Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

padielko
3. máj 2011

@lucosko super, aj ja by som sa pripojila, ešte keby si dala tú stránku 😉

wendy_
3. máj 2011

@ellysa Tak pridavam par fotek, zase jsem fotila doma, protoze venku je osklive pocasi.

tanija133
3. máj 2011

@kilian a v ktorom obchode...v Babyone v SCS?

kilian
3. máj 2011

@wendy super.,moja teutonia ma tu istu farbu ako tvoja strieska na bee+. 😅

kilian
3. máj 2011

@tanija133 babywalz,v scs treba vystihnut dobry okamih,vzdy mavaju na bugaboo dni ked su v akcii-lacnejsie.

tanija133
3. máj 2011

@kilian A kde to je to babywaltz, maju tam stabilne tuto cenu? a maju aj vyber?

kilian
3. máj 2011

@tanija133 no to je stala cena.ta sa nepohybuje.pozri stranku www.baby-walz.at

tanija133
3. máj 2011

@kilian Uz som to kuk, to je iba internetovy obchod? a ta cena 514 je bez striesky? Ci nepochopila som to dobre?

kilian
3. máj 2011

@tanija133 hej to je strieska extra ,podla toho aku chces.zato som ti to extra poslala.da sa aj online objednat ale su aj priamo obchody.

wendy_
3. máj 2011

@kilian Ahoj, jo to se stava. Ja mam jeste zakladnu barvy sand, ktera je uplne stejna jako barva ecru u Inglesiny z roku 2010. Alespon potom ladi doplnky a neni potreba dokupovat nove, zejo 😀

ellysa
3. máj 2011

@wendy_ kraaaaaaaaaasa

tanija133
3. máj 2011

@kilian Tak to je dokopy skoro podobne cena dokopy ako predavaju u nas....ale aj tak dakujem....

tanija133
3. máj 2011

Babeny co myslite, dostala som ponuku kupit Bee stary za 300 E...skoro neposkodeny...vyuzivany minimalne.....modry , aj tu farnu som chcela taku....co myslite mam ho kupit ten stary bee? Cena je fakt super...Plusko v com je lepsie okrem toho ze je priestrannejsie a ma iny tvar striesky? Kupily by ste stary BEe?

bebel
3. máj 2011

fyi cena na Bugaboo Bee + Missoni accessory set (asi strieška a deka) bude €159.95
a Bugaboo Cameleon + Missoni accessory set: €239.90

carculka
3. máj 2011

@hviezda22 ach to me mrzi ☹ a jak dlouhou?me by to stacilo az na leto

lucosko
3. máj 2011

ahoj dievcence, uz som objednala z www.my-babyshop.de, musela som to stihnut doobeda...ospravedlnujem sa, mohla som aj skor napisat... 😲 nie je to teraz aktualne, ale mozno sa dam este nahovorit na nejaku limitku, ak by sme robili nejaku vacsiu objednavku... dakujem za pochopenie.

ellysa
4. máj 2011

@bebel trochu dosť, nie? 😕

ellysa
4. máj 2011

@tanija133 fuuuuuuuuu no ak by som mala drobčeka zoberiem aj staré bee, ale ak máš väčšie dieťatko, bude mu lepšie bee plus

lodgermaniacka
4. máj 2011

@tanija133 ...300 je asi maximum, čo by som dala za stare bee, ale ak je naozaj v takom perfektnom stave ako píšeš tak ano 😉 a modra je krasna..inak mne sa na starom ta strieška aj tak asi viac pači, aj tie boky, že je dieťatko viac chranene ako v novom 😉

k.a.t.k.a.
4. máj 2011

@tanija133 ja mam stare bee a odvezem v nom aj 4-rocnu dceru, ja som s nim velmi spokojna 🙂 zase ten rozdiel medzi bee a bee+ je minimalny

kde sa da kupit drziak na pohar tu na SVK?
Diky

lenocka23
4. máj 2011

Dievcata, ak by ste mali zaujem o drziak na pohar na BGB, mam k dispozicii... viac v IP...

lodgermaniacka
4. máj 2011

@bebel v tom videu missoni ma naschval cez sedak prehodenu deku a sedak neukazuju, ktovie či nebude aj ta sedacia časť rovnaka ako strieška, to by bola bomba 😵 ta cena tomu aj zodpoveda...denim stoji cca 140 eur a nema deku ...

lodgermaniacka
4. máj 2011

@lucosko ja som odtial spravlla objednavku dnes rano, tak som zvedava kedy to pošlu, len na organizer bgb sa čaka 2t a su v objednavke aj tie..

kilian
4. máj 2011

@tanija133 ja som pred vyse rokom predala stare bee za 300 €.teraz by uz mali byt o nieco lacnejsie tie pouzivane.viac by som urcite zanho nedala. 😉

kilian
4. máj 2011

nema niekto na predaj offwhite striesku na bee +??diky 😀 😀

kilian
4. máj 2011

@lodgermaniacka podla mna to nebude aj s tou sedacou castou,to by bolo zase moc lacne...

lodgermaniacka
4. máj 2011

@kilian 😀 ved ja som len tak uvažovala 😎 ale za striešku a deku je to podla mna moc vela 😒 nevadi, mne sa to aj tak nepači 😝
akože fakt niektore prehanaju kolko pytaju za stare bee 😕 😨

lodgermaniacka
4. máj 2011

@tanija133 ešte skus pozrieť česky MMB tam maju starych bee dosť a za ovela nižšie ceny 😉

http://www.mimibazar.cz/nove_fotografie.php

neviem prečo to nejde..daj si do značky bugaboo, ale to asi aj vieš 😀

kilian
4. máj 2011

@lodgermaniacka mojim srdcom to tiez nepohlo to missoni.. 😖
ja si tiez myslim,ze stare bee za 300€ je vela.

redlove
4. máj 2011

Holky, prosím Vás, mám koupený (jární/letní) fusák Urban - http://www.malvik.cz/Kocarek-doplnky/fusaky-a-p...... , má se vzadu u hlavičky zaháčit za sedačku, aby držel, ale nejde mi u BB+ tam zaháčit, protože tam má BB+ hned stříšku a mezi ní není žádná mezera a nic. Máte někdo podobný nebo stejný fusák? Jak jste ho upevnily? 😎