Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

klariks
23. jún 2011

@vorllinka jasně, dá se zvládnout i bez slunečníku a stříšky, třeba s plenou 🙂 ale toho zas nejsem fanoušek já 🙂 já jsem za slunečník i stříšku moc ráda, proto jsem pořídíla právě kočárky od Bgb... krém používám taky, ale stín je stín, navíc, když k malému i přesto proudí vzduch, což se u plen přehozených přes stříšku říct moc nedá, tak jsem spokojená a estetika jde stranou 🙂 ale upřímně 🙂 mně ta stříbrná stříška nijak nevadí...samozřejmě, že barvičky jsou ale hezčí 🙂 Taky je stále střídám 🙂

sshiva
23. jún 2011

My používame bee tak od 7.-8. mesiaca, bez madla, povodne som ho chcela ale v baby parku ma odradili a prcek si jazdu užíva aj bez madla, popruhy viažem aj cez ramená, aby nevypadol, hlavne keď je otočený smerom von..
Slnečná strieška ma neoslovila, na leto volíme žltú, v zime jazdíme v čiernej 😉
Dá sa vobec kočiar s madlom poskladat do auta alebo ho treba zakaždým dať dole?
Čo by som fakt na bee ocenila je nejaký pevný organizér ktorý sa dá pripevniť na rúčku, neviete o niečom?
Nepredávate niektorá strišku na bee (povodná verzia, už som ju ani nevidela v ponuke) vo farbe pink?

vorllinka
23. jún 2011

@sshiva když se skládá do auta, tak se madlo musí dát pryč. Můj manžel to jednou zvládl i s tím, šlo to prý ztěžka, a já myslela, že ho uškrtím 😠 😀

ivanek
23. jún 2011

Ahoj, nebudete někdo z ČR objednávat na Babycare.nl? Já bych se přidala s objednávkou Bee+ 🙂

vorllinka
23. jún 2011

@sshiva tu stříšku mají na babycare.nl 😉

bebel
23. jún 2011

@sshiva áno, dá sa poskladať aj s madlom gess 🙂
Letnú striešku som si v poslednej dobe dosť obľúbila .

vorllinka
23. jún 2011

@bebel i s madlem? Zrovna dneska jsem na madlo zapomněla, a nešlo mi to 😕 To na něj trošku přitlačíš nebo se ti složí sám jako bez madla? 😕

sshiva
23. jún 2011

vorllinka som si to myslela..my práve dosť jazdíme autom, tak neviem, ale páči sa mi že sa mimi može oprieť, že si má kam pripnúť hračky a tak..A je to madlo dosť stabilné, keď nemá stredovú opierku..."nepadá" keď sa prcek zaprie? 😕

vorllinka
23. jún 2011

@sshiva stabilní je dost 😉 Nepadá vůbec 😉

sshiva
23. jún 2011

bebel madlo gess? ako to vyzerá, to asi nie je to od Chicca?
vorllinka ďakujem za tip, ešte som takto na "diaľku" nič neobjednávala...ale podľa ohlasov asi holky majú dobré skúsenosti..

vorllinka
23. jún 2011

@sshiva Já jsem tam odsud brala Bee+ takže já mohu doporučit 😉

sshiva
23. jún 2011

Holky neviete prosím pasuje strieška z bee+ aj na povodnú strešnú konštrukciu bee? mám pocit že je strihovo iná, akoby menšia, plytkejšia..

kofinek
23. jún 2011

zdravim, potrebujem poradit, mam bugaboo cameleona a kupila som autosedacku cybex aton, pasuju na nu normalne adaptery, co na maxi cosi.
Ale teraz som ich skusala, vsetko dobre, ale neviem ich dat zase dolu z tej autosedacky. Tie adaptery som kupila z druhej ruky, takze nemam navod, je na to nejaky specialny grif, ako sa to da dolu? Za rady predom dakujeeeeeeeeem. 😉

jessicax
23. jún 2011

@sshiva nepasuje

barbora87
23. jún 2011

Mal by niekto zaujem o bee plus strechu vo farbe khaki a bugaboo organizer?

kofinek
23. jún 2011

tak som na to prisla sama, skusala som vsetky cudliky a nasla som, takze tak... 😅

sshiva
23. jún 2011

barbora87 nie si s organizerom spokojna?

barbora87
23. jún 2011

@sshiva ja som ho este nepouzila 🙂 predavam kocik

sshiva
23. jún 2011

barbora87 som sa zľakla 🙂 a aký máš z neho dojem, je praktický, využije sa alebo v podstate možem používať ďalej tašku na kočiar..?

barbora87
23. jún 2011

@sshiva podla mna vyzera super!a je super ze sa da zapnut a je priestranny...

sshiva
23. jún 2011

barbora87 Ja používam takú tašku na zips v tvare organizéra, mám ju na rukojeti, zmestí sa tam pár drobností aj plienky a pod. tak zvažujem..
mohla by si prosím urobiť nejaké fotky, aj detail? kľudne mi to pošli do IP, díky 🙂

tanija133
23. jún 2011

@sshiva aj tu maju striesku na Bee ruzovu https://www.my-babyshop.de/kinderwagen/Bugaboo-... alebo na ceskom MMB?

tanija133
23. jún 2011

@bebel prosim ta a nevies o nejakej predajni ked by sa dalo to madlo Geeslein kupit alebo objednat? zatial som nic nevygooglila.... 😢

tanija133
23. jún 2011

@sshiva organizer http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s... nemam ho ,ale baby tu ho maju...vraj je velmi fajn a cena je tiez skvela....

sshiva
23. jún 2011

tanija133 ďakujem 🙂 Striešku už mám objednanú cez MMB, ešte zohnať baby cocoon tašku v ružovej! Organizér som myslela ten originál od Bugaboo, majú ho v babyparku cz...

tanija133
23. jún 2011

@bebel http://www.bambini.sk/sk/1103/119/chicco-univer... je to toto madlo???? Pasuje aj na Swift pisu....

bebel
23. jún 2011

@tanija133 áno, to je madlo chicco multiway 😉

bebel
23. jún 2011
ellysa
24. jún 2011

baby nemáte niekto kombináciu fialový lodger a ružová limitka? šlo by to dokopy?

tanija133
24. jún 2011

@bebel a samostne sa to madlo na swift da kupit? Viem pisala si ze sa uz nevyraba, ale ze sa vyraba nejake skladacie, tak na to sa pytam ci sa da kupit samostatne? Dakujem 😉