Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

domigb
8. júl 2011

Kočky moja má o týžden 5 mesiacov a o týžden príde....Mám ešte peg perego skate,ale ten je ťažký nemotorný...Ja bývam na vysokom kopci tak potrebujem niečo lahké a hlavne rýchlo zložené 🙂 🙂 🙂

kilian
8. júl 2011

@mici111 mozno pride,natrafis aj na poctivych.ja uz dlhe roky sledujem tuto stranku a poslednu dobu ,narazis len na podvodnikov!!!no drzim palce.

mici111
8. júl 2011

@kilian no uvidime..strecha dnes dorazila, je krasna 😵 😵

mici111
8. júl 2011

@kilian inak ma napadlo,ze ako zistis, ze su prave ti konkretni podvodnici? ved aj tu na konikovi alebo na bazosi je vela podvodnikov 😠

kilian
8. júl 2011

@mici111 da sa to lahko zistit,ked nechcu aby si prisla osobne pre tovar,alebo ti napisu,ze su v inej krajine.teraz je tam jeden croozer za 220€ podvod.ze on je vtaliansku.hahaha 😉 dost casto je tam bugaboo bee+ .tirol a to je tiez podvodnicka. 😠 😠

mici111
8. júl 2011

@kilian no to keby som vedela skor 🙄 no tak dufam, ze strecha dorazi..no prinajhorsom, az tak vela prachov nestala..

mici111
8. júl 2011

@kilian teraz som tam pozerala na ten inzerat, prachy by jej uz mali nabehnut a je tam ze verkauft 😵 tak snad bude seriozna..idem hned prezliect strechu na oranzovu 😵 😵 😵

mici111
8. júl 2011

inak dnes sme boli s @ellysa v sade janka krala a boli tam tri kocky s beeckami 😀 😀 😀 jedna tam mala tu strechu od @hviezda22 - kraasna je, aj modra strecha je nadherna.. 😵 😵 kocky, ktora ste to boli??? 😀 😀 😀

kilian
8. júl 2011

@mici111 no pozrela som ho.mozno budes mat stastie.väcsinou ked tam nieje ani tel.cislo,je to uz otazne.drzim ti palce.

lodgermaniacka
8. júl 2011

@mici111 a maju ešte tam odkial sme brali? chod do neho, ten predaš po lete na 10000% 😉
@face červena je k nemu najkrajšia, on je dosť prešívany červenou niťou, dobre som si pamatala 😀 a tu limetkovu vložku som mala, ale je to uplne ina farba ako strieška, to by sa mi nepačilo, asi skôr s tou original bežovou, aj k žltej sa mi bude pačiť s tou original..skusim nafotiť, len dnes sme sa boli od 10-19h kupať 😝 😎 tak som nestihala
@domigb ja by som tam take stare dieťa dala 😉 je tu jedna baba, tušim lentilkag ma nick, ona ma v nom maleho od 8 týždnov a su spokojní, aj maly aj rodičia 🙂

ellysa
8. júl 2011

@mici111 jj sme sa obdivovali navzájom 😀

lodgermaniacka
8. júl 2011

@zajo79 podla mna by ti denim k tvojmu kočíku išiel 😉

zajo79
8. júl 2011

@lodgermaniacka akurat som ho slahla do albumu, nech to mam na ociach 😀

mici111
8. júl 2011

@lodgermaniacka no ved prave to, ze uz denim nemaju 😠 inak by som objednala hned... 😠 som nasr..sama na seba..ale co uz..ved prinajhorsom kupim za normal cenu..uvidim do jesene..

zajo79
8. júl 2011

v babymanii mi hovorili, ze lodger by mal mat novu kolekciu na jesen....tak ja s fusakom zatial cakam. a uvazujem nad farbou jade - ale to mam aj shelter aj wrapper fleece, takze uz na fusak by to chcelo zmenu.. aj ten denim je super co ste tu davali fotku 😵 😵

lodgermaniacka
8. júl 2011

@zajo79 😉 🙂
@mici111 a ty si ma vtedy tak zneistila že je škaredy, že som chcela objednať iny, ale potom som sa dozvedela od hviezdy že si ich už objednala 😀 tak som si povedala že prinajhoršom predam 😝 ale hned ako som ho otvorila tak som vedela že ostava 🙂 🙂 🙂

lodgermaniacka
8. júl 2011

@zajo79 to je aky jade? novinka? nemaš link?

ellysa
8. júl 2011

aby ste za chvíľu všetci nemali denim 😀 😕 😕

zajo79
8. júl 2011

je to podobny odtien ako je ocean, len nie tak vyrazny

mici111
8. júl 2011

@zajo79 ano ano 🙂 link si prosim aj ja 😀

lodgermaniacka
8. júl 2011

@ellysa neboj, ružovu a fialovu sa už predbehnuť neda 😀 😀 😀
@zajo79 mne sa tento vôbec nepači 😖 aj by ti splyval a tie snehove vločky by mi tam vadili tiež, keby som ho dala na koniec chladneho leta, alebo začiatok jari...

ellysa
8. júl 2011

@lodgermaniacka no teraz už neviem neviem 😀 😝

zajo79
8. júl 2011

@lodgermaniacka to s tymi vlockami mas pravdu...ja si pockam pekne co bude noveho..ak vobec nieco bude 😕

lodgermaniacka
8. júl 2011

@ellysa tak dobre teda..baby nekupujte ten denim, je strašne škaredy, fadny, nezaživny a smutny 😉 😎 😎 😎
@mici111 a teba stretavam na ihrisku tak neopakuj 😀 ešte si si aj žltu strechu objednala, ale asi mame rovnaky vkus.. 😎

ellysa
8. júl 2011

@lodgermaniacka však som teraz mici písala,že nech ho nekupuje, že po novej kolekcii bude lodgerooooooooov na predaj

ellysa
8. júl 2011

@lodgermaniacka inak čo okrem lodger by sa hodilo k žltej streche, žiaden vhodný buggysnuggle sme nenašli

lodgermaniacka
8. júl 2011

@ellysa som zvedava na novu kolekciu, ale zo starej bol strašne krasny modry folklor, taka vyrazna svietiva modra a ten sa velmi rychlo minul, ja som ten predaj aj lutovala..tak uvidime čo poostava a za ake ceny..

lodgermaniacka
8. júl 2011

@ellysa ja mam kravičkovy a ten si myslim že sa mi hodi ku každej farbe 😉

zajo79
8. júl 2011

@ellysa buggysnuggle hladam aj ja... a neako sa mi nic nehodi. nic ma take neoslovilo..

zajo79
8. júl 2011

@lodgermaniacka este zvazujem..cierno biely gulickovy.. co ma cameleon polohovanie sedadla tie "cupliky" tie su gulate, takmer biele a okruhle..