• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

9. októbra 2017 
@vorllinka :grinning: :grinning: :grinning: modrý je tiež super
7. apr 2011 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,chtěla bych si koupit Bugaboo Cameleon.Jem mě zarazilo že podle obrázku vypadá,hluboká korba přichycená na rám jen páskama na sucháč? :confused:Tak si říkám jestli to třeba nemůže s děckem povolit a třeba i upadnout? :astonished: :astonished:
7. apr 2011 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kater123 je to pravda, ale že by dieťa spadlo, alebo by tie sucháče povolili sa snáď ešte nikdy nestalo, nemusíš sa toho báť
7. apr 2011 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Díky za odpověď jdu do něj :slight_smile: :slight_smile: Jen jsem se chtěla radši ujistit :slight_smile:
7. apr 2011 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 nemůžu najít kabel k foťáku........... :confused: ale je to krasavec........i v kombinaci se žlutou stříškou........off white mě nějak zklamala,mám k tomu i off white deku bugaboo a je to takový nic moc,proti těm barvičkám....
7. apr 2011 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nebudete v lete niektora predavat cameleon?????????????????
7. apr 2011 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brendda važne neni ta off white pekna? :unamused: radšej si ju najprv pozriem, nebudem objednavať naslepo..
7. apr 2011 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa praveze ta offwhite lubi :dizzy_face: paradna je.
7. apr 2011 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brendda ja sa uz neviem dockat :dizzy_face: kym bude doma
7. apr 2011 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brendda My chceme fotky :grinning: :grinning: :grinning:
8. apr 2011 o 07:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak já pošlu MMS z mobilu,no :grinning:
8. apr 2011 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak tady je můj krasavec:
8. apr 2011 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brendda :dizzy_face: superrrr :wink:
8. apr 2011 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brendda Tak mně se líbí všechny :grinning: :grinning: :grinning: Náhodou ta off white je taková decentní, elegantní. Ale všechny jsou super a černá konstrukce je úplně nejvíc nejkrásnější :grinning: :grinning: :grinning:
8. apr 2011 o 08:18  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brendda krasny ho maš :dizzy_face: jasne že ta čierna konštrukcia je super, mne sa zazse pači ta žlta :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aj bebel tuším mala
8. apr 2011 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brendda nádherný, všetky kombinácie
8. apr 2011 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brendda Krása :dizzy_face: Jeden hezčí než druhý! :wink:
8. apr 2011 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jéééééééééé,holky,díky :grinning: ta off white je na mě nějaká příliš decentní,ale když tam navěsím nějakou luxusní kabelku,tak se to snad rozsvítí.Až dám do kupy všechny tašky,tak nafotím znova :grinning: Koupila jsem si ty háčky,takže tam budu rvát spíš kabelky,akorát k Oceanu budu mít takovou velkou Oillilly přebalovací tašku.
A nakonec jsem koupila trkysovou deku Pinkie,taky tam vypadá dobře :sunglasses:
Díky za rady,mám z něj fakt radost!!!
8. apr 2011 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka jako ta stříška sama o sobě pěkná je....prodyšná,lehoučká....ale taková nudná mi přijde oproti těm pastelovým barvám.A ta bugaboo blanket off white bych dokonce řekla,že je hnusná :grinning: Stála mě 1500Kč a je to taková šusťáková přikrývka,jen ten sametově-fleecový spodek je hezký,no ale černý,že :grinning:
Jako chtěla jsem to mít sladěný,tak to mám,ale chce to spíš rozseknout nějakou barvou!
8. apr 2011 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brendda teraz som prišla z prechadzky a "stretla" som tam cameleona s off white strieškou, ale klasickou, nie tou letnou a musim ti povedať že mne sa velmi pačil :dizzy_face: aspon ti nebude pražiť do kočíka ked maš taku svetlu striešku a oživíš nejakou inou dekou, neda sa ti vymeniť ta tvoja deka za inu farbu? ked sa ti nepači..
8. apr 2011 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brendda k off white by sa ti veeelmi hodila LV galliera v azure :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. apr 2011 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka no,proto jsem jí koupila,abych měla na léto nějakou světlou,aby mu tam tak nepražilo-na to nejmenší miminečko.....mám prostě v plánu to oživit kabelkou,bude to dobrý :wink:
Tu deku jsem kupovala přes ebay odněkud z Anglie....takže to prdím,bude dobrá...
8. apr 2011 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jasně,to je ona!Máme stejný vkus.Jen jsem sem nechtěla dávat link,aby to zase někdo nemístně nekomentoval...Pak se mi taky líbí ta s tím růžovým lemem,kabelka je do béžova,nevím,jak se jmenuje :wink:
8. apr 2011 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brendda ved nech si komentuju ked nemaju ine na robote :wink: ja toto neriešim :sunglasses: budeš to mať kraaasne doladene :dizzy_face: bude to vyzerať luxusne :slight_smile:
8. apr 2011 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brendda vypadá to super hlavně ta ocean :slight_smile: jinak pokud bys chtěla k té letní offwhite i offwhite kryt, tak mám ho doma, měla jsem ho ke stříšce paul frank, ale teď vozím jiné potahy :slight_smile:
8. apr 2011 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@face díky.....ale asi nechci....mám jí jen na léto........to asi kryt nebudu potřebovat....má tam tu deku..........uvidíme :wink:
8. apr 2011 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brendda aka je ta letna strieska? to je tam sietka? vymeni sa vzduch trosku vo vanicke?
8. apr 2011 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cez sietku presvita slnko, môjmu to vadilo :unamused: a v lete ked nefuka tak to ani necitiť, ja neviem, nebola zla ale ani nejaka super
8. apr 2011 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brendda jj, deka bude asi stačit :slight_smile:
8. apr 2011 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka
@brendda Jeee a mně by se k off white líbila LV Damier Ebene Bloomsbury :grinning: :grinning: :grinning: To je moje favoritka :grinning:
8. apr 2011 o 17:56  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok