• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

20. júla 2017 
Kočky moja má o týžden 5 mesiacov a o týžden príde....Mám ešte peg perego skate,ale ten je ťažký nemotorný...Ja bývam na vysokom kopci tak potrebujem niečo lahké a hlavne rýchlo zložené :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. júl 2011 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mici111 mozno pride,natrafis aj na poctivych.ja uz dlhe roky sledujem tuto stranku a poslednu dobu ,narazis len na podvodnikov!!!no drzim palce.
8. júl 2011 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian no uvidime..strecha dnes dorazila, je krasna :dizzy_face: :dizzy_face:
8. júl 2011 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kilian inak ma napadlo,ze ako zistis, ze su prave ti konkretni podvodnici? ved aj tu na konikovi alebo na bazosi je vela podvodnikov :angry:
8. júl 2011 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mici111 da sa to lahko zistit,ked nechcu aby si prisla osobne pre tovar,alebo ti napisu,ze su v inej krajine.teraz je tam jeden croozer za 220€ podvod.ze on je vtaliansku.hahaha :wink: dost casto je tam bugaboo bee+ .tirol a to je tiez podvodnicka. :angry: :angry:
8. júl 2011 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian no to keby som vedela skor :rolling_eyes: no tak dufam, ze strecha dorazi..no prinajhorsom, az tak vela prachov nestala..
8. júl 2011 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian teraz som tam pozerala na ten inzerat, prachy by jej uz mali nabehnut a je tam ze verkauft :dizzy_face: tak snad bude seriozna..idem hned prezliect strechu na oranzovu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. júl 2011 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak dnes sme boli s @ellysa v sade janka krala a boli tam tri kocky s beeckami :grinning: :grinning: :grinning: jedna tam mala tu strechu od @hviezda22 - kraasna je, aj modra strecha je nadherna.. :dizzy_face: :dizzy_face: kocky, ktora ste to boli??? :grinning: :grinning: :grinning:
8. júl 2011 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mici111 no pozrela som ho.mozno budes mat stastie.väcsinou ked tam nieje ani tel.cislo,je to uz otazne.drzim ti palce.
8. júl 2011 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mici111 a maju ešte tam odkial sme brali? chod do neho, ten predaš po lete na 10000% :wink:
@face červena je k nemu najkrajšia, on je dosť prešívany červenou niťou, dobre som si pamatala :grinning: a tu limetkovu vložku som mala, ale je to uplne ina farba ako strieška, to by sa mi nepačilo, asi skôr s tou original bežovou, aj k žltej sa mi bude pačiť s tou original..skusim nafotiť, len dnes sme sa boli od 10-19h kupať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: tak som nestihala
@domigb ja by som tam take stare dieťa dala :wink: je tu jedna baba, tušim lentilkag ma nick, ona ma v nom maleho od 8 týždnov a su spokojní, aj maly aj rodičia :slight_smile:
8. júl 2011 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mici111 jj sme sa obdivovali navzájom :grinning:
8. júl 2011 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 podla mna by ti denim k tvojmu kočíku išiel :wink:
8. júl 2011 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka akurat som ho slahla do albumu, nech to mam na ociach :grinning:
8. júl 2011 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka no ved prave to, ze uz denim nemaju :angry: inak by som objednala hned... :angry: som nasr..sama na seba..ale co uz..ved prinajhorsom kupim za normal cenu..uvidim do jesene..
8. júl 2011 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v babymanii mi hovorili, ze lodger by mal mat novu kolekciu na jesen....tak ja s fusakom zatial cakam. a uvazujem nad farbou jade - ale to mam aj shelter aj wrapper fleece, takze uz na fusak by to chcelo zmenu.. aj ten denim je super co ste tu davali fotku :dizzy_face: :dizzy_face:
8. júl 2011 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 :wink: :slight_smile:
@mici111 a ty si ma vtedy tak zneistila že je škaredy, že som chcela objednať iny, ale potom som sa dozvedela od hviezdy že si ich už objednala :grinning: tak som si povedala že prinajhoršom predam :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale hned ako som ho otvorila tak som vedela že ostava :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. júl 2011 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zajo79 to je aky jade? novinka? nemaš link?
8. júl 2011 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aby ste za chvíľu všetci nemali denim :grinning: :confused: :confused:
8. júl 2011 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to podobny odtien ako je ocean, len nie tak vyrazny
8. júl 2011 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 ano ano :slight_smile: link si prosim aj ja :grinning:
8. júl 2011 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellysa neboj, ružovu a fialovu sa už predbehnuť neda :grinning: :grinning: :grinning:
@zajo79 mne sa tento vôbec nepači :confounded: aj by ti splyval a tie snehove vločky by mi tam vadili tiež, keby som ho dala na koniec chladneho leta, alebo začiatok jari...
8. júl 2011 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka no teraz už neviem neviem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. júl 2011 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka to s tymi vlockami mas pravdu...ja si pockam pekne co bude noveho..ak vobec nieco bude :confused:
8. júl 2011 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellysa tak dobre teda..baby nekupujte ten denim, je strašne škaredy, fadny, nezaživny a smutny :wink: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
@mici111 a teba stretavam na ihrisku tak neopakuj :grinning: ešte si si aj žltu strechu objednala, ale asi mame rovnaky vkus.. :sunglasses:
8. júl 2011 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lodgermaniacka však som teraz mici písala,že nech ho nekupuje, že po novej kolekcii bude lodgerooooooooov na predaj
8. júl 2011 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka inak čo okrem lodger by sa hodilo k žltej streche, žiaden vhodný buggysnuggle sme nenašli
8. júl 2011 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellysa som zvedava na novu kolekciu, ale zo starej bol strašne krasny modry folklor, taka vyrazna svietiva modra a ten sa velmi rychlo minul, ja som ten predaj aj lutovala..tak uvidime čo poostava a za ake ceny..
8. júl 2011 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellysa ja mam kravičkovy a ten si myslim že sa mi hodi ku každej farbe :wink:
8. júl 2011 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellysa buggysnuggle hladam aj ja... a neako sa mi nic nehodi. nic ma take neoslovilo..
8. júl 2011 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka este zvazujem..cierno biely gulickovy.. co ma cameleon polohovanie sedadla tie "cupliky" tie su gulate, takmer biele a okruhle..
8. júl 2011 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok