Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

miska1981
7. júl 2011

@euphoria aj moja ma citlivu pokozku, mne sa minuly rok ked mala tri mesiace vyhadzala z biodermy. skus nieco co ma fyzikalny faktor, z toho sa ti nevyhadze. ja pouzivam linolu 50 je to aj na atopicku pokozku a ten jej dobre robi. alebo bioderma mineral 50 to je tiez ok. len bioderma kids je az od 3 rokov, ale na obale pisu, ze aj pre kojencov co je blbost z tej sa mi vyhadzala.
ale k teme...ta strieska aj ked ma uv faktor ti dieta neochrani pred slnkom, takze natierat aj v kociku ked ho nevyberas.

@lodgermaniacka vsak som ho aj dala dole pre istotu, ale za tu chvilu sa jej pacilo, no skoda, dalsia zbytocna investicia, aj ked mala, ale doma mam takych veci mraky.

lodgermaniacka
7. júl 2011

@miska1981 to mame asi každa 😎

hviezda22
7. júl 2011

kočky k tym madlam, ja som mala tiež bgb bee plus, a od bebel som vedela, že tam sedí gesslein madlo, tak som ho bola kupiť v predajni forbaby, kde mi ho predali tuším za 22 euro. Doma som zistila, že mi vobec nesedí.....čo som nechapala. Nakoniec sme zistili, že sú dva druhy, teraz sa vyraba ohybné, hrubšie, obšité latkou. Bebel ma starší tip, neohybné, penové. Takže na to pozor. Pozrite bebel do albumu, je to také pevné madlo. A to chicco sa vraj da roztiahnut 😕

tanija133
7. júl 2011

@mici111 no veru zisla by sa ti este cierna strieska.....k tomu krasnemu cervenemu fusaku a aj by sa ti potom hodila aj k ruzovemu Lodgeru.... 😉 Pocaj do zimy...mozno potom poriesis aj denim....ja si nan robim zalusk, ale pockam az do zimy.... 😉

@lodgermaniacka ta zlta strieska s tym fusakom vyzera dokonale..... 😉 uz som videla aj tvoj album aj s tou zelenou podlozkou....super.....len maly tam vyzera dost nespokojne......Zlaty je.... 😉 Nafot pleas ten denim fusak....

@miska1981 jasne ,chapem ked uz nechces kupovat dalsie madlo....Ja som sa pytala na to madlo Gesslein Swift osobne v Enikibeniky, da sa kupit samostatne, ale budu ho mat az o dva mesiace...ja ho potom asi kupim.....ale jasne ze ho predtym najprv vyskusam..... 😉 ci tam sadne....

@euphoria ja natieram Daylong Kids 30, ten pisu ze je vhodny od roka....to mi predali trubky v lekarni, a az potom som sa dozvedela ,ze existuje aj Daylong baby 30 a tam pisu ze je vhodny uz narodenia....Jasne treba natierat, aj ked mas striesku...tvaricku a vsetko co trci pre istotu.... 😉 Neboj, vsetko bude ok.....Dalyong je praveze urceny na citlivu kozicku.... 😉

tanija133
7. júl 2011

@hviezda22 az teraz som si precitala tvoj prispevok o madle....hmmmmmm.......no ved vyskusam a uvidim, ked ho budu mat.....videla som ho na predajni a bolo mas pravdu take obybne obsite latkou...... 😉

hviezda22
7. júl 2011

@tanija133 je tam proste velké, a pada, nedrží hore, sedí vraj však na zapp xtra

lilla244
7. júl 2011

kocky,co mate bee.. aka velka je tam vanicka, resp.. zmesti sa tam podla vas 4mesacne babatko .. s tym,ze by tam vydrzalo do tych odporucanych 6mesiacov.. ???

mici111
7. júl 2011

@lilla244 ty asi myslis chameleona, nie? 😕 bee nema vanicku 😀

lilla244
7. júl 2011

@mici111 nie nie myslim bee.. ja som myslela,ze vanicku ma.. ja som si len precitala,ze je vhodna od narodenia,tak som usudila,ze vanicku ma.. 🙂

mici111
7. júl 2011

@lilla244 nie, bee nema vanicku, tam je ten baby cocoon, ale ja by som tam dieta rozhodne od narodenia nedavala...
http://www.babycare.nl/bugaboo-bee-babycocon-bl...

lilla244
7. júl 2011

@mici111 dakujem... to ani ja nie.. ja uvazujem nad tymto kocikom pre cca 4mesacne babatko.. mam kupeny stokke exlory, ale vela ludi mi vravi,ze vanicka mi vydrzi prave len do tych 4mesiacov.. je vraj mala.. tak rozmyslam nad nejakym kocikom, strollerom, v kt by som vsak mohla este stale mat aj 4mesacne babatko, myslim tym, aby mohlo lezat na rovnom.. lebo sportova cast v stokke .. no neviem.. tam asi 4mesacne babo nedam 😖

mici111
7. júl 2011

@lilla244 mne sa stokke nepaci 😀 😀 😀 😝 podla mna je tiez vanicka mala a sportova cast je korytko, to by bolo fajn, tam male babatka su radi, len mne ta sportova cast pride akoby dieta sedelo na bidielku 😀 😀 od tych 5 mesiacov by bee malo byt v pohode..ale vies, ze nove bee plus nejde do uplneho lahu ako stare?

kilian
7. júl 2011

@lilla244 moja mala bude mat skoro 8 mesiacov a je vo vanicke stokke.pozri temu ,mam tam dve fotky,kde sa ju da vidiet. 😉

lilla244
7. júl 2011

@kilian to vazne?? lebo ma vsetci strasia,ze tam maleho urcite nenatlacim 🙂

kilian
7. júl 2011

@lilla244 vsak si pozri fotky na teme stokke xplory.

lilla244
7. júl 2011

@mici111 mne sa tiez najprv nepacilo.. ja som bola dlho do cameleona zamilovana,ale tam ta vanicka sa mi zdala byt extremne nizko..
tak sme isli do dalsieho extremu a budeme extremne vysoko 🙂

lilla244
7. júl 2011

@kilian idem dakujem 🙂

lodgermaniacka
7. júl 2011

@mici111 mne sa praveže stokke strašne pači a lutujem že som ho nekupila, teraz už je neskoro ☹ 😒 a oni len pôsobia malo a neutulne, ale je to pohodlny kočík, testovali sme 😀

ellysa
7. júl 2011

@lodgermaniacka aj mneeeeeeee,ja ho budem mať isto ak bude druhé 😀 😀 😀 😀 😀 a mici ešte zmení názor 😝

mici111
7. júl 2011

@lodgermaniacka inak ak sa mam priznat bez mucenia, mne sa ani bee nepacilo 😀 😀 😀 to bola laska az na druhy pohlad 😀 😀 😀 mozno by som tak dosla na chut aj na stokke..co neskoro? ved maly by urcite prijal sestricku 😎 😀 😀 😀 😀

lodgermaniacka
7. júl 2011

@tanija133 on bol inak dlho spokojny, len kym som našla foťak a potom kym som ho nastavila, lebo nešiel blesk, tak sa fakt naštval 😉 😀 a trpezlivosť ho prešla..ked zajtra nezabudnem a vyhrabem ho zo šatnika zo spalne tak to pofotim ked bude spať, lebo ja som večer totalne odpalena, necítim sa na fotenie 😝

lilla244
7. júl 2011

mne sa napriklad stale ten stokke nepaci,ked je az tak uplne vysoko 🙂 ja som mala,tak ja si ho dam tak "akurat" vtedy je vazne pekny 🙂

lodgermaniacka
7. júl 2011

@ellysa jaaaj, ako ti zavidim 😉 😎 ale fakt, super kočík
@mici111 mne sa zase cameleon nepačil cele tehotenstvo a ked mal maly tri mesiace a my sme už mali doma 2 trojkombinacie a stale to nebolo ono, tak sme objednali cameleona a až ked prišiel tak to bola laska 🙂 bee sa mi praveže pačilo hned, najprv to stare a potom aj nove 😉

lodgermaniacka
7. júl 2011

@lilla244 ale on sa da polohovať, nie? myslím tu vyšku..

lilla244
7. júl 2011

@lodgermaniacka ano ano da ..
ved prave pisem,ze sa mi to nepaci,ked je to uplne hore.. ze sa mi to paci,ked je to nizsie..
ja som celkovo mala,cize az by to nebolo mozne tu vysku polohovat,tak by som nevidela,kde idem 😀

lodgermaniacka
7. júl 2011

@lilla244 😀 jasne..ja mam zase problem že ked si dam vyššie topanky tak su mi kočíky nizko, stokkač by mi veeelmi vyhovoval

lilla244
7. júl 2011

@lodgermaniacka 🙂 a to mas teraz cameleona?

lodgermaniacka
7. júl 2011

@lilla244 cameleona som mala, ale už som predala, bol to najsuper kočík, jediny predaj, ktory lutujem 😉 teraz mam bee+ a síčko a ešte jeden a medzitým ich bolo ešte straaašne vela, ale už som skončila....dufam 😝

lilla244
7. júl 2011

@lodgermaniacka prava buggymaniacka 🙂
ja mam stokke a premyslam na bee+ ako dalsi kocik..
kvoli obavam z toho,ze do stokku maleho nenatlacim po par mesiacoch.. tak ze by som skusila bee+ .. a taktiez vela lietame, a to beecko sa mi zda take sikovnejsie .. hlavne co sa tyka toho skladania, neviem si predstavit,ze budem stokke pred lietadlom skladat 😒

lodgermaniacka
7. júl 2011

@lilla244 keby som sa mala rozhodnuť či posadiť dieťa do beečka v 4.mes alebo do korytkoveho stokke tak určite do stokke..čo sa tyka lietania, my tiež dosť chodime, ale zničiť si bee v lietadle, na to srdce nemam, mne naposledy strašne zlikvidovali golfky, ale to sme leteli daleko, 3 lietadlami tam a 3 naspäť 😠