• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

9. apríla 2017 
@klariks na co jsou to hacky?

ja prosim tez ip :grinning: :grinning: :grinning:

holky jsou naky uchyty ,kdyz si oupim normal nakou peknou kbelku,tak ji pridelat na kocar?koukala jsem ze jsou prebal tasky ktery jsou reseny jak kabelky pres rameno a na kocar maji jeste uchyty(za ty krouzky kudy vedou usi)
11. apr 2011 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To jsou hacky prave na kabelku, kdyz nema nejake kolecka na uchyceni treba na karabinku nebo tak...
Jinak mrkni sem http://www.mimibazar.cz/foto_detail.php?id=34544873&tab=1 to jsou podobné háčky...na té druhé fotce jde vidět, jak se to používá...
11. apr 2011 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klariks supeer,dekuju
11. apr 2011 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klariks a kde se daji koupit a ono je vic druhu?
11. apr 2011 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@carculka

No pak jsou ještě tyto třeba - jestli to alespoň trošku vidíš...no a pak ty, co jsem posílala odkaz předtím a pak tyto od Bugaboo...

A co ta letní UV stříška, je to hloupost ji kupovat?
11. apr 2011 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klariks a od koho jsou tyhle?

chtela jsem ji kupovat,ale nakonec na to prdim,mala moc nespi a kdyz tak ji to bude vadit,takze vem slunecnik-ten uziju ne? a mam objednanou ruzovou vlozku s opici :grinning: :grinning: od pinkie
11. apr 2011 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klariks@carculka aj kabelka sa tam potom dá nosiť :wink:
11. apr 2011 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@carculka
Tahle je od nějaké paní z MB, objednala jsem je od ní, ona je má odněkud z ciziny, ale psala mi jiná paní, že je to snadné vyrobit a má asi pravdu...koupíš sucháče, dvě karabinky a sešiješ...až přijdou, klidně ti je nafotím detailněji...
Slunečník mám, jen jsem si říkala, že ta stříška je prodyšná, náš malý v kočárku docela spí, ale zas ne nějak extra dlouho, myslíš, že přes tu UV clonu nejde vidět? Myslím tuhle...

11. apr 2011 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bebel A myslíš, že ty od Bugaboo jsou založeny na stejném principu? Jinak díky moc za odpověď, cos psala do IP :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. apr 2011 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klariks a ty bys taky do té UV clony letní stříšky nešla?

:slight_smile: si to posílám sama sobě :slight_smile:
11. apr 2011 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bebel A ty bys taky do té Uv clony(stříšky) na Bee nešla?
11. apr 2011 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
K zelené limitované edici, kterou podložku? Nebo úplně jinou???? :wink:
11. apr 2011 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klariks tak mala celkove nespi moc ale v kocare jako vic nez doma :grinning: :grinning: no nevim,jeste porozmyslim a pockam na vase zkusenosti :grinning: ale slunecnik mam vzit ze:slight_smile:
a jaky ruzovy nebo cerny?beru ruzove bee
@klariks me se ibi strasne ty s tou opici,bude to krasne,vesele :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@bebel dekuju :wink:

a taky nevim jestli jit do limitky a nebo si nechat usit strisku :grinning: :grinning: a vsechny najednou nee,musim postupne kvuli manzovi :grinning:
12. apr 2011 o 02:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. apr 2011 o 02:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@carculka Tak to jsme na tom uplne stejne. Taky prcek moc nespi a kdyz uz, tak na chvilinku v kocarku :slight_smile:
Asi bych vzala cerny slunecnik...at te ruzove neni moc, ale zas i s tou by to mohlo byt hezke :slight_smile:
12. apr 2011 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klariks ja ju mám...pozri v albume. :sunglasses:
12. apr 2011 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, kocky ktora vlozka, teda typ pasuje na cameleona?Chcela by som si objednat s pinkie a neviem sa rozhodnut ani na farbe:(( Mam ruzovu striesku:slight_smile:
Dakujem za radi :slight_smile:
12. apr 2011 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bebel já jsem asi slepá, nevidím ji :frowning2: A nemáš prosím zkušenost i s fusakem babysnuggle? Chtěla bych ho do Cameleona a Bee, jen moc nechápu, jak se upíná nahoře, jak jsou ty provázky...díky moc
12. apr 2011 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bebel Buggysnuggle...už jsem našla oficiální stránky a i to, jak se upevňuje... :slight_smile:
12. apr 2011 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky z Česka nebudete některá něco objednávat z babycare?
12. apr 2011 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babule tak mam nove oblecko pre bee a vyzera naaadherne!!!nova strecha a v tej farbe nanoznik a dokupila som tyrkysovu podlozku no parada!!!ked ma niekto zaujem poslite mi email a poslem fotecku a kontakt na pani co mi to usila
12. apr 2011 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. apr 2011 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbora87 FOTO !!!!!!!!!! :wink:
12. apr 2011 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbora87 posli, jasne, ze sme zvedave :wink:

dufam, ze budem spokojna s podlozkami, objednala som z pinkie aj k bledoruzovej streche, len tu este treba dokupit :sweat_smile:
stale plati, kto by isiel do viedne, myslite na mna, alebo ak by ste objednavali z prahy, aj ked tam neviem kolko stoji a ci sa oplati, aspon postovne by sme si rozdelili :wink:
12. apr 2011 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, nemate niekto na predaj striesku vo farbe khaki na bgb bee? (nie plus)
12. apr 2011 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbora87 .. daj foto sem, nech sa pokocháme všetky :slight_smile: Ja si chcem dať tiež ušiť nánožník len neviem u koho, takže kontakt by potešil .-)

inak baby mám doma ružovú striešku z limitky a skvele sa k nej hodí letný fusax emitex 2v1 ten ružovo-šedý. Spolu to vyzerá ako by to bolo namieru vyrábané - mám to doma, tak viem o čom hovorím :slight_smile: orporúčam, ak ešte nemáte doriešené deky na chladnejšie jarné a letné dni !
12. apr 2011 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miska1981 -.... odkial si si objednávala tú podložku?
Podla mna k tej bledunkoružovej by sekla asi táto s opičkou - ty si objednala túto či inú?
http://www.pinkie.cz/podlozka-do-kocarku-light-pink-monkey.html

nemáte niekto realnu skúsenosť ako sedia pinkie podložky s bočničami do nových bee plus??? príp. fotooooooooo
daaaaaaaaaaaaakujem
12. apr 2011 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klariks ja mám nový organizér objednaný v cz ale vraj im prídu až v budúcí mesiac - potom Ti dám vedieť ako som spokojná. Inak ani na predajni vraj tieto nové organizériky ešte nevideli, tak aj oni sú zvedaví -)
12. apr 2011 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@improvizacia To budeš hodná! Díky moc! No vypadá dobře, tak třeba bude super!!!
12. apr 2011 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@improvizacia sama pan mi rekla ze mam objednat bez bocnic :wink: a jeste ji pripsat ze je to na bee,dela otvory navic...ja beru tu syte ruzovou strisku-libi se mi vic a k tomu sytou ruzovou,ted mysli ze ji nema na netu ale bude zas...ale me uz ji dnes poslala
12. apr 2011 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok