa mňa to PP Sí je lepšie ako Mac..... :sunglasses:
6. apr 2011 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bebel zappa jsem měla a využila jsem jen pod autosedačku MC, pak mi přišlo, že malý v tom nemá žádné pohodlí, takže putoval z domu :grinning: osobně teda proti golfkám nemám nic, ale ráda bych aby se tam malý i vyspal, když bude třeba a hlavně, aby šly řídit jednou rukou :slight_smile:
6. apr 2011 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@face
@ellysa Krásne sú kočíky aj podložky.
6. apr 2011 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka Tá zelená strieška je tiež bombová. U mňa bude bee + čierny alebo Denim a striešky postupne k tomu
6. apr 2011 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dara29 rozmyšlaš nad denimom? :dizzy_face: budeš jedinečna, obyčka tu mame všetky, a k denimu sa ti určite hodi ta zelena limitka, ja som si najprv nebola ista, ale je najkrajšia z tých čo mam :slight_smile:
6. apr 2011 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@face
@ellysa superna je, ja tiez planujem kupit, len budem musiet asi z babyparku, kedze do zahranicia nemam ako zaplatit.

@lodgermaniacka tu ruzovu si uz predala, by som ju kupila od teba.

baby ak pojdete niekto na nakupy striesok do AT dajte mi prosim vediet :slight_smile:
6. apr 2011 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miska1981 :grinning: ružovu som kupila ellyse :wink: ja mam chlapca :slight_smile:
6. apr 2011 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj, tak ništ :grinning:

ale keby sa este niekto isiel previest do viedne, dajte vediet :wink:
6. apr 2011 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky o kolik vyjde levneji ve vidni apod?
6. apr 2011 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@carculka vo viedni stoji 559, najlacnejšie maš teraz asi babycare
6. apr 2011 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dara29 mne sa páči aj denim + oranžová....v Paríži som videla kombináciu denimu cameleona s oranžovým fusakom a vyzeralo to bombovo.
6. apr 2011 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bebel tiež si mylsím že k denimu aj oranžova, ale neviem čo ma dara, aj ta svetlučka ružova, proste limitky :slight_smile: tie klasicke farebne striešky by sa mi k nemu asi nepačili.
6. apr 2011 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale aj červena je k denimu super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. apr 2011 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Máme chlapca ružová nepripadá do úvahy. Tá oranžová môže byť super ale teraz v poslednej dobe akosi oranžovú nemusím. Uvidíme v skutočnosti.
@lodgermaniacka a kebyže kúpim jednu podložku čiernu potom by to možno bolo ako čierne bee a môžu sa striešky meniť dalej. Čo na to povieš? Tá podložka pokryje celý kočík že nie je pôvodný poťah vidieť? Kto dá radu a inšpiráciu?
7. apr 2011 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ešte chcem poradiť, ktorý organizér by bol in a najlepší na bee+? Originál
http://www.babypark.cz/bugaboo-organizer
Alebo sunshine kids
http://shop.babetkovo.sk/index.php/organizer-buggy-buddy-sunshine-kids.html
alebo phil a teds
http://www.malvik.cz/img/big/94094.jpg
Videli ste ich niektorá v skutočnosti všetky? Dakujem za poradenie
7. apr 2011 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
K denimu sa hodi skoro vsetko, aj co sa doplnkov tyka. Ja mam k nemu teraz ten zirafkovy fusak od buggysnuggle a vyzera to tiez super :slight_smile:

@lodgermaniacka ja si zas nemyslim, ze maclaren XT je zly kocik, ja som s nim spokojna. Zavisi od toho na co ho potrebujes. Ja som zhanala ku cameleonovi vyslovene dovolenkovy kocik a tuto funkciu maclaren splna uplne, da sa zlozit a rozlozit jednou rukou, je lahky, lahko manevrovatelny... Na kazdodenne pouzivanie by som ho nechcela, ale na cestovanie je vyborny.
7. apr 2011 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotkaa a nehodíš sem foto aj s fusačikom? Žirafkový je jeden z tých čo sa mi velmi páčia.
7. apr 2011 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dara29 to by bola škoda keby si ten krasny denim zakryla, nie? :wink: a hodia sa k nemu takmer všetky striešky, akurat čiernu by som nedala..organizer mam ten v druhom linku, ked pozreš 1-2 strany dozadu je na fotke so zelenou strechou a čo ma najviac teší budeme mať pod domom kočíkovo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@dorotkaa ja mam stale 3-4 kočiky, ktore dookola obmienam, bugaboo ostava to je bez debaty, ale neviem si predstaviť nemať golfky, naozaj len na vybehnutie, nakup.centra a tak..a vysnila som si k môjmu vozovemu parku XT čierne na čiernej konštrukcii, tak už len dufam, že pride čo najskôr :dizzy_face: a xt kvoli strieške, stačil by mi aj quest, ale xt je pre maleho pohodlnejšie a strieška aj ked je v lahu zakryva až nožičky
7. apr 2011 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ak by mala niektora zaujem predavam novu podložku pinkie ušitu do bgb bee+ za 17 eur :wink:
http://www.pinkie.cz/podlozka-do-kocarku-yellow-monkey-s.html

v pripade zaujmu aj novu deku tiež 17 eur
http://www.pinkie.cz/deka-yellow-dots.html

pri odbere oboch mate poštovne zdarma :wink: mne sa tu toho nahromadilo strašne moc :unamused:
7. apr 2011 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka Nechcem denim zakrývať. To ma napadlo len vtedy kebyže chcem striešku, ktorá by sa k denimu nehodila napr. modrú. A kde si objednala maclaren a podložku akú? Mne sa páči tá zelená s druhej strany s jablčkami. Trocha si ma namotala. Ja už nič nečítam radšej.))))))))
7. apr 2011 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. apr 2011 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brendda haloooo. no ako ocean? fotka sa neda?

mne ho buduci tyzden posielaju...TESIIIIM.

a hladam eshop, kde budu mat aj organizer bgb, aj board zo sedadlom... pre cesku republiku vobec v ponuke sedadlo nieje. :angry:
7. apr 2011 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dara29 hodim, neviem ci mi to pojde z mobilu, ak nie tak vecer z pocitaca :slight_smile:

@lodgermaniacka presne, aj ja si myslim, ze jedny golfky doma potrebujes, maclaren XT je dobra volba. Tiez mam ten cierny... a kup si k nemu este ten origos maclaren organizer, vyzera ten kocik s nim akosi smrncovnejsie :wink:
7. apr 2011 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellysa tangerine pre teba :wink:
fyi v Babymarkete majú na Babysnuggle 20% off celý apríl
7. apr 2011 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotkaa btw aj BGBuž má organizér...http://www.babypark.cz/bugaboo-organizer
7. apr 2011 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bebel ta oranžová stříška vypadá krásně :dizzy_face:
7. apr 2011 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bebel perfektne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ta deka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. apr 2011 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, přidávám taky fotku našeho bee+, foceno s fusakem Lodger, který je do toho naprosto super!!! A celkově bee+ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. apr 2011 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bebel perfektnáááááááááá, krásna, naozaj, všetky tie naše limitky sú úžasné, ja chodím po meste a v kuse kukám do výkladov, že aký pekný kočík mám :grinning: , aj na ihrisku som stále po ňom pozerala, a aj ľudia na ulici sa obzerali, no jednoducho takú ružovú asi nemá nejaký iný kočík, na svetle sa ešte trbliece, ako keby bola perleťová

snuggle už mám, ale o lodger bunker uvažujem na zimu, len my povedzte, aké veľké dieťa doňvôjde, moja je dosť veľká, už teraz má cca 80 cm a ledva 11m a hlavne nebude ho sama otvárať, keď je na suchý zips vpredu?
7. apr 2011 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok