• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

27. júla 2017 
@lodgermaniacka to je fakt, jakmile poznala ten rozhled v Beečku, v hluboké už se jí líbit nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak já asi zítra zkusím nasadit sporťák na Cam., ale bude mi smutno :cry:
27. jún 2011 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@face ja som bola šporťaku radšej, aj ked vanička bola super, ale zly pristup do košika..
27. jún 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka tak já dám zítra vědět, jak jsme dopadli :slight_smile:
27. jún 2011 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka Tak, tak, v tych korytkach sa super sedi este pre take male deti .....Fakt je super ten kocik na sedenie, ako pises, v klasickych mi pada do stran...pre deti do 1. roka su korytka naj, teraz to uz chapem....Skoda ze si ho tak rychlo predala..... :wink: Chudaci nasi krpci,musia sediet v Pluskach , lebo ich mamicky sa tak rozhodli... :wink: V starom Bee celkom obsedel, nehovorim ze s radostou, ale dalo sa.....tak dufam ze to tak bude aj v Plusku.....ale on vseobecne nerad sedi v kocikoch, najlepsie je na rukach,alebo Manduca, ale ta sa tiez neda vzdy....... :grinning: Inac som si vsimla, ze Plusko ma taky kolmy sed, stare Bee malo taky sikmejsi sed....teraz ani neviem co je lepsie..... :wink: Lebo ten moj krpec ma zase v pololahu hystericky zachvat.... :slight_smile: musi iba sediet....
27. jún 2011 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@k.a.t.k.a. ak to kupuješ príamo z obchodu, tak ti tam pribalia faktúru a ešte ti to poistia na danú sumu.... :sunglasses:
28. jún 2011 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Dôvod: “Predaj patri do bazaru”
28. jún 2011 o 22:40 • tilly
Ahojte, zvazujem kupu chameleona, alebo BEE+. Mala ma 8 mesiacov a chcem ju mat otocenu k sebe. Ako sa vam jazdilo s BEE+ v mestskej zime? Vyuzivali ste pri chamel. kolieska na zimu?
29. jún 2011 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lumimka Ahoj, my zimní kola nemáme, a ani je kupovat nebudu, u nás se dá zima zvládnout v pohodě i bez nich, bydlím v Praze. My jezdili se starým Bee i v zimě, ale měli jsme na střídačku i jiný větší kočár. Jinak v 8m bych Cam. už nekupovala, jedině ojetý a k tomu si koupit i Plusko :slight_smile:
29. jún 2011 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nepoznate niekoho, kto predava camel., prip. planuje kupit bee+ cez babytrader..?
29. jún 2011 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zienky, prosmim Vas, kde je predajna s kocikmi Bugaboo? Neviem nikde na nete najst, kde tieto kociky maju a potrebujem si nazivo obzriet Bee+. :confused:
29. jún 2011 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verinka100 na SVK sa v kamennej predajni myslim nepredavaju nikde..myslim, ze vobec sa na SVK nepredavaju, lebo nikto zatial neziskal licenciu..jedna kocka ich predava, ale ona to myslim dovaza..nazivo ked ho chces vidiet, jedine sa s niekym dohodnut alebo na ulici ked stretnes, tak rychlo obzeraj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
vacsina kociek co tu ma bgb bee, tak objednava z holandskych stranok..
29. jún 2011 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mici111 Dakujem za odpoved :slight_smile: Myslis, ze ani vo Viedni, alebo niekde v Prahe, Brne nie je taka predajna? :cry:
29. jún 2011 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verinka100 vo Viedni je urcite, ale to ti neviem povedat kde, v Brne mas Babypark, Praha tiez Babypark..ked si vygooglis, tak ti to urcite najde..ale na Slovensku nic..
29. jún 2011 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verinka100 vo viedni ich mas v kazdom shopping centre a aj v kike ci v xxxlutzi za 516eur, maju tam aj doplnky od a po zet
29. jún 2011 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verinka100 ja som bola skusat vo Viedni na Kartnerstrase 12, u Dohnala, je to taky detsky obchod....maju tam vystavene aj pluska aj cam.... http://www.dohnal.at/informationen/standorte.html alebo aj V SCS obchod Babyone http://www.babyone.at/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/BabyOne-BabyOne_at-Site, al ekupila som cez net....
29. jún 2011 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Dôvod: “veci na predaj patria do bazaru”
29. jún 2011 o 22:50 • pink31
Tak hlásím, že máme přestavěno na sporťák :slight_smile: Malou jsem tam dala a měla úsměv od ucha k uchu :grinning: Tak dnes vyzkoušíme venku, jsem zvědavá. Mám z toho rozporuplné pocity, že je na sporťák ještě malá, no ale když nám to vyšlo takhle na léto, tak je to asi nejlepší volba :slight_smile:
30. jún 2011 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mici111 @megg @tanija dakujem vam za rady, tak sa v pondelok s manzelom vypravime kuk do Viedne :slight_smile:
30. jún 2011 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@face mozes potom pridat foto????deti mame asi rovnako stare.....ale na sportak sa neviem odhodlat...v hlbokom ma mieste este kopu a nejako sa nestazuje.....
30. jún 2011 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zebricka23 večer dám foto, malá je v něm opravdu spokojená, nijak v něm neklouže. kdyby byla zima, určitě bych se ji snažila udržet v korbě déle, ale přijde mi, že v tom vedru je jí ve sporťáku lépe ... :slight_smile:
30. jún 2011 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@face určite nie je mala na šporťak :wink: ja som nemala žiadne vyčitky a to išiel presne v 5.mes...vo vaničke plakal, tak ho predsa trapiť nebudem :wink:
30. jún 2011 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka Uz sme mali vcera premieru, no co ti poviem dobrovolne nasilu :wink: ...musel krpec sediet, ale na jeho pomery tam vydrzal aj polhodinku bez reptania....potom uz len na striedacku, plusko, ruky, plusko, ruky....No a je pravda ze som ho trapila 2hodky po Auparku.... :grinning: Obchody nema rad, nechapem preco..... :grinning: :grinning: :grinning:
30. jún 2011 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tanija133 ako každy chlap :grinning: musiš ho trenovať, my trenujeme pravidelne :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jún 2011 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lodgermaniacka a predpokladam ze si este stale nezvykol.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jún 2011 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanija133 jasne že nie :sunglasses: kavičkovať sa pri nom už neda vôbec, naposledy som mala kavu v ruke v nay a on si tam chodil cez tie otvaracie dvierka, takže rychla kava a ihrisko
30. jún 2011 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lodgermaniacka Jednine kava na ihrisku..... :wink: No ten moj je zatial este maly, este mi nevie ujst z kocika, ale ked to bude vediet, tak aj ja uz skoncim len na ihrisku.... :wink:
30. jún 2011 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka já vím, ale chtěla jsem Cam. hlavně kvůli té korbě :slight_smile: nicméně jsem i ze sporťáku nadšená, je super!!! :grinning:
30. jún 2011 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zebricka23 tak foto v lehu, malá sice neusnula, ale vypadala mooc spokojeně :slight_smile:
30. jún 2011 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jsem to nějak moc zmenšila, tak zkusím znovu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jún 2011 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zebricka23 nevím, proč je to tak malé, kdyžtak mohu poslat více fotek na mail :slight_smile:
30. jún 2011 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok