Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

lodgermaniacka
24. jún 2011

ak by ste mali zaujem, predavam uplne novu striešku bugaboo zelenu limitku

face
24. jún 2011

@ellysa já mám fialový lodger a růžovou limitku, ale ještě jsem to k sobě nezkoušela. Tak během zítřka nafotím jestli chceš, teď ho mám v kufru 😖

ellysa
24. jún 2011

@face to by si bola veeeeeeeeeeeeľmi milá
rozmýšľam o tej kombinácii tak som zvedavá, ale podľa mňa to bude krasne

miska1981
24. jún 2011

zeny prosim vas kde sa da kupit ruzova limitka na bee+ okrem zahran. stranok? uz neviem kde ju mam kupit a nikto nejde do viedne 😒

face
24. jún 2011

@ellysa tak zatím alespoň takto, s limetkou to taky nevypadá špatně, že? 🙂

samkat
24. jún 2011

@barbora87 ja práve zvažujem kúpu bugaboo bee plus. Ak môj výber schváli manžel chcem určite aj ten organizér. Za koľko ho predávaš?

ellysa
24. jún 2011

@face ďakujem a pekne prosím aj foto na kočíku aj so strieškou. ty budeš mať akú kombináciu na zimu? ja mám momentálne ten ružový lodger ale ružovú strechu nosím teraz a aj buggy snuggle mám k nej, tak rozmýšľam, ž vymením lodger k limitke aby som mala inú kombináciu.ale neviem, či tento fialový,alebo sivý???alebo??

improvizacia
24. jún 2011

@barbora87 ahoj, si tu pisala, že organizer majú v Kike. Vedela by si mi pls napísať kde približne to tam mám hladať? Či nevieš na ktorom poschodí a tak, nech tam uplne neblúdim, havne ked nemčina mi moc nejde 😀

improvizacia
24. jún 2011

@lodgermaniacka Ty už zase predávaš 😀DD

lodgermaniacka
24. jún 2011

@improvizacia no, ale len striešku 🙂 praveže potrebujem ešte jedno bee+ 😎 😀

lodgermaniacka
24. jún 2011

@ellysa ako sedi buggysnuggle v bee+? nepada?

ellysa
24. jún 2011

@lodgermaniacka ja som tie šnúrky pretlačila popod strechu a uviazala o gombíky, čo na ne striešku dávaš a tak drží super, trochu sa v strede keď sa tam malá hmýri posunie, ale nič tragické, treba to poriadne natiahnuť a našponovať 😀

lodgermaniacka
24. jún 2011

@ellysa dik 😉 ja som antitechnicky človek, ale toto by som teda mohla zvladnuť 😎

face
24. jún 2011

@ellysa jj, zítra pošlu i na kočáru 🙂 já ještě vůbec nevím, co na zimu dám 🙂 zatím jezdíme jen s podvozkem a už mám doma čtyři stříšky 😀 lodgera jsem měla také toho růžového a vyměnila jsem ho za fialového, není tak sladký. mám ještě denim lodgera, ten bude asi super k zelené limitce, případně k červené stříšce, ale tu ještě nemám 😀 ale asi stejně budem jezdit přes zimu spíše s Cam.

improvizacia
24. jún 2011

@lodgermaniacka Som si myslela, že ty už máš objednané nové cez net 🙂)) ... inak myslím, že tu teraz niekto predáva bee-čko. Bolo to pár stranok dozadu.

improvizacia
25. jún 2011

Nepredavate niekto take tie haciky na beecko, na ktore sa potom zavesi taska? Pripadne neviete, kde sa to da kupit? Diiiky.

zajo79
25. jún 2011

@improvizacia vraj v eurovea v predajni premamam, ci ako sa to pise....

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=11664163&tab=1 alebo aj tu

lodgermaniacka
25. jún 2011

@improvizacia no ja bee mam a objednavka teraz na 15% zlavu tiež vyšla, chcela nakoniec aj sestra, najprv jazdene, potom nove a nakoniec vyšlo nove tolko ako jazdene.. 🙂

baby už mi nepíšte na objednavku, už je ukončena 😉 dufam že kočíky čoskoro dorazia 🙂

ellysa
25. jún 2011

@face odfotila si 🙂 ? musím sa rozhodnúť, čo najskôr 😀

zajo79
25. jún 2011

@brendda ako moja? nakukam ci to uz nemas za sebou... 😕

brendda
26. jún 2011

@zajo79 nemám....dělám psí kusy,abych už klučíka vyhnala ven a pořád nic nezabírá 😀
sex,procházky,kořeněný nápoj,koktejl Ingeborg,vana....se mu nechce do toho luxusního vymazlenýho vozítka 😀 U maminky v bříšku má pohodu a stálý příjem laskomin,pak už bude jen mlíko 😀

face
26. jún 2011

@ellysa promiň, manžel mi včera odvezl foťák, tak jsem to zvládla až dnes.

face
26. jún 2011
mici111
26. jún 2011

@face je to zaujimave..nazivo to vyzera dobre?

face
26. jún 2011

@mici111 vypadá to hezky, to jo, jen mám pocit, že ta světle růžová stříška bude na zimu taková nevýrazná, možná by to bylo hezčí s růžovým bgb fusakem. anebo k tomu fialovému dát tu výraznou růžovou stříšku. já přemýšlím o kombinaci červená stříška a denim lodger 😕

mici111
26. jún 2011

@face ved prave, @ellysa rozmysla nad touto kombinaciou..ona ma ruzovy lodger, ja chcem objednat, len neviem ci ruzovy ci fialovy..ja som tiez povodne myslela, ze ako sa bude hodit fialovy lodger k pink strieske, tej nie limitke..co myslis? hodilo by sa to? 😕 lebo mam pocit, ze ruzovu strechu s ruzovym lodgerom ma uz snad kazdy 😀 😀 😀

face
26. jún 2011

@mici111 tu kombinaci jsem viděla naživo loni v zimě a vypadalo to hezky. Mě zaujala ta kombinace růžového bgb fusaku s tou světlou limitkou, to bude určitě také super. Když je tolik možností tak kterou vybrat 😀

lodgermaniacka
26. jún 2011

@face krasne 😵 tie svetlo ružove kvetinky ladia so strieškou, podla mna super 😉 a lodger denim + červena hmmm, to budem asi mať 😀 😝

lodgermaniacka
26. jún 2011

@mici111 @ellysa baby, odkial objednavate lodger? maju aj denim? pripojila by som sa 😝