• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

30. novembra 2016 
@lucosko super, aj ja by som sa pripojila, ešte keby si dala tú stránku :wink:
3. máj 2011 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellysa Tak pridavam par fotek, zase jsem fotila doma, protoze venku je osklive pocasi.
3. máj 2011 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kilian a v ktorom obchode...v Babyone v SCS?
3. máj 2011 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@wendy super.,moja teutonia ma tu istu farbu ako tvoja strieska na bee+. :sweat_smile:
3. máj 2011 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanija133 babywalz,v scs treba vystihnut dobry okamih,vzdy mavaju na bugaboo dni ked su v akcii-lacnejsie.
3. máj 2011 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian A kde to je to babywaltz, maju tam stabilne tuto cenu? a maju aj vyber?
3. máj 2011 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanija133 no to je stala cena.ta sa nepohybuje.pozri stranku www.baby-walz.at
3. máj 2011 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian Uz som to kuk, to je iba internetovy obchod? a ta cena 514 je bez striesky? Ci nepochopila som to dobre?
3. máj 2011 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanija133 hej to je strieska extra ,podla toho aku chces.zato som ti to extra poslala.da sa aj online objednat ale su aj priamo obchody.
3. máj 2011 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kilian Ahoj, jo to se stava. Ja mam jeste zakladnu barvy sand, ktera je uplne stejna jako barva ecru u Inglesiny z roku 2010. Alespon potom ladi doplnky a neni potreba dokupovat nove, zejo :grinning:
3. máj 2011 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wendy_ kraaaaaaaaaasa
3. máj 2011 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian Tak to je dokopy skoro podobne cena dokopy ako predavaju u nas....ale aj tak dakujem....
3. máj 2011 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babeny co myslite, dostala som ponuku kupit Bee stary za 300 E...skoro neposkodeny...vyuzivany minimalne.....modry , aj tu farnu som chcela taku....co myslite mam ho kupit ten stary bee? Cena je fakt super...Plusko v com je lepsie okrem toho ze je priestrannejsie a ma iny tvar striesky? Kupily by ste stary BEe?
3. máj 2011 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyi cena na Bugaboo Bee + Missoni accessory set (asi strieška a deka) bude €159.95
a Bugaboo Cameleon + Missoni accessory set: €239.90
3. máj 2011 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@hviezda22 ach to me mrzi :frowning2: a jak dlouhou?me by to stacilo az na leto
3. máj 2011 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dievcence, uz som objednala z www.my-babyshop.de, musela som to stihnut doobeda...ospravedlnujem sa, mohla som aj skor napisat... :astonished: nie je to teraz aktualne, ale mozno sa dam este nahovorit na nejaku limitku, ak by sme robili nejaku vacsiu objednavku... dakujem za pochopenie.
3. máj 2011 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bebel trochu dosť, nie? :confused:
4. máj 2011 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanija133 fuuuuuuuuu no ak by som mala drobčeka zoberiem aj staré bee, ale ak máš väčšie dieťatko, bude mu lepšie bee plus
4. máj 2011 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tanija133 ...300 je asi maximum, čo by som dala za stare bee, ale ak je naozaj v takom perfektnom stave ako píšeš tak ano :wink: a modra je krasna..inak mne sa na starom ta strieška aj tak asi viac pači, aj tie boky, že je dieťatko viac chranene ako v novom :wink:
4. máj 2011 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tanija133 ja mam stare bee a odvezem v nom aj 4-rocnu dceru, ja som s nim velmi spokojna :slight_smile: zase ten rozdiel medzi bee a bee+ je minimalny

kde sa da kupit drziak na pohar tu na SVK?
Diky
4. máj 2011 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dievcata, ak by ste mali zaujem o drziak na pohar na BGB, mam k dispozicii... viac v IP...
4. máj 2011 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bebel v tom videu missoni ma naschval cez sedak prehodenu deku a sedak neukazuju, ktovie či nebude aj ta sedacia časť rovnaka ako strieška, to by bola bomba :dizzy_face: ta cena tomu aj zodpoveda...denim stoji cca 140 eur a nema deku ...
4. máj 2011 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

@lucosko ja som odtial spravlla objednavku dnes rano, tak som zvedava kedy to pošlu, len na organizer bgb sa čaka 2t a su v objednavke aj tie..
4. máj 2011 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanija133 ja som pred vyse rokom predala stare bee za 300 €.teraz by uz mali byt o nieco lacnejsie tie pouzivane.viac by som urcite zanho nedala. :wink:
4. máj 2011 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
nema niekto na predaj offwhite striesku na bee +??diky :grinning: :grinning:
4. máj 2011 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka podla mna to nebude aj s tou sedacou castou,to by bolo zase moc lacne...
4. máj 2011 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian :grinning: ved ja som len tak uvažovala :sunglasses: ale za striešku a deku je to podla mna moc vela :unamused: nevadi, mne sa to aj tak nepači :stuck_out_tongue_closed_eyes:
akože fakt niektore prehanaju kolko pytaju za stare bee :confused: :fearful:
4. máj 2011 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanija133 ešte skus pozrieť česky MMB tam maju starych bee dosť a za ovela nižšie ceny :wink:

http://www.mimibazar.cz/nove_fotografie.php

neviem prečo to nejde..daj si do značky bugaboo, ale to asi aj vieš :grinning:
4. máj 2011 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lodgermaniacka mojim srdcom to tiez nepohlo to missoni.. :confounded:
ja si tiez myslim,ze stare bee za 300€ je vela.
4. máj 2011 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, prosím Vás, mám koupený (jární/letní) fusák Urban - http://www.malvik.cz/Kocarek-doplnky/fusaky-a-perinky/JJCole-Collections-fusa... , má se vzadu u hlavičky zaháčit za sedačku, aby držel, ale nejde mi u BB+ tam zaháčit, protože tam má BB+ hned stříšku a mezi ní není žádná mezera a nic. Máte někdo podobný nebo stejný fusák? Jak jste ho upevnily? :sunglasses:
4. máj 2011 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok