• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

9. októbra 2017 
najviac sa mi paci ked si niekto nestoji za svojim, a da si novy nick aby sa neodhalil :frowning2:
13. apr 2011 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim, ze si dala novy nick kvoli tomu, ze ju blokli..
13. apr 2011 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ellysa ked uz ide o to, ja som sa misky pytala, ci jej to mam ja objednat, by som jej dorucenie zabezpecila ale ona ze nie, ze si to objedna s vami.
leelo hahaha, moc vtipne, asi si dnes jedla vtipnu kasu
barboramarek vobec sa neskryvam, nemam preco, ak by som mohla, tak sa bezproblemov prihlasim na stary nick.
13. apr 2011 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leelo :grinning: to bolo trefne :grinning: :grinning: :grinning: podnikatelka objednava s mamičkami z MK :sunglasses:
13. apr 2011 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mici111 ak niekoho raz blokli, novy nick uz mat nemoze. resp. da sa to riesit s adminom
13. apr 2011 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leelo ahaa :grinning: to som nevedela...
13. apr 2011 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz je domaaapodlozka na ceste...ale teda vam reknu,smajdalo kolo,a s kamoskou jsme to zkoumali a ono bylo vadny takze reklamace a vymenili mi podvozek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. apr 2011 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuj, v bankách v ČR jsou fakt vydřiduši :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Jsem si objednala buggysnuggle ze SR a banka si za převod peněz vzala něco přes 10 euro :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . V ČR ale buggysnuggle sehnat nejde :confounded: , no tak doufám, že alespoň bude brzy doma a bude krásný jak na obrázku :grinning: :sweat_smile: .
13. apr 2011 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@carculka dáš sem potom foto kočíku s podložkou? Jsem zvědavá, jak tam bude sedět.
13. apr 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulavo dam :grinning: jen jak prijde
13. apr 2011 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Dôvod: “Patri do bazaru”
13. apr 2011 o 21:39 • padielko
@carculka ako šmajdalo koleso? a kde si reklamovala?

13. apr 2011 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellysa v babyparku...jsem ho nakonec brala tam prave kvui pripadnym reklamacim...no proste bylo to citit pri jizde a cim dal vic...jako by ta guma byla vypoukla(takova boule
13. apr 2011 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@carculka aha, no tak fajn, že to reklamovali k tvojej spokojnosti :grinning: ja som na tento kočík hodne citlivá v kuse sledujem, či sa niečo nedeje
14. apr 2011 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leelo a vidis ze to ide, novy nick som si vytvorila a ide mi. Ale cakam ze aj tento bloknu. Kedze pravidla zakazuju mat dva nicky, ale je mi to jedno. Co som posrala, som napravila a nemam dovod sem chodit. Takze adios zeny. A uz mi tu nerobte zlu reklamu, len za to, ze mi jedna objednavka nevysla. Dik
14. apr 2011 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, tak jsem se rozhodla pro Bugaboo Bee+ .. Škoda, že nemají nějaké hezčí barvy pro chlapečka :frowning2: ... Myslíte, že na tu žlutou stříšku se budou moc "chytat" mouchy a brouci apod.????.... Jakou barvu pro chlapečky máte vy? :slight_smile: Děkuji za odpověď :slight_smile:
14. apr 2011 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co sa to tu riesilo.. :confused: :confused: niesom zucastnena, tak som radsej ticho.

v maji sa nechysta objednavka z babycare? chcem ten sedak na board na cameleona.
14. apr 2011 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@redlove já mám modrou, je krásná, taková výrazná a přitom ne nijak řvavá. Pro kluka se ještě hodí khaki, zelinkavá - limitka, off white a nebo tebou vybraná žlutá :wink: Nemyslím si, že by se na ni nějak extra chytali broučci :wink:
14. apr 2011 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vorllinka - děkuji za odpověď :wink: Právě se rozhodujeme mezi tou modrou a žlutou :slight_smile: Manžel chce více žlutou :grinning:

A ještě bych se chtěla zeptat, jaký máte názor na madlo na Bugaboo Bee+ ??? Líbí se Vám to nebo naopak nelíbí? :sunglasses:
14. apr 2011 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@redlove ono madlo na bgb bee+ není :wink: Jde dát jen na původní bee :wink:
14. apr 2011 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bebel diky, uz jsem objednala...
14. apr 2011 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha, to jsem nevěděla, tak tím lépe, alespoň nad tím nemusím zase přemýšlet :grinning:
A už fakt poslední dotaz - četla jsem tady, že někdo máte fusák 2v1 od Emitexu, sedí do BB+ hezky?? Nemáte foto? :slight_smile:
14. apr 2011 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niekde som tu citala, ze sa da dat madlo aj na nove bee plus...??? neda sa teda??
14. apr 2011 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@redlove aj červenú kľudne pre chlapca, ale žltá je naozaj krásna
14. apr 2011 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ellysa - Děkuji za odpověď :slight_smile: Jé nejhezčí :slight_smile: , ale teď jsem četla nějakou diskuzi a většina tam psala, že měli žluté golfky a mušek bylo na kočárku pořád plno :unamused: Ach jo :frowning2: ... Snad někdo, kdo má žlutou stříšku BB+ napíše zkušenosti :slight_smile:
14. apr 2011 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@redlove ja mam zltu na cameleonovi a zatial co som ju mala asi mesiac nasadenu ,tak sa nechytali...tak ale este nebolo leto,tak netusim :(
14. apr 2011 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No právě, v létě jich je všude plno :frowning2: A my chodíme na procházky kolem lesa, tak nevím :frowning2: Ale je fakt nejhezčí ta žlutá :frowning2:
14. apr 2011 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vs3 ahoj, mozem sa spytat, kde si si dala sit striesku na BGB? je svetova.. :slight_smile:
14. apr 2011 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka nemaju v rakusku aj to sedadlo na board?
14. apr 2011 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brendda ako ocean? kocikujes doma? mne ma prist v utorok snad... dlllhy vikend bude.
14. apr 2011 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok