Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

ellysa
26. apr 2011

@bebel a videla si ten denim už naživo, mne sa nepáčil, keby to bola farba ako jeans modrá, ale to je nejaká čudná sivo-čierna, navyše tá strieška šo som videla bola celá postrapkaná, ako keby nitky povyťahované, keď sa o suchžý zips látka zatiahne, ja som ju tiež chcela aj s tým poťahom, ale teraz neviem

miska1981
26. apr 2011

ahojte zienky,
beecko konecne zaparkovane doma 😀 ten organizer nemam sice origos, ale ten sunshine a je super, dnes som tam mala plechovku, capucino a konecne som nic nevyliala 😀 tak ked budete mat niekto origos dajte foto.
podlozka tam tiez pasuje, ale podla mna je velka ta z pinkie, dala som si sit priamo na bee, ale ked mam dolny sedak nevytiahnuty, dost trci z neho 😒
este chcem tu limitku striesku, nezabudnite na mna ked pojdete niekto do tej viedne 😉

ellysa
26. apr 2011

@miska1981 jeeeeej tak došiel v poriadku? a ako si spokojná?

carculka
26. apr 2011

@improvizacia odkoho mas nanoznik??hod foto pak 😉

bebel
26. apr 2011

@ellysa to fakt?? 😒
Ja poznám len denim verziu 107 a potom limitku cameleona RED 2009.

@improvizacia ....ide o polstrovanie sedáku, čo máš čierne alebo v limitke sand, existuje aj v denime. A detto striešky sú žltá, modrá, ružová, čierna, červená,khaki, minuloročná limitka off white, tohtoročná denim a letné limitky sú : tangerine, deep purple, light green a soft pink.

@lucosko mám staršiu verziu pevného penového madla pre Gesslein swift aj chicco multiway z Eniky Beniky.

improvizacia
26. apr 2011

@mici111 jejda, ty si bola v Tatrach? Ja tiez najprv Hrebienok a smer Rainerova chata, ale s bee som to neriskla, takze to bol niekto iny ;) Este som vytiahla teutoniu..,,
....krasne pocasie nam vyslo, vsak ?!? ...

mici111
27. apr 2011

@improvizacia tak tak, ja tiez hrebienok a rainerka a potom strbske..a tiez som zobrala vyvencit radsej peg perego sí, nez bee, a zvladol to uplne krasne.. 😀

barboramarek
27. apr 2011

mal by niekto zaujem 😉 strieska je predlzena a taka pevna 🙂

bebel
27. apr 2011
barboramarek
27. apr 2011
straw
27. apr 2011

Ahojte...potrebujem vyriesit pre mna obrovsku dilemu 🙂 Bee+ alebo Quinny Zapp Xtra???? Stare Bee predavam a nevieeeem co s tym...maly mi uz tolko v kociku nesedi a ze ked bude druhe pouzijem Zapp ako travel system a pockam si na nejaku novinku od Bugaboo...

lucosko
27. apr 2011

@bebel dakujem

fordemirka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fordemirka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bebel
27. apr 2011

@barboramarek Ďakujeme veľmi pekne za nové návleky, bolo nám potešením spoznať ťa aj nakúpiť 😀

@fordemirka najlepšieje vydražiť si cez rakúsky e-bay také drobnosti.

lodgermaniacka
27. apr 2011

@bebel jeeeeeej to je kraaaaaasa 😵 😵 😵 😵 😵 hej, nemdraždi 😎 inač si ma o chlp predbehla 😀

barboramarek
27. apr 2011

@bebel potesenie je aj na mojej strane 🙂 aj ja dakujem 😀
a musim uznat, vyzera to perfektne 😉 krasne

barboramarek
27. apr 2011

@lodgermaniacka 😀 😀 😀 dam ti kontakt 😉

klariks
27. apr 2011

Holky, jak se dá prosím dát ta UV sluneční stříška na Bee plus, aby nebyla vidět ta síťka? Jde to nějak?

miska1981
27. apr 2011

@ellysa ahojky dakujem este raz za lahky priebeh, ano dosiel v poriadku.
je krasny, s tou ruzovou strechou je dokonaly 🙂 uz sa ma aj nejake maminy pytali co je to zas 😅
a uz je aj spinavy od chrumiek, takze presiel uspesne krstom 😀
a vy ako mala sa v nom rada vozi? ta bleda ruzova strecha sa moc nespini, lebo ja ju tiez idem kupit.

ellysa
27. apr 2011

@miska1981 moja sa vozí rada, dnes dokonca aj pod pláštenkou, čo ona vyslovene nenávidela, tá svetlo ružová sa špiní riadne, hlavne ak skladáš kočík do auta, ale je krásna

redlove
27. apr 2011

Straw: Ahoj, určitě Bee plus 😉 Já jsem měla Quinny Zapp Xtra a teď mám Bee+ a nedá se to ani srovnat... 🙂

zajo79
27. apr 2011

@ellysa ta denimova strieska bola taka tmava riflovina? to by sa mi lubilo skor ako modra.... 😵 a je to ako tmavomodre alebo cierna riflovinova?

ellysa
27. apr 2011

@zajo79 bola ako antracyt-skôr sivo čierna, ako do modra

klariks
27. apr 2011

sháním fotku jak vypadá Bee s off white stříškou a off white podložkou? Nemáte některá nebo nevíte, kde najdu? Díky moc 🙂 🙂

wendy_
27. apr 2011

@klariks Ahoj, ja mam tuhle kombinaci, bylo to ale foceno doma a bylo malo svetla, tak doufam, ze staci.

zajo79
27. apr 2011

@ellysa super, presne tak si to predstavujem

klariks
27. apr 2011

@wendy_ Ahoj 🙂 díky moc, super 🙂 asi neodolám 🙂 a ta podložka je oboustranná? Když zašpiníš jednu stranu otočíš a až když zašpiníš obě tak pereš? 🙂 jsi s tím takhle spokojená?

wendy_
27. apr 2011

@klariks Ahoj, je oboustranna, na kazde strane je trosku jiny material, ale jeste to nemam odzkouseno, koupila jsem si to na leto. No a jeste jsem ji neprala, ale chystam se na to a myslim, ze by to melo byt v pohode.

klariks
27. apr 2011

@wendy_ já právě taky plánuju na léto 🙂 Tak moc díky, jdu do toho 🙂 vypadá to moc hezky