Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

kalista
24. okt 2008

jeana) jasne, ze som to bola ja 🙂 aj by som sa ozvala len som si nebola ista ci malu nekojis a nechcela som cumakovat 😀 ....ved nabuduce.
ivka) s ciernym to tak dobre nevyzera. a videla som vas v avione a vyzera to super. 😅
cicush) na moj vkus je ten fusak do sanok tenky

cicushka
autor
24. okt 2008

kalista) a ty si si uz ten svoj kupila? Alebo este stale je ponuka na spolocnu kupu a usetrenie za postovne 😀

ja som myslela, ze ci nie je nahodou nejak nevhodne tvarovany, alebo ja neviem co, ze ci by tam fyzicky siel dat. Myslis, ze s dekou vo fusaku byt to nestacilo na take rychle presuny so sankami?

ivka22
25. okt 2008

Cicush tie sanky su uplneee super...dala si mi dobry tip na kupu 🙂
Ja mam este jeden fusak, ovela hrubsi, takze zrejme ten budem pouzivat do sanok a pod...

Kalista, no ja som slepuch...teda Glor /baba co bola so mnou / mi aj hovorila, ze to si asi ty...ale mne to vobec nedoslo...mohla si sa ozvat... 😉 vsak snad nabuduce 🙂

cicushka
autor
25. okt 2008

ivka) tie sanky ma jedna kocka od nas a vraj su super. Ja to chcem kupit na zimu miesto kocika 😀
Sa mi lubi, ze sa daju tlacit a ze su lahke. Budem ich mat furt hodene v aute. 😉

jeana
25. okt 2008

no kalista 😀
doobre som si tipla 😀 inak uz som si zvykla ze robim exhibicionistu hocikde, ved co nespravis pre svoje dieta, nie? takze keby si sa pristavila vobec by nam to nevadilo, ovsem ak ty nie si ostychava 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a tie sanky!? konecna! uz asi viem co jezisko donesie 😀 😀

kalista
25. okt 2008

ivka) ja len, ze ste mali nejaku debatku, tak som nechcela rusit 🙂 ...ved nabuduce
cicush) ja mam podobne sanky a je to bomba tiez som velmi spokojna. len neviem ci to v BA vyuzijes.
jeana) ved ja sa ozvem a aj ja som bola takyto exhibicionista takze pohoda. hlavne, ze je malinka spokojna.

tucika
25. okt 2008

Baby, vymakane sanky!!! 🙂 Aj nam ich asi donesie jezisko! 😀 Hou hou hou

cicushka
autor
25. okt 2008

hihi...som netusila, ze take halo tu s tym sposobim 😀 Teraz ich budu vsetci mat 😀

kalista) to mas pravdu...v BA ani mozno nie. Ale v Tatrach urcite..ale drahemu sa nepaci, ze sa na ne nezmestia dvaja, cize sa nebudu moct spolu na nich sankovat.

kalista
25. okt 2008

cicush) ja mam drevene tiez s ruckou a da sa prehadzovat a je to bomba. nasi nam ich kupili niekde v polsku. vseeeetci nam ich zavidia. inak ten fusak som este nekupila tak potom sa mozeme nejak dohodnut 🙂

tin.tinka
26. okt 2008

Ahojte 🙂 .

Este nemam k beecku tasku, lebo ta original sa mi nepaci. Poradte nejaku, len nech ma viac priehradok, lebo ta, ktoru mam ku cam cortine ma len jednu a to je katastrofa. 😝

tin.tinka
26. okt 2008

Cicush, fusak mozno do sanok bude pasovat. Je to v podstate L-ko, kde chrbtova aj sedacia cast maju cca po 60cm. K univerzalnosti mu mozno chyba stiahnutie chrbtovet casti do ,,kapucne,,. To vsak nemusi byt problem, lebo sa dost vysoko zipsuje. Ten fusak, v ktorom je to babo na sankach mi pripada ako taky klasicky kratky fusak do vanicky, takze podla mna bude beeckovy o takych 30 cm dlhsi.

PS: Otazne vsak je ci sa ti bude chciet, stale odopinat pasy a striesku na beecku aby si fusak vybrala 🙄

digysa
26. okt 2008

Bugaboo....vcera som si pozerala video naich stranke a tiez ho ma jedna moja kamaratka. Nuz je to stylovy kocik, ale ma jednu chybu. Rukovat je taka mala, ze moj muz by odmietal chodit s detmi na prechadzky. Uz sa nam to stalo s Peg Perego- taliani robia tie kociky asi pre mini-muzov. Kocik nas stal vyse okolo 450euro a bol k nicomu, lebo moj manzel musel by stale zhrbeny a zakopaval do kocika.
Takze my sme sa s bugaboo rozlucili....uz sa nan stazoval aj kamoskyn manzel.... ☹
Ja mam znacku Bumble Ride Indie (asi neznama v europe, neviem). Ale som v siedmom nebi. 😵

http://www.bumbleride.com/collection2008/indie....

yamalie
26. okt 2008

Digysa, Bugaboo Cameleon ma rukojet vyskove nastavitelnou, muj muz s nim jezdi velice rad 🙂

cicushka
autor
26. okt 2008

digysia) ja mam 178 cm..nemyslim ze som mala a v pohode kocikujem. 😉

tin.tinka) vidis...ja som na to uuplne zabudla, ze sa mi to nebude chceit prehadzovat...tak si asi necham oba. Boooze ale mna asi drahy zabije, ked mu poviem, ze budemem mat dva fusaky.

kalista) tak mozeme to potom spolu objednat. Len ja chcem urcite pockat az do zimy, aby som videla, ze aka vobec bude, ci nam ho vobec bude treba. Vsak oni to posielaju do 5 dni, nie?

zucha
26. okt 2008

digysa, si asi prehliadla, ze rukovat je naozaj nastavitelna. Moj muz ma cca 184cm a v pohode 😉

tin.tinka
26. okt 2008

Ahojte 🙂 .

Cicush, nasla som dalsieho predajcu bugabo na sk. Ked k cene fusaku pripocitas postovne 40 euro (mne sa zda ze som tolko platila), tak to sa viac oplati kupit ho na sk. Tu je cena 3 415,- Sk.

http://www.babetkoshop.sk/?idmenu=771

tin.tinka
26. okt 2008

jaj az teraz citam, ze je to sprostredkovane cez predeti.sk, ale aj tak sa mi ta cena vidi lepsia.

tin.tinka
26. okt 2008

Otazne je ci je to skutocna cena. Lebo tu pisu, ze bee stoji 16 590,- Sk a v presovskom predeti bol o 1000,-sk drahsi 😝 😝 😝 .

cicushka
autor
26. okt 2008

Tin.tinka) no vsak uvidm, preto sme sa bavili s Kalistou, ze by som vyuzili spolocny shipping. Ale zatial nic nekupujem. Nie som este uplne presvedcena o tom, ze ho potrebujem.

sasenkah
27. okt 2008

Ahojte baby,

chcela by som sa opytat tych ktore mate Bee, ze ci ste s nim cestovali lietadlom. Budem cestovat ked bude mat moja mala 5,5 mes. chcela by som jej kupit bee-cko.
Ake su vase dojmy, ci nebol problem s podanim kocika /moja letecka spol. vyzaduje kocik co sa sklada ako dazdnik-to je doslovny preklad/ a pod.
Dopredu dakujem za odpoved! 😉

cicushka
autor
27. okt 2008

sanskach) takzvany umbrella kocik su vlastne golfove palice...alebo maly kocik. Proste, aby si necestovala s nejakym velkym polskym hebedom 😀

Ja som s nim cestovala a bolo vsetko ok. Doporucujem ti kupit si na neho cestovnu tasku, lebo ti ho velmi znicia. No a hlavne vsade na tu tasku oznac, ze je v nom kocik (mega pismenami, vo vsetkych jazykoch pripadne to aj nakresli) lebo nam takto na dvoch letoch zamotali kocik s batozinou, kedze obal kocika vyzera ako batozina. (aj ked to malo letiskove oznacenie kocika) A nevydali nam ho pri gate ale az s batozinou, co je pri unavenom dietati dost problem.

Ale kukam, ze Orbit stroller je predsa oznacovani ako "great" travel stroller..nie?

sasenkah
28. okt 2008

Diki za info.
Ano Orbit je skvely, lenze je pre malu nemam zaplatene miesto na sedenie, cize to vajicko nemozem zobrat so sebou na palubu. Kocik podavat nechcem. Aj ked teoretish by to mohlo ist lebo vanicka sa da na Orbite zlozit naplacato.

Bee som chcela preto, aby som ho ako maly lahky a skladny kocik mohla mat po cely cas so sebou a vlastne odovzdala by som ho az pred lietadlom a oni mi ho potom hned po pristati este na drahe vyberu a daju...
Je to pre mna dost dolezite, lebo mame jedno medzipristatie.

cicushka
autor
28. okt 2008

NO presne ten problem nastal u nas pri prestupe..unavene male dieta a kocik nikde.
Oni aj ked zoberu kocik pri vstupe do lietadla, vzdy ho daju iba ku batozine. Nemaju specialne priestory v lietadle vyslovene na kociky. No a na druhom letisku ich uz vykladaju druhy pracovnici, ktory nemozu tusit, ze v tom obale, ktory vyzera ako batozina je kocik...a nejaku mini vysacku, ktoru da letisko na tu tasku, ze to je kocik si nevsimnu.
Ked mi takto v Turecku nevydali kocik, odmietla som nastupit do transportneho autobusu, kym mi ho nenajdu. Cele leitadlo uz nalozene v tom autobuse cakalo iba na mna a dokocna sam pilot isiel potom kocik hladat.
Som tam v tedy narobila bordel riadny. Ale tak Turecko 😅 😅 Takze ak ho kupis, tak jedin s taskou, aby ti ho neznizili...ale tasku potom riadne oznacit. 😉 😉 😉

sasenkah
28. okt 2008

Fuuha.
Ja letim do Miami so Swiss cez Zurich. Swiss ma na stranke, ze kocik ti daju hned ako vylezies z lietadla tak neviem... 😒
V Zurichu sme iba hodinu, takze zacinam vazne premyslat, ci nekaslem cely kocik, a malu nezavesim na klokanku na draheho a bee si kupim v USA kde ma vyjde o dost lacnejsie.

cicushka
autor
28. okt 2008

sasenkah, ano daju ti ho hned ako vylezies...vsak ja neveravim ze nie, aj nam by ho dali, keby si ho stale nemylili s batozinou kvoli obalu. Jedine co som tym chcela povedat je, ze aj ked ho odovzdas pri vstupe do lietadla, vzdy ten kocik odnesu k batozine a ked pristanes, z batozinoveho prietoru ti to pracovnici priniesu k lietadlu. A ta taska ich potom metie.
Inac ak ste v Zurichu iba hodinu, tak to jednoznacne ber iba klokanku. Hodina je aj tak len len, kym vystupis, prejdes k druhemu gatu, vycikas sa uz aj budete letiet. 😀
Kocik kup az tam 😉

A na Miami mam iba prijemne spomienky este zo skolkych cias... 😀 😀 tisko ti zavidim. 😀 😀

sasenkah
28. okt 2008

Aj ja sa tesim ako mala 😀 .
Ak si najdes chvilku napisala by si mi nejake secret typy, co nemozem vynechat a tak?

S tym kocikom si to este premyslim. Mozno mi buduci tyzden ked budem vo Viedni sibne a kupim ho tam 😀

cicushka
autor
28. okt 2008

Secret tipy na let? Tusim, ze nejaka tema tu na konikovi o lietani s babatkom uz je. Tam by si sa mohla docitat viac.

My sme mali uz 11 mesiacov, ked sme leteli, tak to bolo trosku ine. A leteli sme hlavne iba do Turecka. Cize u mna to bolo hlaven o tom, ako ju zabavit aby nam po hlave neskakala vsetkym. Nakoniec sme to vyriesli tak ze sme sa skoro cely let prechadzali v ulicke..to ju bavilo. Vy ste este mrnavy, tak neviem....ja si uz dokocna ani nepamatam, co moju malu bavilo, ked bola tak stara ako vy.

Tak asi zaklad je hracky, ktore ju zaujmu (my sme brali aj take, ktore este nepoznala) ,papanie (vy sa asi este len kojite a alebo UM papate). Takze si myslim, ze by si nemala mat nejake vazne problemy s chystatnim do lietadla. Ak nahodou ale zarabas UM, zisti si, ako to je s tymi povolenymi objemami tekutin, ktore mozes zobrat do lietadla.

AK si dobre pamatam, my sme mohli mat max 100 ml nadopky tekutin a iba tolko, kolko sa ich zmestilo do 10 ltiroveho priesvitneho sacku na jednu osobu. Cize som jej nabrala 3 male aventacke flase, naplnene iba do 100 ml a k tomu jednu malu frutapura vyzivu a bolo to ok. Leteli sme zo Shwechatu, tam boli volne pohodene tie 10L sacky, tam som to dala a ani nas poraidne nikto nekontroloval.

Potom urcite zober vlhcene obrusky na nehody, plienky naprebalovanie, aj podlozku na prebalovanie, nahradne oblecenie, keby ste sa prekakali, precikali.. viac ma ani moc nenapada.

Skusim pohladat tu temu.

cicushka
autor
28. okt 2008

skus kuknut tu, mozno sa dam docitas viac:

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

cicushka
autor
28. okt 2008

skus kuknut tu, mozno sa tam docitas viac:

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

kalista
28. okt 2008

cicushka) ja s tym tiez voooobec neponahlam.

digysa) moj manzel ma 2m takze neni o com. treba trochu popozerat lepsie co a ako!!!