Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

itka
11. máj 2011

Prosím, kde najdu výrobní nebo sériové číslo kočárku - cameleona. Prej by to mělo být někde na podvozku. Zatím hledám marně, neporadíte mi některá???

lucosko
11. máj 2011

@face jej. super. my sme sa tiez rozhodli pre ten stupienok, asi staci len ten bez sedacky 🙂 kde si kupovala prosim? pripadne dievcence, nemate niektora na predaj? dakujem.

face
12. máj 2011

@lucosko já objednávala v babycare.nl

lilla244
12. máj 2011

ahojte .. je tu niekto kto objednaval cameleon cez babytrader.eu???
chcem sa len spytat,kolko cca trvalo kym vam kocik prisiel...
dakujem!

emamamamu
12. máj 2011

holky nestalo se vam nektere, ze by se vam u stareho beecka ulomila ta nasada, do ktere se davaji draty od strisky?
Nebo nekupoval jste nekdo jen tu sedacku?
Ta by mela stat kolem 3500, tak nevim, ja ten kocarek miluju, to mam asi za to, ze jsem minuly tyden rikala, ze jsem za nej rada a ze jiny uz nikdy nechci:(

lentila.g
12. máj 2011

@lilla244 ahoj, ja som objednavala minuly rok, a trvalo im to asi 3 tyzdne ( vobec nedali vediet ci prijali platbu a co sa deje s objednavkou, ale na moj mail, ze je to od nich neseriozne nedat vediet v akom stave je objednavka mi hned odpovedali, ze nemaju na sklade stolicku bloom f., lebo este aj tu som objednavala, ze teda poslu mi najskor kocik a ked pride stolicka tak tu dodatocne (to pre nich znamenalo zvysene naklady na prepravu, ale to mna uz nezaujimalo, inac kociar potom dosiel na 4 den, takze ked je na sklade nemal by to byt problem)ale pozri si aj ine stranky, lebo neviem ci maju az taku super cenu teraz

lilla244
12. máj 2011

@lentila.g dakujem velmi pekne...
no pozerala som babytrader.eu a potom babycare.nl ale tam boli tie ceny vyssie ..
tak neviem.. ☹

lentila.g
12. máj 2011

@lilla244 ja som na babytrader mala super cenu, menia ich dost casto, ja som jeden tyzden kupila za 730 a dalsi uz stal 850 Ecok camel., a teraz nedavno bola tak akcia na bee +, asi 3 dni ich mali za 470, a potom sup na 560, ale vravim, pokial maju na sklade tak su prontne vybavene objednavky, lebo aj ta stolicka prisiel mi mail,ze uz ich maju na sklade a za 3 dni nas navstivil kurier

kilian
12. máj 2011

@emamamamu nam sa to pred rokom tiez stalo,ta sedacka stoji 45 €.no pred rokom sme ju kupovali na stare bee.

kilian
12. máj 2011

bola som dnes v SCS v Babyone,nic tam nemaju na bee+,ani len samotny kocik.predavacka pozerala aj do pocitaca,nic nemaju skladom a ani nevedia,kedy az dostanu novy tovar.kebyze aj nieco dam objednat,vobec mi nevedela povedat,kedy by mi to doslo-sef je totizto na dovolenke!!!
iba bgb cam mali jeden -ten s tou striebornou strieskou...

lodgermaniacka
12. máj 2011

@lilla244 zaplatili sme a do 3 dni bol doma 😉

lilla244
12. máj 2011

@lodgermaniacka dakujem velmi pekne 🙂

lilla244
12. máj 2011

@lentila.g ja som objednala offwhite cameleon aj s dazdnikom za 800eur.. tak sa radujem docela.. 😀
vratane dopravy samozrejme..

lodgermaniacka
12. máj 2011

@lilla244 waau, super cena! 😉 😉 😉 nas stal obyčajny 800 + 40 pošta 😒

lilla244
12. máj 2011

@lodgermaniacka hej hej sa radujem velmi.. lebo ta farba sa mi skutocne pacila a co som pozerala v obchodoch v uk,tak bola zvycajne aj o trosku drahsia ako povedzme tie zakladne farby..
mne sa teda ten kocik paci takmer v kazdej farbe 🙂 trvalo mi tyzden s kym som sa rozhodla 😀

lucosko
12. máj 2011

@face dakujem 🙂

klariks
12. máj 2011

Neměla jste některá stejný problém s Bee jako já? Mám teď chvilku nový Bee plus a dokud jsem jezdila s 9 měsíčním synem (9kilo) proti směru jízdy, bylo to celkem fajn. Ale co jsem ho teď otočila a váha není tolik na předních kolečkách, tak mi ty přední kolečka pěkně blbnou ☹ Když vyjířdím z výtahu (couvám), tak se nechtějí otočit po směru jízdy nebo když couvám a pak chci jet zase dopředu, tak se taky nechytají (nedotýkají se moc země) a tak se neotočí a nepřizpůsobí směru jízdy ☹ Je to fakt otrava...poradíte některá? Jestli je to normální nebo kde by mohl být problém? Jak to dál řešit??? Díky moc

ellysa
12. máj 2011

@klariks normálne to isto nie je, odporúčam natočiť a poslať priamo do bugaboo

ja som im nedávno písala, lebo som mala pocit, že mi začínajú asi blbnúť tie predné kolieska, to trasenie, čo mali problém a asi do dvoch týždňov mi poslali kolieska, ktoré tomu bránia

klariks
12. máj 2011

@ellysa pošleš mi prosím na ně kontakt, s kým jsi to řešila, asi bych to někde našla, alekdyž budeš tak zlatá, budu ráda...myslíš, že musím natočit i s malým nebo stačí bez něj? Ten kočárek by to asi neměl dělat ani nezatížený ne?Díky moc...a je jedno, odkud jsem ho kupovala? Já teda z babytrader.nl

klariks
12. máj 2011

@ellysa prosím tě a tys jim taky posílala video nebo stačilo ten problém popsat?

ellysa
12. máj 2011

@klariks ahoj ja som im písala tu service.nl@bugaboo.com , poslala som video, dokonca ani nie moje, ale čo som našla na youtube, lebo pár báb to tam pridávalo, napísala som, kde som kočík kúpila a odpísala z podvozku číslo, oni asi hneď ob deň zareagovali, neviem ako to bude s tvojim problémom, lebo ako to opisuješ, je to trošku iné, ale treba si s nimi písať a trvať na tom, aby s tým niečo robili...

klariks
12. máj 2011

@ellysa Tak manžel hlásí, že kolečka zkusil promazat, a že je to mnohem lepší..zkusím s tím zítra vyjet a uvidím...každopádně díky moc za pomoc a kontakt 🙂 Je super vědět, že v případě problému je kam se obrátit...

klariks
12. máj 2011

@improvizacia Mám i letní UV clonu i slunečník a střídám...ta letní UV clona/stříška na Bee nemá chybu...tu síťku jen vsunu do té stříšky a nějak mi to nevadí...nebo ji nechám dole a taky to malému nevadí...ono přes ni jde ven vidět...je to super vychytávka...jsem moc spokojená...slunečník je taky fajn, ale musí se pořád štelovat podle toho, odkud svítí...je super na Cameleona, ale i na Bee používám a jsem ráda, že jsem oba tyto doplňky na Bugaboo kočárky pořídíla...

klariks
12. máj 2011

@emamamamu tady seženeš ten držák stříšky na Bee https://www.my-babyshop.de/kinderwagen/Bugaboo-... a tady sedačka https://www.my-babyshop.de/kinderwagen/Bugaboo-... plus dá se na těch stránkách dokoupit i potah...

osma
13. máj 2011

@klariks Me se take trasla predni kolecka. Napis jim to na ten uvedeny email, jen ze s tim mas problem a svoji adresu a seriove cislo. Video nemusis. Posilaji na to lepici krouzky. Prislo mi to asi do tydne, a problem okamzite vyresen. Me se to traslo hodne a ted zcela bez problemu. Odpovedeli i poslali v p

osma
13. máj 2011

@klariks Se mi to odeslalo nedopsane.🙂 Odpovedeli i poslali v podstate ihned. Kdyz nenajdes seriove cislo, tak ti poslou foto, s instrukcemi.🙂

klariks
13. máj 2011

@osma díky moc!!!!

zebricka23
13. máj 2011

porebujem radu-kedy ste davali deti do sportovej casti cameleona??

dorotkaa
13. máj 2011

@zebricka23 moja mala 7 mesiacov

lodgermaniacka
13. máj 2011

@zebricka23 my presne v 5-tich, vo vaničke vrešťal 🙂