Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

ellysa
19. apr 2011

@andrea999 kujeeeeeeeem, je žltá strecha, šli na ňu muchy?

andrea999
19. apr 2011

@ellysa neviem čím to je,ale vobec nie... 🙂

zemer
19. apr 2011

@petrasafr mozem poprosit kontakt mail na pani co sije "strechu" na bugaboo?? dakujem. Tina

kessiee
19. apr 2011

@andrea999 andrejka, ja som si ho u teba vsimla este davnejsie niekde na fotkach 😉 paradny je 😵 zistujem, kde by sa dal objednat, z usa by to bolo asi dost komplikovane.. malinky aky chutny, ako pekne bubka 😵 a zlta strieska je ozaj krasna 😵 ty si tusim uz bee predala, ze? usla mi tvoja slnecna strieska, ked si ju mala na bazari 😝 😉
@ellysa mna skor napadlo, ze budem musiet mat asi vyssie rucku, aby organizer nezavadzal streche prip. ked bude kocik napolohovany do toho polosedu, ci lahu.. ja ju mam dost nizko, som taky krpec maly 😀

improvizacia
19. apr 2011

Baby, ktorá z vás si z pinky kupila tú slabunko ružovú podložku s opicou? Už by ste ju mali mať doma - no a ja by som sa chcela spýtať či tá ružová sedí k ružovej limitke - hmmmm???? alebo je to iný odtien?

Ozaj skušala som rozmotať pásy aby som nasadila letný fusak Emitex, ktorý je už dlho doma a mne to nejde .-(( viem, že ste tu písali, že to ide previecť aj zo zadu a nemusia sa rozoberať pásy - ale to som tiež nezvládla. Fúúú tak ako na to?

improvizacia
19. apr 2011

Ozik ešte info: dala som si ušiť nánožník s kvietkom ale najma sme s tou pani vymysleli aj boky pre bugaboo bee plus podla starého bee-čka, pretože to prefukovanie ma hnevalo. Ked mi to všetko príde tak nafotím. Teda ak zistím ako rozobrať tie traky ...joooj !!!!

A ked pôjdete objednávať tak sa pridám - chcem kupiť originál čierny fusak na jesen pre bee plus. Nepredáva náhodou niekto? 😀

mici111
20. apr 2011

@improvizacia pasy sa davaju dole len tie spodne biele pracky a to tak, ze to z druhej strany prstom vytlacis..ide to celkom lahko..a ked tak, v mudrej knizke k bugaboo je to nakreslene..

andrea999
20. apr 2011

@kessiee už som predala všetko,my sme už s kočíkom skončili,už len odrážadlo 😒
ja som ho mala odtiaľto:
http://www.amazon.co.uk/Jolly-Jumper-Stroller-C...

lodgermaniacka
20. apr 2011

@andrea999 ahoj, kolko ma maly? to sa až zle čita, že skončili sme s kočíkom, to si nechcem predstaviť 😎 😀

andrea999
20. apr 2011

@lodgermaniacka však počkaj ...keď tam nebude chcieť byť,tak si nepomôžeš 😀
dva roky mal v decembri a naposledy v ňom sedel,keď sme behali po auparku pred vianocami,aj
to som plusko len tlačila pred sebou 😒

ellysa
20. apr 2011

@andrea999 a už zvládnete aj celý deň chodiť, to si ja celkom neviem predstaviť tlačiťstále prázdny kočík, ale zasa my sme cez víkendy celé dni preč a to zasa ani dvojročné dieťa nezvládne stále na nohách, neviem ako to budeme riešiť

andrea999
20. apr 2011

@ellysa on vobec nechodí peši,máme dvojkolesové odrážadlo a s ním musíme ísť všade..keby mohol,
tak s ním aj spí 😀
už keď ho prvý krát vyskúšal,som vedela,že do kočára nesadne 🙂

lodgermaniacka
20. apr 2011

@andrea999 to je ešte maly 😒 myslíš že nema len prechodne obdobie? možno ešte kupiš nejake golfky 😉

andrea999
20. apr 2011

@lodgermaniacka veď ani by mi to nevadilo,ja kľudne nejaký vyberiem 😎
zatiaľ všetky moje pokusy zlyhali... 😒

lodgermaniacka
20. apr 2011

@andrea999 na leto určite ano 😉

bebel
20. apr 2011

Ahojte, tu je fusak žirafkový vyvenčený cez WE 😀
Bee+ zvládlo v pohode let, mačacie hlavy,kamennú dlažbu, vysokohorskú prechádzku aj rozbité chodníky 😉

klariks
20. apr 2011

Holky (asi nejlépe z Čech - kvůli následnému poštovnému), nechtěla byste některá objednat něco z www.my-babyshop.de ? Když je částka nad 400 Euro - je poštovné zdarma, jinak na stříšku a drobnosti je to 20 Euro. Já tam už objednala, ale denim stříšku, kterou bych možná chtěla budou mít skladem až v půlce května, možná pozděj...Kdybyste se nějaká rozhodla pak v tom květnu něco objednávat, dejte vědět a nějak bysme se domluvily... 🙂

ellysa
20. apr 2011

@bebel krááááásne, ste boli v Taliansku?

bebel
20. apr 2011

@ellysa vo Švajčiarsku a v Miláne 🙂

ellysa
20. apr 2011

@bebel galéria mi bola nejaká povedomá

bebel
20. apr 2011

@ellysa 😀 😉
Dnes prezlečiem červenú verziu 😝 🤐 s opicou, možno stíham aj nafotiť 😉

miska1981
20. apr 2011

caute baby,
dnes mi prisli dve podlozky do bee z pinkie, lenze neviem ako ich oprat, co som mala predtym podlozku od nich som ju oprala na 40 st. a vnutro sa mi cele pokrutilo a teraz je taka hrbolata, no proste sa znicila ☹ ako ste ich prali?
a druha otazka....mam ruzovu s takym dievcatkom a su na nej cierne farby, bojim sa, ze to pusti a zafarbi to podlozku, nestalo sa vam to niektorej?

carculka
20. apr 2011

@improvizacia ahojy a mohu se optat kdes nan.objednavala?hodis pak foto?

carculka
20. apr 2011

@improvizacia my mame,jukni,par str zpet je foto🙂

mici111
20. apr 2011

@miska1981 ja som tu podlozku neprala..mam objednanu dalsiu..
tuto 😀 😀 😀 😀
http://www.pinkie.cz/podlozka-do-kocarku-dots-n...

mici111
20. apr 2011

@miska1981 ozaj a kocik uz mas doma? ci este nie? 🙂 ja si ho neviem vynachvalit 😵 😵 😵 😵

bebel
20. apr 2011

náš červený tunning

carculka
20. apr 2011

bebel..krasnee 😵 😵 😵

miska1981
20. apr 2011

@mici111 tak odpisala mi pani z pinkie, ze podlozka sa ma prat len rucne, ale, ze ma odskusane, ze ked sa perie pri 30st. tak by to malo byt ok, ale ja nejdem riskovat, bud ju vyperiem rucne, alebo vobec az ked sa zaspini 😅
ja mam dve, kocik mi pride v piatok, tak potom nafotim.
som rada, ze je super, ja sa uz nemozem dockat, cakam aj od teba foto 🙂
inak aj tu som chcela co mat ty, ale neda sa mat vsetko 😅

miska1981
20. apr 2011

@bebel super, ty mas asi ku kazdej streche aj podlozku aj tasku aj dazdik, zladene na 1* 😅