• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

12. marca 2017 
baby, aj to je super kombinacia cervena strecha plus denim..len ked mne sa ten denim nelubi :stuck_out_tongue_closed_eyes: dokelu ja sa neviem rozhodnut, aku kombinaciu mam dat..no mam ruzovu strechu, takze asi najlepsie fakt asi ruzovy lodger, ale nic originalne to nebude.. :rolling_eyes:
@face ty nemas doma nahodou aj tmavo ruzovu strechu, ze by si nafotila ako to vyzera s tym fialovym lodgerom, ze? :grinning:
26. jún 2011 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mici111 ani mne sa takto na fotkach nepači, ale videla si ho naživo? je prešívany červenou nitou a vyzera užasne :dizzy_face: :wink:
26. jún 2011 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka videli sme ho s @ellysa nazivo v enikibeniki..mna nejako neoslovil :grinning:
26. jún 2011 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mici111 http://www.delfinek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=2504617
aj s ružovym booster môže byť super..tak asi nie je cely prešívany červenou, ale niektore detaily ano
26. jún 2011 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka fiha :confused: zeby som sla do denimu s ruzovym boosterom aj ja? fakt to vyzera dobre..no dokelu..si mi vlozila chrobaka do hlavy zasa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. jún 2011 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mici111 :grinning: fialove a ružove ma fakt každe dievčatko :wink:
26. jún 2011 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka kuk sem naj cena na trhu.... http://www.kociky-babymania.sk/lodger-bunker-2011-multifunkcny-celorocny-fusak-nepremokavy/ , ja tiez rozmyslam na denimom k modrej strieske, ale rozhodnem sa az v zime.... :wink: Ak budem vobec Plusko pouzivat na von....
26. jún 2011 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mici111 Ruzovu striesku s ruzovym Lodgerom ma fakt asi kazde dievcatko, ale aj tak je to najkrajsie.....a ty si to predsa este nemala..... :grinning:
26. jún 2011 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mici111 denim s ruzovou je super kombinacia :dizzy_face:
26. jún 2011 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@face krásne, mne sa toto páči, mám rada jemné, elegantné veci :slight_smile:

ten denim vypadá na foto úžasne,ale naživo je podľa mňa taký tvrdý
26. jún 2011 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellysa ten denim je úžasný :slight_smile: já ho mám bez té origo vložky a plánuji do něj dávat tu vložku z fialového nebo dokoupit červenou :slight_smile:
26. jún 2011 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mici111 nene, tu růžovou střechu nemám, ale na zimu by se mi líbila :grinning: ale spíš půjdu asi do červené k tomu denim lodgeru :grinning:
26. jún 2011 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanija133 odtial objednavame :wink: :slight_smile: ako si spokojna s beečkom? teda hlavne malinky :slight_smile:
26. jún 2011 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka Neuveris, este som ho neksusala.....stale chodim este s Chameleonom, zatial ho este len ofukujem, okukujem a hladkam..... :slight_smile: Ale uz sa blizi premiera :grinning:
26. jún 2011 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanija133 fakt? :grinning: ked ho chceš používať len v lete tak už vela času nemaš :wink: ja sa už teším na zimne fusako-strieškove tuningy :sunglasses:
27. jún 2011 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “veci na predaj patria do bazaru”
27. jún 2011 o 10:40 • kilian
@lodgermaniacka Vies zatial nam celkom vyhovuje to korytko na chamelone, dobre sa tam krpcovi sedi....a uzivam si aj tento kocik, lebo ho mam pozicany iba do novembra....no a Plusko sa urcite nestrati aj v zime do shopingov a taaaak, a na ine vnutorne priestory....Ale jasne uz vytiahnem aj Plusko... :wink: To budu krasne tunningy....Ta cervena strieska s denimom, supeeeeer..... :wink:
27. jún 2011 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, daly byste drobné šestiměsíční mimčo do sporťáku Cam., nebo raději do Pluska? Malá už chce hodně koukat :confused: Nebo ji nechat raději ještě v hluboké? Bylo by to ideální, ale už se jí tam tolik nelíbí :unamused:
27. jún 2011 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@face moj maly je v plusku uz dlhsiu dobu lebo my sme hlboku vanicku v cam.odmietali, a prave dnes som ho skusila dat do cam.sportoveho, lenze mam pocit napriek tomu ze je dost velky vzrastovo aj vahovo ze este je to priskoro(podla pozorovania a spravania sam mu viac pozdava plusko), a teraz ked je teplo tak tom bee nam absolutne vyhovuje, a na jesen sa vratime ku cam.
27. jún 2011 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lentila.g díky moc, také si myslím, že by byla v Cam. ještě úplně ztracená :slight_smile:
27. jún 2011 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, mate skusenost s objednavanim s ebay? lebo tam mam vyhliadnuty jeden kocik a dostala sa ku mne info, ze je mozne, ze to zhabu colnici a bude treba doplatit clo a DPH..to by sa mi uz potom neoplatilo..ten kocik je v USA:..ake mate skusenosti?
27. jún 2011 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
detto odpoveď ako v téme maclaren a prečo ho nekúpiš v Európe? Napr. na e-bayi?
Chceš robiť business s kočíkmi dovážanými z USA?
Tak to ti asi kvôli colníkom a potom daniarom moc dlho nebude fungovať. :sunglasses:
27. jún 2011 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bebel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: odpoved v teme maclaren :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mam vyhliadnuty jeden konkretny..a tu v europe som ho nikde nenasla..o nic ine nejde..ze business?? do toho sa mi nechce :grinning: :grinning: :grinning:
27. jún 2011 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mici111 tak potom je najlepšie preň ísť osobne, lebo inak ti ho môžu zabaviť colníci.
Kamoške preclili a zdanili aj knihu kúpenú cez amazon
27. jún 2011 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mici111 a odkial by colnici vedeli kolko stoji taky kocik? si mozes vymysliet hocico, resp. sa dohodnut s predajcom, nech tam je doklad na nejaku smiesnu sumu :wink: tak to urobila kamaratka ..
27. jún 2011 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, mozna by pomohlo tohle, ale nikdy jsem to nevidela.

http://www.babypark.cz/jj-cole-podlozka-do-autosedacky
27. jún 2011 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanija133 ja som dala maleho do športovej časti cameleona v 5.mes. a super sa mu tam sedkalo, kedže je to korytko :slight_smile: takže chapem, on ho mal rad, bee nie, ale ma smolu, lebo ja sa ho nevzdam :sunglasses:
@face mne maly padal v klasickom sede do stran, do bokov, v cameleone bol super uloženy, ale asi do 7-8m som ho mala v tej druhej polohe, v tom uplnom sede som sa bala že mi vypadne dopredu, to mi pripadalo pre väčšie deti..no a potom som ho predala :frowning2: :cry: to fakt lutujem..
27. jún 2011 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka já jsem dnes dala malou v Beečku do lehu a byla spokojená :slight_smile: do sedu bych ji zatím nedávala, je ještě malinká, ale i z toho skoro lehu si koukala ven a měla oči na vrch hlavy :grinning: sporťák jsem ještě nezkoušela, pořád doufám, že budem jezdit ještě v hluboké ... ale možná je to teď na léto už blbost a bude jí lépe v otevřeném kočáru ...
27. jún 2011 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@face v hlbokej už nebude ked bola v bee :grinning: ja zase nie som zastanca aby sa deti pomaly do roka držali vo vaničke
27. jún 2011 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok