• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

12. marca 2017 
@lia ano, mala som cameleon ked mal maly 3m tak som ho objednala novy a za pol roka predala, lebo stale vymyšlam s kočíkmi, pred cameleonom som mala 3-kombinaciu concord neo a teutoniu spirit, všetko aj s hlbokymi vaničkami a potom už len všeliake golfky, a na stokke mi nejak neostal čas a maly ma už 14m a je mi blbe kupovať taky velky šporťak..a okrem toho mam teraz doma 4 kočiky :sunglasses:
18. jún 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lodgermaniacka ja mam treti stokke a tento je uz posledny ,teda zo strany stokke a kupila som ho tiez az po roku malej a samozrejme ma kazdy riesil,ze na co.ale to bol hriech neobjednat a ja som konecne spokojna :grinning:
18. jún 2011 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lia fakt? :grinning: ja tiež nejak velmi nemenim značky, dookola kupujem 4 a menim väčšinou len farby :grinning:
18. jún 2011 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka mna nejak ine nelakaju ,ale radsej sa uz nepozeram po kocikoch :sweat_smile:
ake farby mas?
18. jún 2011 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lia mala som 3x bugaboo, 7x peg perego golfky-tam menim farby :stuck_out_tongue_closed_eyes: , teutonia 3x, a maclaren :wink: a ostatne si nepamätam :grinning: ale bolo toho viac.. :sweat_smile:
18. jún 2011 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lia ja si robím na stokke zálusk pri druhom, ak bude :grinning:
18. jún 2011 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lodgermaniacka no pekna zbierka :grinning: s teutoniou si bola tak spokojna ked si mala tri?

@ellysa nevahaj a chod do neho uz teraz ,dlhsie si ho uzijes :wink:

ale ja som s nim aj zacinala,tak ja som nanho zvyknuta a mozno preto tak na nom lipnem,ale mne v meste vyhovoval a to v kazdom terene.akurat ma strve ,ze s nim korculovat nemozem
18. jún 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lia nie nebola, prave preto som ich chcela odskušať viac, ked ju tak ospevovali, ale za tie peniaze nič moc a teda dizajn uplne zly
18. jún 2011 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka nechcela som to pisat , nevedela som ci si taka fanynka teutonky,ale podla mna za tie peniaze cele zle. tie pokrcene deti ked v nich vidim,je mi do placu
18. jún 2011 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lia :grinning: nie som :wink: len som blba moc čitala a vždy som si povedala že ešte vyskušam :sunglasses: ale už viem ako to je, tie baby maju od začiatku jeden kočík, tak nevedia porovnať a vychvaluju, ja som bola s cameleonom naspokojnešia, za to bee ma podla mna viac minusov ako cam.., ale dizajnovo pre mna jednotka :slight_smile: a v maclarene je maly velmi spokojny a su to fakt najlepšie golfky, síčko je zase super pohodlne a super skladne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. jún 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka sicko je peregac?
mne sa teda viac pacil cameleon ,ale je tazky,ja som ptrebovala co sa jednou rukou sklada
18. jún 2011 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lia ano peg perego sí..a cameleon je velmi lahky :fearful: mne sa zda bee ťažke :grinning:
18. jún 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka hej?? no asi mas pravdu , ale neda sa zlozit jednym tahom ,ja som chcela hlavne na dovolenky bee
18. jún 2011 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka ako sa ti chodilo zo sickom? ja som bola z neho sklamana...jednou rukou nehrozilo. a take...ked som to chytila do ruky rozhrkane. viem..to tak ma byt, ale mne to vadilo.
18. jún 2011 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 no ako sa citis mamina? ako si spokojna s tym krasnym cameleonom? :slight_smile:
18. jún 2011 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 tak s mojim prvym super, potom s druhym nič moc a s tretim opäť super :grinning: zaleži od kolekcie :wink:
18. jún 2011 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lia dakujem..ide to. Obcas chaos,ale da sa. S cameleonom zatial spokojnost,uzasne sa s nim chodi,akurat musim prist na skladanie konstrukcie..uz mi to ide lepsie,uz nenadavam pri aute,ale este to chce cvik.
18. jún 2011 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 :grinning: :grinning: :grinning: už sme si o tom pisali, ja som si tiež zo začiatku ponadavala kym som na to prišla :sunglasses:
18. jún 2011 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka to vazne? Ja ze kazde si je take..
18. jún 2011 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 ja neviem..ale niečo v tom bude
18. jún 2011 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 to sa asi musi vyjazdit ,aj ja nadavam pri prehadzovani ,teda najprv sklopeni sedacky ,uz ked je sklopena,lahko sa prehodi,len to nestastne sklapanie :unamused:
18. jún 2011 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt je cam super..ale paci sa mi aj cerveny bj elite, aj stokke, a uz potom nic takeho..mozno pliko neake sikovne a zapp xtra. Len sa mi cam bude davat s tazkym srdcom prec,a dva velke kociky mi doma neprejdu naraz.
18. jún 2011 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminy chcem sa opytat, je ten bugaboo bee plus dostatocne lahucky?potrebujem ho nosit po schodoch a nie som bohvieaka silacka...neviem ci bolo lepsie aby bolo dieta v nom a nosit cely alebo dieta v jednej ruke a zlozeny kocik v druhej...poradte please
18. jún 2011 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elelel ja už som to pisala, podla mna až taky lahučky nie je ako som si myslela :wink: ja ho ale neosim do auta, tam mam lahšie golfky :wink:
18. jún 2011 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka dik :( a poradis nejaky pekny golfac??
18. jún 2011 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka tak děkuji :slight_smile: ..... tak pak směle do něj - až konečně vyberu tu správnou barvu :grinning: .....stejnak jsem zvyklá používat i deku (koupila jsem si od pinkie fusak s opičkou a bez deky to prostě nešlo :-/, tak ji budu používat i tady - bude-li potřeba) ....tak děkuji
19. jún 2011 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elelel podla mna az tak tazky nie je :wink: ja malu nosim po schodoch a ona sede v bee, ale je to vec nazoru...podla mna patri asi k tym lahsim kocikom..a ked chces nejake fajn golfky, tak urcite peg perego sí, tie su skvele..
19. jún 2011 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elelel ja ho nosím na prvé poschodie cca 30 schodov aj s malou má 10 kg, a to už je asi maximum čo zvládnem, ak mám nákup, najskôr vynesiem nákup a potom sa vrátim po malú, ľahké golfky sú myslím malaren, tie majú nejak do 6 kg
@lodgermaniacka mne sa zdal cameleon ťažší a hlavne s ťažším dieťaťom už sa mi niekedy nedal tlačiť jednou rukou, napríklad po nerovnom chodníku, čo s bee zvládam v pohode
19. jún 2011 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elelel ja som tiež za peg perego sí, je lahky, skladny a pohodlny :wink: maclareny su perfektne golfky, ale jasne že bee je moja srdcovka :slight_smile:
@ellysa oni su vahovo cca rovnake, mne sa zdal cameleon asi preto lahší, lebo bol o dosť väčší a ta vaha bola na tak velky kočík s vaničkou nizka, a bee je male nič a na to aky je maly a otvoreny sa mi zda ťažší..asi je ta konštrukcia ťažšia ako na cameleone
19. jún 2011 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka dik, nasla som si o peg perego si ze vaha je 7,2 u beecka sa udava 7,5...teda to nie je taky rozdiel...ci v skutocnosti je rozdiel velky?
19. jún 2011 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok