Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

kessiee
18. apr 2011

ahojte, baby nechystate sa niektora na ten bgb organizer? nevideli ste ho nazivo?

barboramarek
18. apr 2011

@ellysa aha, no ale ako hovorim musim si to este raz omrknut, a potom budem mudrejsia 😉 dik. jaj a budem mat na predaj krasnu striesku, este mi ani neprisla, aj s podlozkou ale tu by som predala len pri zaujme 😀 strieska bude zvonka biela riflovina a vnutro take pekne zvieratka, ja som tusila ze to nemam objednavat pre seba 😎

zajo79
18. apr 2011

@kessiee ja sa chystam..zatial som ho nevidela.

kessiee
18. apr 2011

@zajo79 aj vies ivka, odkial budes objednavat? vsade je tusim za rovnaku cenu.. asi to aj tak nejaky cas zostane, ked je to nieco nove..
@barboramarek kde si objednavala striesku? a zvieratka ladene farebne pre dievcatko, ci moze byt aj aj?

zajo79
18. apr 2011

sa vytesujem

@kessiee on sa nikde myslim este nepredava..tak to preto sa nan caka... odkial netusim, mozno pockam ci nebude na babycare...a objednam to odtial ak by niekto nieco objednaval, aj zo zimnymi kolieskami.

ellysa
18. apr 2011

@lodgermaniacka vážne, lebo ja som sa niekde dočítala, že ložná plocha je 80 cm a to má malá teraz

zajo79
18. apr 2011

@ellysa ano, presne to sedadlo..kolecka ked tak maju cas.. MUSIM BYT ROZUMNA A TREBA SETRIT :D naco ich budem mat do zimy v skrini.

nevies ci dodavaju aj na slovensko? a ten organizer co som videla fotku...sa to neako divne uchytava... to uz mohli lepsie vymysliet.

😅

ellysa
18. apr 2011

@zajo79 áno doručujú, poštovné 19,90 EUR

tak keby potom viac báb chcelo aj ten organizér alebo limitky striešky, alebo hocičo, lebo čo som pozerala tam majú hádam všetky náhradné diely, tak to nevýjde tak draho

ellysa
18. apr 2011

https://www.my-babyshop.de/kinderwagen/Bugaboo-... jehoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

mici111
18. apr 2011

@kessiee aj ja ho urcite chcem 😀 😀 😀 vyzera skvele..
tak ja dnes hlasim prvykrat som bola na dlhsie vonku s bee, cely den v podstate v meste...je to PAN KOCIK..ja mu tusim zacnem aj vykat 😀 😀 😀 😀 😀 zatial nemam vobec ziadne vyhrady..uplna spokojnost 😵 😵 😵

ellysa
18. apr 2011

@mici111 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 takže môžem kľudne spávať, že som ťa k nemu dohnala?

mici111
18. apr 2011

@ellysa mozes 😀 😀 😀

barboramarek
18. apr 2011

@kessiee ahoj jedna baba cez mimibazar, zvieratka uplne unisex na bielom podklade, mozem poslat mms latky 😉

catherine214
18. apr 2011

@ellysa no ano flees, takze to poznas 🙂

zajo79
18. apr 2011

neviete ako pripevnim board na cameleona? nemam k tomu navod, su k tomu len take dve "oneee" umele na tycku neakym sposobom co sa davuju... dakujem.

zajo79
18. apr 2011

uz maaam, prisla som nato

lucosko
19. apr 2011

@ellysa ahoj, ja tie rozmyslam nad tym odberom z nemecka. uz ste objednavali? len neviem, ci na kazdy kocar netreba platit zvlast postovne. dik

ratocha
19. apr 2011

@kessiee
ja sa tiež chystám ho objednať, aj ked naživo som ho ešte nevidela,ale veľmi sa mi pozdáva 😉

orchidie
19. apr 2011

ahoj, v lete budeme prodavat tento nas BGB (denim+bezovy canvas): https://www.modrykonik.cz/fotoblog/orchidie/alb...
bude vybaven timto fusakem PaulFrank: https://www.modrykonik.cz/fotoblog/orchidie/alb...
+jedny predni kolecka navic (kupovala jsem si je nove, ty stare se nam sjely)
Podvozek ma zaruku do 05/2012, zbytek kocarku (ram na hl.korbu, a potahy) v zaruce uz neni, ale jsou jako nove.

Tak jsem si rikala, ze se tady poptam, jestli by nekdo mel zajem... 😅 😀

ellysa
19. apr 2011

@lucosko ja odtiaľ zatiaľ nič nechcem, som len dávala link, ale ak by baby chceli sa ti hádam ozvú 😉 😉

brendda
19. apr 2011

@zajo79 taky jsem to řešila 😀 Takže už je krasavec doma??? 😀 Gratuluju k oceanu parťáku,nahoď nějaký fota se stylingem 😀

fordemirka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kessiee
19. apr 2011

@mici111 @ratocha baby tak ja som si zan nasla nahradu, len este musim zistit, ako ho sem dopravim.
@barboramarek no ja som si dala teraz jednu striesku sit, tak uvidim ako velmi budem potrebovat dalsiu 😉 mms nemusis, ked ju budes mat doma, tak cvakni 😉

ellysa
19. apr 2011

@kessiee a ako ho upevníš na bee nebudú ti fľaše vypadávať? inak dnes som videla denim a nič moc podľa mňa, taký smutný

mici111
19. apr 2011

tak tak, ten denim bol taky pochmuurny, tmavy..mne sa nepacil..

andrea999
19. apr 2011

@kessiee
@ellysa
ten organizér super pasuje na bee,fľaše mi nevypadávali 😉

zajo79
19. apr 2011

@brendda uz je doma, balim ho po velkej noci svokre... styling zatial nemam, akurat co som zohnala takej istej tyrkysovej farby deku, takze budeme ladit. offwhite potah pride az o dva tyzdne, zirafovy buggysnuggle o sest tyzdnov.

ellysa
19. apr 2011

@andrea999 mala si ho? ak hej nemáš fotku?

andrea999
19. apr 2011

@ellysa no volačo som našla...celé leto som ho nosila,mne sa tašky nepáčia na bee 😉