Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

lodgermaniacka
8. júl 2011

@domigb budeš mať stare bee? a s akou strieškou? myslim farbu..

mici111
8. júl 2011

@lodgermaniacka ak by som uz nemala to pliko mini, velice silnoooo nad nou uvazujem 😀 😀 😀 inak, myslis, ze ta podlozka a deka sa hodia k streche? ja ju este doma nemam, ale myslim, ze by to slo..hm?len ked nemam dobru skusenost s tymi pinkie podlozkami..len ake ine ked nie origos podlozky???

domigb
8. júl 2011

@lodgermaniacka aj mne sa páči aj to nové len na starom sa mi viac páči strieška taká padavejšia sa mi zdá...Si mala obe???Tak to potom vieš... 🙂

domigb
8. júl 2011

@lodgermaniacka kupujem ho od henriety henri01 ak vieš je to staré bee s ružovou strieškou... 😉

lodgermaniacka
8. júl 2011

@mici111 ku ktorej streche? myslíš tu pinkie žltu supravu k žltej nune? ja by som ju brala bez prislušenstva..ale nemôžem, ved som tu nazhromaždila toolko kočíkov a toooooolko doplnkov, že až 😎

lodgermaniacka
8. júl 2011

@domigb ano, viem 😉 stare bee som nemala

minitrouble
8. júl 2011

@domigb inak pre male babo je asi to stare bee fakt lepsie, lebo je take uzavrete a ide uplne nalezato 😵 mam to aj v mojom albume to mala mladsia dcera tiez cca 4 mesiace 🙂

lodgermaniacka
8. júl 2011

@minitrouble a ked porovnaš ine veci, stare a nove..je to nove lepšie?

mici111
8. júl 2011

@lodgermaniacka jojo, myslela som zltu strechu..slo by to k sebe? aj som rozmyslala, ze predam ten moj ruzovy buggysnuggle prechodny a chcelo by to nieco co by sa hodilo aj k zltej aj k oranzovej streche..ale aky?? jediny normalny pekny fusak prechodny ma napady buggy..ale tam som toho moc nenasla, co by sa hodilo k obom strecham..chcela by som nieco zive a farebne..

minitrouble
8. júl 2011

@lodgermaniacka ja neviem, mne sa zda ze stare bolo nejake spratnejsie a lahsie 😎 😀 a si pamatam ze aj kolecka tusim isli na nom lepsie, ale tak to si mozno zle pamatam 😝 😅
ale zase stare bee nebolo moc dobre pre vacsie deti, tak maximalne do 1.5 roka a potom uz bolo fakt male a uzke - cize pre starsie dieta fakt nie moc dobry kocik, tento bee plus ma lepsi sed aj lepsie pasy a priestor pre dieta je uplne super 🙂

minitrouble
8. júl 2011

@lodgermaniacka takto bola romca nasackovana ako 2rocna v tom starom 😖 a pre porovnanie teraz ako 3rocna v novom

lodgermaniacka
8. júl 2011

@mici111 ja som mala žltu pinkie podložku aj so žltou dekou a mam pocit že to mohol byť rovnaky odtien 😉 a na žltej podložke ti môže mala šuchať suchymi zipsami, tam sa ti nema čo zatrhnuť
@minitrouble ved to som hovorila, že sa mne sa bee+ ako spratny a lahky kočík nezda 😉 ale aspon že je väčšie 🙂

domigb
8. júl 2011

@minitrouble tak tomu hovorím kočíkomaniačka 😀 😀 😀 Krásne všetky....Tvoja tam má 4 mesiace???Zlatá vyzerá staršia..Tak dakujem si ma potešila.. 🙂 🙂 🙂

lodgermaniacka
8. júl 2011

@minitrouble krasne su obidva 😵

lodgermaniacka
8. júl 2011

@hviezda22 kika sa veeelmi potešila 😉 tak ked budeš mať čas môžeš ju ušiť 🙂

minitrouble
8. júl 2011

@domigb no moje baby nemali radi hlboku vanicku a tak obe od cca 4 mesiacov isli do sportaku a mali sme aj ten novorodenecky cocooon lebo to bolo na jar ked mala simi 4 mesiace, takze idealne ale aj bez toho cocoon je ten stary bee v pohode pre male babo
no my sme sa narodili ako slonici obe mali skoro 4 kila pri porode 😎 😀

domigb
8. júl 2011

@minitrouble hej aj ten cocoon by som mala dostať ale asi ho už potom po lete nevyužijem čo??? Jáj tak moja mala 3030 ona je celkovo malinká tak hádam bude mať miesta....Mne sa celkovo staré bee zdá úzke,le je také krááááásne 🙂 🙂 🙂 A pocuj neni staré lahsie ako nové?? 🙂

domigb
8. júl 2011

@minitrouble aj ja nosím malú už v polosportaku ale rychlo ked zaspí tak ju dám do lahu ale nechce už byť vo vaničke ani náhodou ☹

domigb
8. júl 2011

@minitrouble ale tak tvoja kočka je riadne dlhonohá,či sa mi to len vidí...??? A vlastne na starom bee nejde opierka noh povytiahnuť trocha??

jessicax
8. júl 2011

@domigb ja mam starsie becko pre maleho, teraz mal 6 mesiacov, pre mensie dieta je podla mna lepsie riesene, strieska viac chrani aj tie membrany na boku. Aj som chvilu velmi zvazovala, ze ho vymenim za nove plusko ale nakoniec som sa rozhodla, ze ho kupim az ked nam stare bude male 🙂

jessicax
8. júl 2011

@domigb ide povytiahnut aj na starom

jessicax
8. júl 2011

@lodgermaniacka ten modry lodger folklor som kupila asi pred dvoma mesiacmi v babymarkete, obvolala som snad vsetky obchody, nikde ho uz nemali len tam, posledne dva kusy, tak mozno este posledny maju, ved je leto tak vela ludi fusaky asi nekupuje 😅

domigb
8. júl 2011

Dakujem 🙂

lodgermaniacka
8. júl 2011

@jessicax dakujem, už som poriešila ten denim, ale keby som nemala ten, určite by som kupila tento modry 🙂

minitrouble
8. júl 2011

@domigb neviem neskumala som tu hmotnost, ale stare si pamatam spred roka ako lahke a toto nove mi moc lahke nepride - najma nie v porovnani s PP mini co ma len 5.7 kg
no moje baby su obe dost vysoke a ta starsia je taka najma chudonoha tak to posobi ze ich ma potom aj dost dlhe 🙂

jessicax
8. júl 2011

@lodgermaniacka ja som ho kupila k modrej strieske a velmi sa mi to spolu paci, zvazovala som aj fairy silver ale tento modry mi k tomu isiel viac

minitrouble
8. júl 2011

@domigb a cocoon isto nevyuzijes v lete lebo to je dost hrube, tam by v lete bolo teplo - ale to nevadi ten kocik je pre 4mesacne babo v pohode aj tak
potom za rok mozes zmenit za plusko ak bude stare male 🙂

lodgermaniacka
8. júl 2011

@jessicax sivy konikovy som mala doteraz, ten bol krasny a hodil sa ku každej farbe, taky dosť univerzalny 🙂

domigb
8. júl 2011

@minitrouble no ja som pozerala bee ked bolo este v predaji a v popise stálo,že má 7 kg..tak preto mi nešlo do hlavy ked kočky vraveli že až také lahke nie je...oni mysleli bee plus...Jaj no možno vymením....Ked ma muž dovtedy neznesie zo sveta 😀 😀 😀 ....Malá bude mať pať a tretí kočík 😝 😝 😝

lodgermaniacka
8. júl 2011

@domigb neboj, chlapi si časom zvyknu 😉 🙂 moj už absolutne neprotestuje, ešte sa spyta kedy bude niečo nove 😎