• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

18. mája 2017 
ak by ste mali zaujem, predavam uplne novu striešku bugaboo zelenu limitku
24. jún 2011 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellysa já mám fialový lodger a růžovou limitku, ale ještě jsem to k sobě nezkoušela. Tak během zítřka nafotím jestli chceš, teď ho mám v kufru :confounded:
24. jún 2011 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@face to by si bola veeeeeeeeeeeeľmi milá
rozmýšľam o tej kombinácii tak som zvedavá, ale podľa mňa to bude krasne
24. jún 2011 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeny prosim vas kde sa da kupit ruzova limitka na bee+ okrem zahran. stranok? uz neviem kde ju mam kupit a nikto nejde do viedne :unamused:
24. jún 2011 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellysa tak zatím alespoň takto, s limetkou to taky nevypadá špatně, že? :slight_smile:
24. jún 2011 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@barbora87 ja práve zvažujem kúpu bugaboo bee plus. Ak môj výber schváli manžel chcem určite aj ten organizér. Za koľko ho predávaš?
24. jún 2011 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@face ďakujem a pekne prosím aj foto na kočíku aj so strieškou. ty budeš mať akú kombináciu na zimu? ja mám momentálne ten ružový lodger ale ružovú strechu nosím teraz a aj buggy snuggle mám k nej, tak rozmýšľam, ž vymením lodger k limitke aby som mala inú kombináciu.ale neviem, či tento fialový,alebo sivý???alebo??
24. jún 2011 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbora87 ahoj, si tu pisala, že organizer majú v Kike. Vedela by si mi pls napísať kde približne to tam mám hladať? Či nevieš na ktorom poschodí a tak, nech tam uplne neblúdim, havne ked nemčina mi moc nejde :grinning:
24. jún 2011 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka Ty už zase predávaš :grinning:DD
24. jún 2011 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@improvizacia no, ale len striešku :slight_smile: praveže potrebujem ešte jedno bee+ :sunglasses: :grinning:
24. jún 2011 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellysa ako sedi buggysnuggle v bee+? nepada?
24. jún 2011 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka ja som tie šnúrky pretlačila popod strechu a uviazala o gombíky, čo na ne striešku dávaš a tak drží super, trochu sa v strede keď sa tam malá hmýri posunie, ale nič tragické, treba to poriadne natiahnuť a našponovať :grinning:
24. jún 2011 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellysa dik :wink: ja som antitechnicky človek, ale toto by som teda mohla zvladnuť :sunglasses:
24. jún 2011 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellysa jj, zítra pošlu i na kočáru :slight_smile: já ještě vůbec nevím, co na zimu dám :slight_smile: zatím jezdíme jen s podvozkem a už mám doma čtyři stříšky :grinning: lodgera jsem měla také toho růžového a vyměnila jsem ho za fialového, není tak sladký. mám ještě denim lodgera, ten bude asi super k zelené limitce, případně k červené stříšce, ale tu ještě nemám :grinning: ale asi stejně budem jezdit přes zimu spíše s Cam.
24. jún 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka Som si myslela, že ty už máš objednané nové cez net :slight_smile:)) ... inak myslím, že tu teraz niekto predáva bee-čko. Bolo to pár stranok dozadu.
24. jún 2011 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nepredavate niekto take tie haciky na beecko, na ktore sa potom zavesi taska? Pripadne neviete, kde sa to da kupit? Diiiky.
25. jún 2011 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@improvizacia vraj v eurovea v predajni premamam, ci ako sa to pise....

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=11664163&tab=1 alebo aj tu
25. jún 2011 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@improvizacia no ja bee mam a objednavka teraz na 15% zlavu tiež vyšla, chcela nakoniec aj sestra, najprv jazdene, potom nove a nakoniec vyšlo nove tolko ako jazdene.. :slight_smile:

baby už mi nepíšte na objednavku, už je ukončena :wink: dufam že kočíky čoskoro dorazia :slight_smile:
25. jún 2011 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@face odfotila si :slight_smile: ? musím sa rozhodnúť, čo najskôr :grinning:
25. jún 2011 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brendda ako moja? nakukam ci to uz nemas za sebou... :confused:
25. jún 2011 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 nemám....dělám psí kusy,abych už klučíka vyhnala ven a pořád nic nezabírá :grinning:
sex,procházky,kořeněný nápoj,koktejl Ingeborg,vana....se mu nechce do toho luxusního vymazlenýho vozítka :grinning: U maminky v bříšku má pohodu a stálý příjem laskomin,pak už bude jen mlíko :grinning:
26. jún 2011 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ellysa promiň, manžel mi včera odvezl foťák, tak jsem to zvládla až dnes.
26. jún 2011 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. jún 2011 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@face je to zaujimave..nazivo to vyzera dobre?
26. jún 2011 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mici111 vypadá to hezky, to jo, jen mám pocit, že ta světle růžová stříška bude na zimu taková nevýrazná, možná by to bylo hezčí s růžovým bgb fusakem. anebo k tomu fialovému dát tu výraznou růžovou stříšku. já přemýšlím o kombinaci červená stříška a denim lodger :confused:
26. jún 2011 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@face ved prave, @ellysa rozmysla nad touto kombinaciou..ona ma ruzovy lodger, ja chcem objednat, len neviem ci ruzovy ci fialovy..ja som tiez povodne myslela, ze ako sa bude hodit fialovy lodger k pink strieske, tej nie limitke..co myslis? hodilo by sa to? :confused: lebo mam pocit, ze ruzovu strechu s ruzovym lodgerom ma uz snad kazdy :grinning: :grinning: :grinning:
26. jún 2011 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mici111 tu kombinaci jsem viděla naživo loni v zimě a vypadalo to hezky. Mě zaujala ta kombinace růžového bgb fusaku s tou světlou limitkou, to bude určitě také super. Když je tolik možností tak kterou vybrat :grinning:
26. jún 2011 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@face krasne :dizzy_face: tie svetlo ružove kvetinky ladia so strieškou, podla mna super :wink: a lodger denim + červena hmmm, to budem asi mať :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jún 2011 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mici111 @ellysa baby, odkial objednavate lodger? maju aj denim? pripojila by som sa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jún 2011 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok