Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

mici111
26. jún 2011

baby, aj to je super kombinacia cervena strecha plus denim..len ked mne sa ten denim nelubi 😝 dokelu ja sa neviem rozhodnut, aku kombinaciu mam dat..no mam ruzovu strechu, takze asi najlepsie fakt asi ruzovy lodger, ale nic originalne to nebude.. 🙄
@face ty nemas doma nahodou aj tmavo ruzovu strechu, ze by si nafotila ako to vyzera s tym fialovym lodgerom, ze? 😀

lodgermaniacka
26. jún 2011

@mici111 ani mne sa takto na fotkach nepači, ale videla si ho naživo? je prešívany červenou nitou a vyzera užasne 😵 😉

mici111
26. jún 2011

@lodgermaniacka videli sme ho s @ellysa nazivo v enikibeniki..mna nejako neoslovil 😀

lodgermaniacka
26. jún 2011

@mici111 http://www.delfinek.mimishop.cz/detail.php?zboz...
aj s ružovym booster môže byť super..tak asi nie je cely prešívany červenou, ale niektore detaily ano

mici111
26. jún 2011

@lodgermaniacka fiha 😕 zeby som sla do denimu s ruzovym boosterom aj ja? fakt to vyzera dobre..no dokelu..si mi vlozila chrobaka do hlavy zasa 😀 😀 😀 😀

lodgermaniacka
26. jún 2011

@mici111 😀 fialove a ružove ma fakt každe dievčatko 😉

tanija133
26. jún 2011

@lodgermaniacka kuk sem naj cena na trhu.... http://www.kociky-babymania.sk/lodger-bunker-20... , ja tiez rozmyslam na denimom k modrej strieske, ale rozhodnem sa az v zime.... 😉 Ak budem vobec Plusko pouzivat na von....

tanija133
26. jún 2011

@mici111 Ruzovu striesku s ruzovym Lodgerom ma fakt asi kazde dievcatko, ale aj tak je to najkrajsie.....a ty si to predsa este nemala..... 😀

zajo79
26. jún 2011

@mici111 denim s ruzovou je super kombinacia 😵

ellysa
26. jún 2011

@face krásne, mne sa toto páči, mám rada jemné, elegantné veci 🙂

ten denim vypadá na foto úžasne,ale naživo je podľa mňa taký tvrdý

face
26. jún 2011

@ellysa ten denim je úžasný 🙂 já ho mám bez té origo vložky a plánuji do něj dávat tu vložku z fialového nebo dokoupit červenou 🙂

face
26. jún 2011

@mici111 nene, tu růžovou střechu nemám, ale na zimu by se mi líbila 😀 ale spíš půjdu asi do červené k tomu denim lodgeru 😀

lodgermaniacka
26. jún 2011

@tanija133 odtial objednavame 😉 🙂 ako si spokojna s beečkom? teda hlavne malinky 🙂

tanija133
26. jún 2011

@lodgermaniacka Neuveris, este som ho neksusala.....stale chodim este s Chameleonom, zatial ho este len ofukujem, okukujem a hladkam..... 🙂 Ale uz sa blizi premiera 😀

lodgermaniacka
27. jún 2011

@tanija133 fakt? 😀 ked ho chceš používať len v lete tak už vela času nemaš 😉 ja sa už teším na zimne fusako-strieškove tuningy 😎

kilian
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tanija133
27. jún 2011

@lodgermaniacka Vies zatial nam celkom vyhovuje to korytko na chamelone, dobre sa tam krpcovi sedi....a uzivam si aj tento kocik, lebo ho mam pozicany iba do novembra....no a Plusko sa urcite nestrati aj v zime do shopingov a taaaak, a na ine vnutorne priestory....Ale jasne uz vytiahnem aj Plusko... 😉 To budu krasne tunningy....Ta cervena strieska s denimom, supeeeeer..... 😉

face
27. jún 2011

Holky, daly byste drobné šestiměsíční mimčo do sporťáku Cam., nebo raději do Pluska? Malá už chce hodně koukat 😕 Nebo ji nechat raději ještě v hluboké? Bylo by to ideální, ale už se jí tam tolik nelíbí 😒

lentila.g
27. jún 2011

@face moj maly je v plusku uz dlhsiu dobu lebo my sme hlboku vanicku v cam.odmietali, a prave dnes som ho skusila dat do cam.sportoveho, lenze mam pocit napriek tomu ze je dost velky vzrastovo aj vahovo ze este je to priskoro(podla pozorovania a spravania sam mu viac pozdava plusko), a teraz ked je teplo tak tom bee nam absolutne vyhovuje, a na jesen sa vratime ku cam.

face
27. jún 2011

@lentila.g díky moc, také si myslím, že by byla v Cam. ještě úplně ztracená 🙂

mici111
27. jún 2011

kocky, mate skusenost s objednavanim s ebay? lebo tam mam vyhliadnuty jeden kocik a dostala sa ku mne info, ze je mozne, ze to zhabu colnici a bude treba doplatit clo a DPH..to by sa mi uz potom neoplatilo..ten kocik je v USA:..ake mate skusenosti?

bebel
27. jún 2011

detto odpoveď ako v téme maclaren a prečo ho nekúpiš v Európe? Napr. na e-bayi?
Chceš robiť business s kočíkmi dovážanými z USA?
Tak to ti asi kvôli colníkom a potom daniarom moc dlho nebude fungovať. 😎

mici111
27. jún 2011

@bebel 😀 😀 😀 😀 odpoved v teme maclaren 😀 😀 😀 😀 mam vyhliadnuty jeden konkretny..a tu v europe som ho nikde nenasla..o nic ine nejde..ze business?? do toho sa mi nechce 😀 😀 😀

bebel
27. jún 2011

@mici111 tak potom je najlepšie preň ísť osobne, lebo inak ti ho môžu zabaviť colníci.
Kamoške preclili a zdanili aj knihu kúpenú cez amazon

k.a.t.k.a.
27. jún 2011

@mici111 a odkial by colnici vedeli kolko stoji taky kocik? si mozes vymysliet hocico, resp. sa dohodnut s predajcom, nech tam je doklad na nejaku smiesnu sumu 😉 tak to urobila kamaratka ..

wendy_
27. jún 2011

Ahoj, mozna by pomohlo tohle, ale nikdy jsem to nevidela.

http://www.babypark.cz/jj-cole-podlozka-do-auto...

lodgermaniacka
27. jún 2011

@tanija133 ja som dala maleho do športovej časti cameleona v 5.mes. a super sa mu tam sedkalo, kedže je to korytko 🙂 takže chapem, on ho mal rad, bee nie, ale ma smolu, lebo ja sa ho nevzdam 😎
@face mne maly padal v klasickom sede do stran, do bokov, v cameleone bol super uloženy, ale asi do 7-8m som ho mala v tej druhej polohe, v tom uplnom sede som sa bala že mi vypadne dopredu, to mi pripadalo pre väčšie deti..no a potom som ho predala ☹ 😢 to fakt lutujem..

face
27. jún 2011

@lodgermaniacka já jsem dnes dala malou v Beečku do lehu a byla spokojená 🙂 do sedu bych ji zatím nedávala, je ještě malinká, ale i z toho skoro lehu si koukala ven a měla oči na vrch hlavy 😀 sporťák jsem ještě nezkoušela, pořád doufám, že budem jezdit ještě v hluboké ... ale možná je to teď na léto už blbost a bude jí lépe v otevřeném kočáru ...

lodgermaniacka
27. jún 2011

@face v hlbokej už nebude ked bola v bee 😀 ja zase nie som zastanca aby sa deti pomaly do roka držali vo vaničke