Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

zajo79
2. máj 2011

a v cameleone sportaku? dat to na lezato...ved to je take korytko.

alebo mu to podloz.

lentila.g
2. máj 2011

@zajo79 do cam.sport.som neskusala, preto som sa pytala skusenejsich mamiciek, co by bolo lepsie, lebo v cam.sportovom by sice mal chrbat rovno ale bude akoby v sede, ci to nevadi?

kilian
2. máj 2011

caute baby.uz dlhsie citam toto forum,a dnes som sa rozhodla ze sa konecne aj zaregistrujem.

kilian
2. máj 2011

ja som mamicka 4 deti a vyskusala som uz vela kocikou.teraz mam teutoniu cosmo a bugaboo bee+ stoji uz od januara,kedy som si ho kupila este v krabici.mala ma 5 mesiacov a este sa zmesti do vanicky ,preto nechcem vyberat bee+.ja mam to denim107.

ellysa
2. máj 2011

@lentila.g npodľa mňa ak je vložka malá skús dať do bee nejaký fusak jarno letný aby bol chránený, podľa mňa je bee lepšia voľba ako strkať ho už teraz do športovej sedačky cam, je strašne veľká, utopil by sa tam a nohy by mal hore, a neskúšala si hlbokú vaničku na cam nakloniť, však tam sa to dá, ani to mu nevyhovuje?

wendy_
2. máj 2011

@lentila.g Ahoj, ja jsem davala do hlubokeho kocarku klinek, kdyz mel maly rymu. Komkretne tenhle bez toho polstare okolo: http://www.detskyraj.cz/zbozi/7752-sim-kojici-p.... Nemela jsem teda cameleona, ale ta korbicka je podle mne dost velka a melo by se to tam vejit.

wendy_
2. máj 2011

Zdravim. Dneska mi presel novy potah a striska na bee plus z my-babyshop. Jsem nadsena. Ted jen patram po nejake hezke dece, co by k tomu sla. Pokud mate nejake napady na deku tak dejte prosim vedet.

lentila.g
2. máj 2011

@ellysa no ja som tiez myslela že v tom cam.by sa asi utopil, a ten vyslovene doporucuju od 6mesiaca kdez to bee s vlozkou je aj pre novorodenca..len my mame doma obrika na dĺžku aj vahu
Čakala som že cam.budeme viac využívať,ale teším sa že bola to nutnosť mat bee a tým pádom prešlo to ako nutnosť a nie len ako môj výmysel.však ku cam.sa vrátim v zime

ellysa
2. máj 2011

@wendy_ to je tá limitka strieška, nedáš viac foto pliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis, je krásna aj ja chcéééééééééééééééééém

wendy_
2. máj 2011

jeste mam jednu fotku, tedka uz je tma, kdyz tak dam neco zitra. Je to docela tmave na leto, myslim, ze by to chytalo hodne slunicka, ale chci ho hlavne na podzim a na zimu, na leto mam sand s off white striskou.

zajo79
2. máj 2011

@kilian denimove bee+ v krabici??? to ako vydrzis? 😀

kilian
2. máj 2011

no uz ma to dost drazdi,asi ho vytiahnem.uz pred dvoma rokmi som mala stare bee pre syna.takze ho poznam,ale k tym starym neboli taketo krasne striesky a tak.uz som par doplnkov k nemu pokupovala.ale na tych vasich fotkach su niektore striesky a podlozky take nezvycajne,u nas take nemaju!!

kilian
2. máj 2011

no uz ma to dost drazdi,asi ho vytiahnem.uz pred dvoma rokmi som mala stare bee pre syna.takze ho poznam,ale k tym starym neboli taketo krasne striesky a tak.uz som par doplnkov k nemu pokupovala.ale na tych vasich fotkach su niektore striesky a podlozky take nezvycajne,u nas take nemaju!! 😠 😠

zajo79
2. máj 2011

@kilian usite. 🙂 mne zas prisiel tak moc podobny ako stare... ja by som vyskusala este urbo.. a jedine zeby bolo nove bee... casu mame dost, babo este v brucho, este poskusame 😎

wendy_
2. máj 2011

@ellysa Jinak dekuju za doporuceni obchodu. Furt jsem hledala nejaky, kde budou mit jak cerny potah na sedak tak tu limitkovou strisku.

kilian
2. máj 2011

no keby som vedela sit!! 😅

lodgermaniacka
2. máj 2011

@wendy_ na tvojej fotke vyzera krasna fialova, ja si ju ale pamätam tmavo bordovu..

danulavo
2. máj 2011

@zajo79 Urbo je krásné a pěkně se s ním jezdí, ale ty kolečka 😠 😝 😠 . Hrozně se do těch koleček píchají kamínky, ty dělají v tý pěně dírky a vypadá to nehezky ☹ . Taky se občas kolečka sekají. Jinak ale suprový kočárek.

@wendy_ Taky budu teď tuto stříšku objednávat - moc se mi líbí 🙂

carculka
2. máj 2011

@hviezda22 jeee kde jsi nechavala sit podlozky?vypadaji uzasne-ale nam by se hodila jina barvicka ☹

zajo79
2. máj 2011

@carculka to sila hviezda 😉 😉 😉

zajo79
2. máj 2011

@danulavo to sa zapichuju aj do quinny aj do nuny... to by mi nevadilo.

no uvidim ako bude sluzit cameleon...ale nieco skladnejsie do auta na jesen urcite budem riesit.

lucosko
2. máj 2011

@padielko ja by som radsej obalila foliou, my sme mali pliko v taske a nevedeli nam ho najst v lietadle - ked sme vystupili, takze sme museli ist do haly s malym na rukach a potom sme nasli kocar v stratach-nalezoch. Predpokladam, ze ked vidia, ze je to kocik, tak s nim aj jemnejsie manipuluju...

lucosko
2. máj 2011

@straw ja som tiez chela zappika xtra, ale to lezadlo sa vlastne neda zlozit do tasky ako u klasickeho zappika, musis vlastne niest dve veci..., takze to ma nepresvedcilo na cestovanie napr.lietadlom, kedze som si chcela zobrat kocik ako prirucnu batozinu...

carculka
3. máj 2011

@zajo79 kdooo??

hviezda22
3. máj 2011

@carculka no ja, ja som to šila, na moje beečko, ktoré som teraz predala........a teraz si davam dlhu pauzu v šití, budeme sa sťahovať

lucosko
3. máj 2011

chce niekto z BA a okolia striesku alebo nieco ine.... na bugaboo bee plus? dnes idem objednavat z nemecka, mohli by sme sa podelit o postovne. len treba sup sup, lebo dnes to objednavam 🙂

tanija133
3. máj 2011

@lucosko A z akej stranky? ze by som kuk ceny.....

mici111
3. máj 2011

@lucosko tak,tak, posli stranku 🙂

danulavo
3. máj 2011

Tak skoro po měsíci od objednání je i náš buggysnuggle doma 🙂

kilian
3. máj 2011

@tanija133 bugaboo bee+ v rakusku 514,05€ a striesky na bee+ stoja 44,95€.