Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

improvizacia
27. apr 2011

Ta off white je fakt krasna, este ich predavaju? ... Baby nech je uz máj a ideme objednavat z DE stranky 🙂)

wendy_
27. apr 2011

@improvizacia Ta offwhite by mela byt snad jeste v Babyparku, alespon na netu to pisou.

carculka
27. apr 2011

@barboramarek to jsi sila ty???

carculka
27. apr 2011

@bebel uzasnyy

barboramarek
28. apr 2011

@carculka neeee 😀 jedna baba z ciech, ale ja som bee stilhla predat skor ako to prislo 😀 😀 😀

seki
28. apr 2011

ahojte baby.chcela som sa opytat ze ak by ste mali niektora na predaj cameleona aj s nejakou tou vybavou tak dajte prosim vediet.dakujem. mam zaujem o kupu v zasade ihned 🙂 chalanske farby...

zajo79
28. apr 2011

http://www.babytrader.eu/magento/strollers/buga... sa oplati odtialto.. nad 750 eur je zlava 10%

a nove je nove...

barboramarek
28. apr 2011

@seki padielko predava 😉

suttka
28. apr 2011

Ahojte, ak by mal niekto zaujem predavam 1x navlecene komplet Orange fleece potah na cameleona
🙂

labla
28. apr 2011

ahoj,
já vás postupně pročítám a dočítám ..... a teď mám dotaz mám Bee+ a koupila jsem si podložku Pinkie .. jenže nevím, jak jí tam mám přidělat, protože mi tam chybí předchystané dirky jakoby z boku (nevím jestli se dobře vyjadřuji), prostě je tam předchystaná ta dirka na horní pásy a pak jedna na poutko mezi nožičkama ale ta boční tam není. To jste prostřihly a obšily samy? díky za radu

lodgermaniacka
28. apr 2011

ahojte, ak by ste mali zaujem, predavam novy držiak na pohar bugaboo, fotky v mojom bazare

zajo79
28. apr 2011

@labla das dole horny pas,das podlozku na sedacku a len to tam das do tej hornej dierky. bocne dierky nepotrebujes, ved to pojde spoza tej podlozky.. ci sa mylim? 😕

bebel
28. apr 2011

@labla pinkie ich tam robí, keď jej dopredu napíše, že to je určené pre bee+ 😎
Asi si jej to nedala vedieť, tak si ich môžeš urobiť sama, alebo dať niekomu obšiť. 😅

fionaa
28. apr 2011

kočky prosím vás ako sa montuje slnečník na bgb cameleon? dakujem za odpoved

labla
28. apr 2011

holky díky, tak já si je tam udělám sama a obšiji to. Mě to nenapadlo, že by je tam mohli udělat na zakázku 😔 , příště budu chytřejší

mici111
28. apr 2011

@labla
@bebel nam dnes s @ellysa prisli podlozky z pinkie, do objednavky som jej napisala, ze to bude na bee plus a tie dierky nam tam aj tak nedala tak ako to ma byt..su to obycajne podlozky klasicke, tak ako ich sije, vobec nie su prisposobene..taka som nasr... 😠 😠 😠 idem jej napisat par teplych slov 😠 😠

mici111
28. apr 2011

@lodgermaniacka 😀 😀 😀 😀 😀 uz predavas? 😀 😀 😀 😀

carculka
28. apr 2011

@barboramarek ahaaa 😀 😀 😀 a co mas ted za kocarek?vetsi spokojenost?

bebel
29. apr 2011

@mici111 tak to je čudné, lebo ja mám všetky jej podložky s otvormi pre bee+ 😎 Hold zrejme došlo ku komunikačnému šumu.

mici111
29. apr 2011

@bebel no ved som nasr..kvoli tomu..keby som jej to tam nenapisala, nic nepoviem..tebe spravila diery aj na bocne pasy? ale co uz, neva..mamina presije..

zajo79
29. apr 2011

http://www.baby-centrum.cz/user_files/image/esh... neviete, ci tato slnecna strieska je len na sportovy kocik? ci aj na vanicku?

andrea999
29. apr 2011

@zajo79 ja som ju videla aj na vaničke

zebricka23
29. apr 2011

@zajo79 vraj to ale nesedi na canvasove potahy,ze sa to smyka ....drzi len na fleese

zajo79
29. apr 2011

@andrea999 jeej, dik.

@zebricka23 tak potom letnu strechu fleece musim zobrat. dakovalaaaa 😵

brendda
29. apr 2011

@zajo79 jéééé,to se mi líbí ta clona............ale to mi teda z té letní off white asi spadne.....?????Přeci nebudeme v létě jezdit s fleecovou teplou střechou???

bebel
29. apr 2011

fyi novinka BGB bee plus ...Missoni

padielko
29. apr 2011

@bebel nádhernééé

bebel
29. apr 2011

@padielko neviem, mne sa to asi až tak nepáči. Skôr cameleon.

bebel
29. apr 2011

@zajo79
@brendda na čiernej konštrukcii to bude prenádherné 😎 😎 😎 😎

padielko
29. apr 2011

@bebel pls. a kde si to objavila, pozerala som na FB a nejako neúspešne 😀