Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

ocka
30. sep 2008

ahojte babenky, rozmyslame kupit pre nase babatko Bugaboo Chameleon, nie som este stopercentne rozhodnuta, zvazujem aj ine kociky, ale zatial vyhrava Bugaboo 🙂 maju ho dve zname a su velmi spokojne, ale bojim sa ze po case budem musiet kupit iny sportak, je ta sportova cast dost velka aj pre napr. 1,5 rocne babo? a dobre to chapem, ze sportak vznikne prerobenim vanicky, ze to nie je samostatna cast? nevadi vam to? som velmi nerozhodny typ, takze akekolvek plus v prospech Bugaboo od vas ma potesi 🙂) a este jedna otazocka, kupovali ste uz niektora kocik cez tu stranku babytrader.eu, ktora je tu spominana? mate nejake skusenosti ako riesia pripadne reklamacie? kupit slnecnik, alebo len fusak to je ok, ale bojim sa takto kupit cely kocik. dakujem 🙂)

ivka22
30. sep 2008

Kalista, myslela som si...idem ho zajtra omrkat do Pre deti a potom ho asi objednam...vsak ani netusim kedy ho zacnem vyuzivat pri tomto crazy pocasi...
Ty ho mas? Spokojna?

Ja mam kazdopadne PP GT3 na veeeelku zimu a sneh atd, ale urcite chcem mat aj do BGB fusak... 🙂

zucha
30. sep 2008

saudi, ja som zimne kolieska tiez zatial moc nevyuzila. Len ked bola fakt velka clapkanica a paradoxne na letnej dovolenke na kamennej plazi. To bolo uplne super a aj po piesku je to parada.
ocka, sportova cast je v pohode aj pre 2,5 rocne dieta. Samozrejme zalezi od toho, ake velike je, ale myslim, ze aj vyrobca uvadza, ze sa kocik da pouzivat do troch rokov dietata

kalista
1. okt 2008

ivka ja ho este nemam, ale mam v plane kupit. este som nemala kedy.

ivka22
1. okt 2008

No dnes som si ho omrkala...a uplne pohodicka...teply a pohodlny...
Takze uz sa len rozhodnut ci ho kupit z kamenneho shopu alebo online 😖
Kazdopadne co najskor 🙂

sue13
1. okt 2008

Baby aj ja som viac menej rozhodnuta pre bufaboo cameleon. Len neviem ci je lepsie kupit ten flisovy alebo canvas... Aky mate vy nazor????
Inak na jednej anglickej webovej stranke som nasla ten kocik v super akcii aj s adaptermi aj s autosedackou maxi cosi.... Rozmyslam ze ho objednam od tial...

zucha
1. okt 2008

sue, ja mam tri canvas. 2 kamaratky maju flis a ja osobne mam pocit, ze sa na to trosku chytaju chlpky. Ale ony su spokojne, takze je to asi jedno.

kalista
1. okt 2008

sue moj nazor, ze na leto canvas, na zimu flis. inak v babytrader maju tiez akciu na denim chameleona

ivka ja tiez chcem kupit. kolko stoji v predeti? keby si sla objednavat cez babytrader mohli by sme to objednat spolu, by sme usetrili na shippingu 😎

zucha ake farbz mas

zucha
1. okt 2008

cervena, white off a oranzova

zuzi26
2. okt 2008

ja si myslim, ze flees je maksi pre babo, tan Canvas sa mi zda dost drsny bez nejakej deky alebo podlozky. Nepredavate niektora nahradny potah? Budeme mat antrazhit a Sand fleese, ale aby sme mali zmenu. Ale nechce sa mi za to davat 100 eur.

saudi
2. okt 2008

mne sa zdalo, ze ten flis sa zmolkuje.
nad prsiplastom som aj ja maturovala, tiez som si myselela, ze je to asi len na sportiak 🙂 ta cierna cast ide dopredu, umelohmotne palicky sa pripevnia na take klinceky vpredu a ta guma sa natiahne pod tu ciernu obruc. zakryva to len vrch kocika.

saudi
2. okt 2008
saudi
2. okt 2008

jeana - pozeram, ze mame skoro rovnaky kocik, a aj autosedacku 🙂

ivka22
2. okt 2008

Kalista v predeti ako vzdy a vsetko...cize stoji najviac ☹

Ja ho mam vyhliadnuty na ebay.co.uk...uplne novy, za celkom slusnu cenu a este mi predajca znizil postovne, takze super...

V Rakusku vyjde len o cca 500sk lacnejsie ako u nas a mna to vyjde cca o 1500sk lacnejsie, takze to uz sa oplati
🙂

kalista
2. okt 2008

jeee to si sikovne vymyslele 🙂 no ja mam este a zas chameleona tak mi to vobec nesuri, ale asi to poriesim zas cez babytrader

jeana
2. okt 2008

jeeeej saudi ty si vyriesila zahadu, dakujeeeem 😉 😀
autosedacka je rovnaka a na tvoj BGB uz som sa v julovkach pozerala, ze sme na tom podobne 😀 😀

inak v auparku uz mi to pripada ako v SCS, na kazdom rohu BGB... za 1,5 hodinjy som stretla 4 😀 😀

tucika
2. okt 2008

Saudi parada! Tak vytahujem prsiplast! Teraz sa zide, len ako sa obleciem ja do dazda 🙂

sue13
2. okt 2008

Saudi preco ty mas na kociku taku peknu jemne ruzovu a v ponuke je skor taka cyklamenova??? 😅
To si kupovala v Rakusku???
Baby a kolko tam vide taky chameleon??? 🙂
Dakujem za info.

saudi
3. okt 2008

sue - aj ta moja je cyklamenova, to len na tej foto je asi jasnejsie. ale mne sa paci skor cyklamenova, ako svetla ruzova. ale zda sa mi, ze svetloruzovy je ten fleece, nie? ja mam canavas z pre deti. v SCS to vtedy nemali skladom a bol tam len maly cen. rozdiel, tak som kupila v BA.
V SCS stoji 829 EUR http://www.babyone.at/baby-shop/2/9/918/bugaboo...

jeana - ak nema nikto iny v BA taku kombinaciu ako ty, tak som ta uz aj niekde videla 🙂 neviem ci v aup.,a lebo v meste

saudi
3. okt 2008

ocka - sportiak ma vlastnu sedacku, vanicku stiahnes dolu a tu sedacku navlecies na tu ciernu obruc.

sue13
3. okt 2008

Saudi ja som nasla super akciu tu
http://www.lullabys.co.uk/shop/erol.html#5676X6964

Je tam chameleon, autosedacka aj s adaptermi.... Za super cenu.
Len neviem kolko by ma stalo postovne..... Musim to zistit... 😅

sue13
3. okt 2008

A este sa chcem opytat.... Ta "nakupna taska" na kocik je v cene alebo sa musi dokupovat????

saudi
3. okt 2008

no ked je v tom aj autosedacka, tak je to super cena

jeana
3. okt 2008

@saudi,
susedka mi hovorila ze stretla v auparku niekoho s takou combination ☹
ale zase mohla to byt kombinacia s denimom, lebo tu som uz aj ja stretla a ma ju aj amia 😉
ale stretnut sme sa urcite mohli,
jedine viem urcite som videla tvoju, ale to bolo este leto a uz bolo baby v sportaku, takze ty si to nemohla byt 😅

@sue, ano ta taska alebo co to je byva uz v cene 😉

saudi
3. okt 2008

babule, preco ste si kupovali Bee ak mate Chameleona? je to ako bugyna lepsie ako sportiak pri chameleonovi?

slavica2
3. okt 2008

saudi dik moc za fotku s prisplastom 🙂 ja som maturovala doma ako besna a som na to neprisla 🙂 dala som

slavica2
3. okt 2008

chcela som povedat dala som to opacne 🙂

kalista
3. okt 2008

ja som naozaj prekvapena, ze ste mali s tym prsiplastom taky problem. 😨

saudi Bee je v podstate ako golfac = lahko sa sklada a este lahsie manevruje a este ZMENA. inak skutocne nevidim dovod menit chameleona kedze ho mam zas vytiahnuty 😀

kalista
3. okt 2008

slavica2 mas velmi peknu kombinaciu BGB a s tymi psami to mame asi rovnako. 😀 to si este uziju drobecka. my sme nasich mali ako babysitting ked spali malinky na terase. a teraz sa drobci biju o vodzku 🙂

cicushka
autor
3. okt 2008

jeeej, tu sa zas diskutovalo..no tak mozno poradite aj mne.

Ked som predavala kocik, povodny fusak som si nechcala, lebo je to akoze univerzalny a som myslela, ze vyuzijem to do saniek v zime a tak.
Aj ked je univerzalny, neviem, ci bude pasovat do Beecka, lebo je dost dlhy a velky, tak mam obavu, ze sa tam ani nevojde (no budem ho musiet ist vytihanut zo skladu a vyskusat to)
Len nahodou, ci nemate niekto ten aj ten, ze ktory je lepsi? A ci nam vobec bude v zime stacit tento,je to iba tak fleecovina. hmmm.

http://www.babytrader.eu/shop/Lodger/Lodger-Bunker