• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

20. júla 2017 
kupila som od hviezda22 tu na modrom konikovi
26. máj 2011 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotky otocene u mna v albume :grinning:
26. máj 2011 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@straw krasny, krasny, krasny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: inak, ked to mas uchytene vzadu na sedacke a dieta ti spi, tak mas smolu, nie? do organizera sa nedostanes :stuck_out_tongue_closed_eyes: a na tej rukovati je to napevno? nie je tam ziadna medzera, kam by si mohla strcit ruku a tlacit kocik?? toto nejako veru nedomysleli..ale asi ho aj tak chceeeeeeeem :grinning:
26. máj 2011 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mici111 no sak to...maly zaspi, ja otvorim v lahu poklop a vsetko mi vypadne :slight_smile: na tej rukovati je to podla mna v pohode, len vtedy budes kocik ako keby tlacit...proste neuchopis rukovat dvomi rukami...neni kde...ale je to super vecicka...pre mna.nemusim nosit kabelu vsade :slight_smile:
26. máj 2011 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
26. máj 2011 o 22:05 • fordemirka
Holky poraďte mi prosím fígl na otočení sedačky na Bee+ :angry: Nejde mi to opěradlo jakoby naklopit dopředu :confounded: Vím, že se zezadu na sedačce zmáčkne do polohování, ale jde mi to jen do lehu a ne dopředu.
27. máj 2011 o 10:24  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrasafr trik je v tom, že to bilele musíš stlačiť len jemne asi do polovice, nie úplne zatlačiť ako keď polohuješ do ľahu, ale aj tak to niekedy ide nafigu, treba skúšať
27. máj 2011 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellysa Aha, tak to mě teda nenapadlo :grinning: Já to vždycky zmáčkla úplně. Díky moc :grinning:
27. máj 2011 o 11:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 nerodíš,už???????Pořád nakukuju :grinning:
27. máj 2011 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brendda ale kde... krpcovi sa neako nechce. aj mam riadnych poslickov... uz bolo aj take ze kazdych 7minut ma to laplo tak, ze som mala problem predychavat....A PRESTALO. trafi ma z toho mojho synacika, robi si zo mna srandu este je len v bruchu :sweat_smile:

deka prisla?

mne dnes prisla ta novinova strieska... taka ina, mohla byt z pevnejsieho materialu..no na leto, ked budem potrebovat zmenu je fajn.
27. máj 2011 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 ty brďko,třetí dítě,kdo by to řekl,že na sebe nechá takhle čekat,viď??????

deka ještě nedorazila....

tak hoď nějaký foto....
27. máj 2011 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babule mal by niekto zaujem o bee+ aj s nejakou vybavou?v zaruke!
27. máj 2011 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brendda kocik je u svokry, nemozem skusat...

no a to clovek pocuval posledne mesiace - RATAJTE S TYM ZE TO BUDE SKOR. je ten doktor normalny????

mate niekto to sedadlo na board? rozmyslam ze malemu by sa to zislo...
27. máj 2011 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 no jo vlastně svorka....
tak samotnů......
ať to přijde,tak to přijde.......dej hned vědět!!!!Držím palce!!!!!!!!!
27. máj 2011 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brendda dakujem :sunglasses:
27. máj 2011 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbora87 a čo? už ťa omrzel? :grinning:
27. máj 2011 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. máj 2011 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellysa ale je mi ho skoda len mi tu stoji lebo pouzivam pp pliko a concord
27. máj 2011 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
k ciernemu podvozku bude eňo ňuňo :dizzy_face: ..dufam teda. ale vyzera to byt dobre usite.

@barbora87 tak predaj pliko... ale ja myslim ze o par mesiacov vyuzijes aj bee+ viacej. ci potom kupis novy?

i ked pliko je sikovne....
27. máj 2011 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 tiež by som predala radšej pliko, ale asi je pohodlnejšie pre dieťa..peg perega su perfektne vypolstrovane
27. máj 2011 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka do cca 9 mesiacov a roka je pliko urcite lepsie. aj kvoli madlu...aj je pre dieta urcite lepsie.
27. máj 2011 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 to som chcela napísať, tam je velke plus to madlo, aj nanožnik..len mne sa velmi zle s nim jazdilo, ale uznavam že je pohodlnejšie ako bee+ ja mam bee len kvoli sebe :grinning:
27. máj 2011 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
pliko mala známa,ale mne sa s ním vôbec nedalo manipulovať
27. máj 2011 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@carculka Ahoj ja som mala , ale predala som bebel, podla mna super .... velmi ochotna baba, krasne latky, zozenie vsetko. kuk u bebel v albume take biele so zvieratkami je od nej :wink:
27. máj 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 ty brďo dobrý,zajímavý :grinning: to si bude vleže číst :grinning:
27. máj 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
já měla pliko taky,krásně se v tom spinkalo,prostorný a stříška šla v létě skoro úplně zatáhnout,ale jinak nic moc.Blbě se mi to skládalo do auta a ježdění po pražských kostkách taky nic moc....
27. máj 2011 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poradte mi ,rozhodujem sa medzi concord fushion a casualplay S 6 ? :slight_smile: :slight_smile:
28. máj 2011 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martimex1 tak to seš asi ve špatné diskusi :grinning: :- :grinning: My uznáváme jen BUGABOO :grinning:
28. máj 2011 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
prvy krat som sa zapojila,tak pardon
28. máj 2011 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 ... ako? stále 2v1? dlhšie som tu nebola a kukám, že ty tu ešte stále surfuješ :slight_smile: Tak sa pekne drž!
28. máj 2011 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok