Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

ellysa
16. apr 2011

@lodgermaniacka inak mne zasa malá nechcela byť v cameleone, a tou sedankou korýtkovou to nebude, lebo v zapp xtra sa jej páčilo

lodgermaniacka
16. apr 2011

@ellysa v cameleone je zvlaštny ten sed, mne to pripadalo nepohodlne, akoby mal vypadnuť, ale on v tej polohe chcel byť, xtra je rovnako naklonene v sede ako cam?
no musime spolu pokočíkovať, chcem vidieť ako ti tam mala sedka-v bee, a aby sa mohol môj maly priučiť 😀 bože, ved su približne rovnako stary..maš aj podložku? alebo v nom maš fusak? ja som z toho na nervy, najsuper kočík a on ho odmieta ☹

ellysa
16. apr 2011

@lodgermaniacka chodím bez podložky-zatiaľ žiadnu vhodnú nemám a buď ešte s lodgerom, alebo buggysnuggle-dnes, no jasné, dáme kočíkovanie
hej ten cameleon má sedaciu polohu moc kolmo, som sa bála, že vypadne ale bola menšia, možno teraz by to už bolo v pohode

lodgermaniacka
16. apr 2011

@ellysa takže ti sedí na niečom, ja som ho mala vždy len na tej sedačke bez podložky, bez fusaku a je to dosť šmyklavy material a zosuval sa, tak som mu davala napevno pasy, asi ani to nie je moc pohodlne, ked bol priputany ako v autosedačke 😒

ellysa
16. apr 2011

@lodgermaniacka nie nie aj len na holej sedačke ju vozím, v tej najvyššej polohe keď je hore, to očumuje všetko, väčšinou sa drží za tie oblúky na konštrukcii,alebo jej vysuniem úplne nožičkovú časť a vtedy sa zosunie nižšie a vyvalí sa tam, nohy dakedy rozkročí pomaly po bokoch, no mojej sa teda chvalabohu páči a spať chce v tej druhej polohe, ľah ani nevyužívame

ellysa
16. apr 2011

baby máte niekto žltú strechu?

lodgermaniacka
16. apr 2011

@ellysa posledna otazka, vozíš malu len v smere jazdy, alebo byva otočena aj tvarou k tebe?

žlta je velmi pekna, letna farba, ja by som sa mušiek nebala, mne pripada že ma každy modru a ružovu, preto som rada za zelenu a naposledy som chcela aj kaki, len čo ked tam to decko nechce byť 😎

andy22
16. apr 2011

@lodgermaniacka
@ellysa ahojte, vidim, ze prave rozoberate nasu aktualnu temu - nepaci sa mi v bee + 😠 . Mame ho doma uz mesiac a mojej malej sa v nom vobec nepacilo, bola som z toho dost na nervy, lebo ja mam z neho uplne opacne pocity - je proste uzasny 😀. Tak som sa dnes nastvala a otocila som sedacku tak, aby bola mala tvarou ku mne. Zabralo! Mari bola absolutne spokojna, drzala sa pekne za konstrukciu a usmievala sa po cely cas. Zaujimave je, ze v cameleone, ktory mam u nasich na dome, je to presne naopak, neznasa, ked sa pozera na mna, musim ju otocit ku mne chrbtom 😉

lodgermaniacka
16. apr 2011

@andy22 ved to, pre mna je to najkrajší a najlepší kočík 😝 pre maleho pravy opak 😢 nam žial nezabera ani tvarou ku mne, zda sa mi že naopak je to o trošičku lepšie, teraz mame novy maclaren a v nom je rozvaleny, spokojny, ani nemukne, vidieť že mu je velmi pohodlny na rozdiel od bee ☹ ☹ ☹ ....nevadí, ja tunningujem dalej, pre svoje potešenie a ked tak popredam a rozpredam 😎

ellysa
16. apr 2011

@andy22 mojej je to fakt jedno, či ku mne, či odo mňa - spokojná,ale teraz ju vozím len tvárou odo mňa, aby sa mohla dívať na svet
@lodgermaniacka presne tak, daj mu ešte čas a uvidíš, každé dieťatko je iné, nemusí sadnúť každému

no o žltej tuho uvažujem, ty už si predala tú podložku a deku, že?

lodgermaniacka
16. apr 2011

@ellysa ano, to sa predalo hned 😉 inac chapem ťa, ja som mala modreho cameleona a bee strechu som už modru nechcela, ani asi nechcem, už ju mam opozeranu, asi aj ružovu by som mala, keby som mala stale všetko cukrikove ružove, žlta sa mi veeeelmi pači 😵 🙂

mici111
16. apr 2011

@lodgermaniacka dnes bola babina vonku s bee 😀 tak ze malej sa pacilo, tak som si vydychla 😀 😀 😀

ellysa
16. apr 2011

@mici111 a babine?

lodgermaniacka
16. apr 2011

@mici111 a ty si ho ani nevyskušala? 😨 😎
tak dobre, berem môjho maleho mužíka na stretko s vašimi babami a pekne mu ukažu ako sa ma sedieť v bee a čušať 😉 😝

lodgermaniacka
16. apr 2011

@mici111 a mala bola tvarou k babine alebo do sveta?

mici111
16. apr 2011

@ellysa
@lodgermaniacka no dnes som chcela ist ja s malou skusat bee, ale kedze bola na navsteve druha babka, ktoru ja vyslovene nemusim, tak sli obidve babky kocikovat spolu.. 😅 a zajtra sa obavam, ze ho tiez vonku nevyskusam, lebo ideme do zahrady a tam je ta polska bexa..mala bola tvarou do sveta, tiez sa drzala za tie obluky a bola spokojna 😵 😵 😵 a jasne, berieme vas na kocikovanie 😀 nech si chalanisko maly berie priklad ako sa ma sediet v bee 😝 😝 😝

andy22
16. apr 2011

@lodgermaniacka tak maclareny su fajn, uvazujem, ze si kupim, taky, co necham v aute, lebo co ma najviac nebavi, skladat a rozkladat akykolvek kocik. Cameleon bude u nasich, bee+ doma a maclaren v aute 😀. Usetri mi to nervy a cas. Ale pockaj chvilu, maly si podla mna zvykne aj na bee+. Mne ten kocik pride na pohlad hrozne pohodlny, no my sa v nom, zial, nevozime 😝 😀

andy22
16. apr 2011

@ellysa tak to mas stastie. Inak zlta je krasna, tiez o nej uvazujem 😝 Moja mala je taka tmavulka, jej sa hodi hadam kazda farba 😉

lodgermaniacka
16. apr 2011

@mici111 tak ja by som babke ktoru nemusim dala síčko 😎
@andy22 aj ja to mam tak, že golfač v aute, ten nevyberam a bee mam stale zaparkovany v šatniku a ešte jeden s ktorym beham tu okolo domu..

carculka
16. apr 2011

tady slibene fotecky,ted jsem tam dondala podlozku

lodgermaniacka
16. apr 2011

@carculka peknučke 😵

carculka
16. apr 2011

@lodgermaniacka dekujem...ted jeste poridim jednu decentnejsi a jednu i se striskou 😵

lucineska1
17. apr 2011
didakuku
17. apr 2011

ahojky 🙂 , dnes jsem byla konečně naživo omrknout bee+ a ty nové stříšky. Jestli si bee+ koupím tak tu fialovou stříšku. Ta se mi moc líbila. No ale ta zelená je nádhernááááááááááá 🙂

wendy_
17. apr 2011

Ahoj, nebudete nekdo objednavat z babycare? Premyslim, ze bych si objednala nejake prislusenstvi k bee. Nechvatam na to, tak se prosim kdyz tak ozvete, diky.

danulavo
17. apr 2011

Holky, když budete objednávat z babycare, tak bych si taky něco vzala - minimálně jednu stříšku 🙂 😉 .

mici111
17. apr 2011

tak hlasim dnes prvu prechadzku s bee, som nadsenaaa 😵 😵 😵 😵 ten kocik ide sam 😵 😵 😵 jedna basen 😵 😵

wendy_
17. apr 2011

@lucineska1 V CR by se mel prodavat az na podzim. Ale je to docela povedeny kocarek (hlavne pro dvojcata, v mono variante se mi tam nelibi ten kos nahore).

zajo79
17. apr 2011

ja tiez chcem objednat z babycare sedak na board ku cameleonu. ak budete objednavat napiste mi do IP prosiim

ellysa
17. apr 2011

@mici111 supeeeeeeeeeeeeeeer tešíííííííííííííííííííííííím

a inak mňa bee presviedča,čo deň, to viac, dnes sa v ňom vybuval 2,5 ročný chlapček úplne v pohode a on je veľký aj ako 3,5 ročný, ešte aj jeho mama tomu nechcela veriť