Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

domigb
8. júl 2011

@minitrouble ešte k tým priloženým fotkám...malá je tam síce narvaná,ale ked to ružové je takééééé krásne...U mna vedie ružová a modrá...Prípadne žltá...A na bee pus off white 🙂

lodgermaniacka
8. júl 2011

@domigb ale jej mala ma na tej fotke 2 roky 😉 pokial myslíš tieto čo hodila v teme bugaboo

domigb
8. júl 2011

@lodgermaniacka 😀 😀 😀 jaký zlatý 😀 😀 😀 Vymen aspon na rok nech mi kúpi kočíky a vrátim 😀 😀 😀

domigb
8. júl 2011

@lodgermaniacka ano ano tie fotky myslím....hej na jednej dva a na druhej tri.... 🙂

lodgermaniacka
8. júl 2011

@domigb 😀 😀 😀 ja si ich ale kupujem sama a nezaťažujem ho, preto mam klud 😉 takže si požičiaš mna? 😀

minitrouble
8. júl 2011

@domigb no v albume mam fotku kde je simi ako 4mesacna a tu som dala fotku starsej ked mala 2 roky priblizne, takze cca do tych 1.5 roka pre bezne dieta v pohode lebo starsia dcera je velmi chuducka, takze vacsie dieta by tam bolo viac natesno asi 😉

minitrouble
8. júl 2011

@domigb este mi na starom bee trosku vadili pasy, simi (mladsia) mala z nich obcas osuchane nozicky, lebo ten sed tam nebol nejaky moc dobry a sa smykala dolu a tie pasy jej osuchavali nozicky
sa mi zda ze bee plus to ma lepsie 😵

domigb
8. júl 2011

@lodgermaniacka no tak si ťa požičiavam 😀 😀 😀 No toto obdivujem...Ja z toho fasa príjmu čo mi nabehuje 16 na účet musím od muža drankať každú volovinu 😠 😠 😠
@minitrouble kukla som si aj tu v 4 mesiacoch...o.k tak do roka apol máme este čas 🙂

domigb
8. júl 2011

@minitrouble nuž a toho sa ja trocha obávam,lebo moja Stella popruhy neznáša....že ked je to už kočík bez madla....Ale newaaa.beečko musí byť tolko ju ponesem na rukách 😝 😝 😝

minitrouble
8. júl 2011

@domigb tu je to vidno ako tie pasy isli do noziciek ale zase je aj vidno na fotkach ze mala tam fakt dobre bola chranena - to mala presne 6 mesiacov v case fotenia 😉

minitrouble
8. júl 2011

@domigb ked bola uplne na lezato tak relativne v pohode ale ked bola dosikma tak si vsimni najma tam kde ma saticky ako sa to zarezavalo do nozicky ten popruh 😒

lodgermaniacka
8. júl 2011

@domigb naozaj sa to malej dosť zarezavalo 😒 😒 😒

minitrouble
8. júl 2011

@domigb inak aj teraz mam aj ruzovu striesku 😎 😀 to musi byt ruzova klasika 😝 😅

domigb
8. júl 2011

@minitrouble jájj tak tu to je vidieť ozaj..a nebola preto nervozna??? A inač od kedy asi dieťa može byť v kočíku bez madla a popruhov?? 🙂

jessicax
8. júl 2011

@lodgermaniacka @domigb moj uz co sa kocikov tyka rezignoval. Len skoda, ze nemame vacsiu garaz lebo chyba miesto na ich skladovanie 🙂

domigb
8. júl 2011

@minitrouble jaaaj moja zlatá vydržala to?? A my tak lubime šaty obliekať 😢 😢 😢 Krásne plusko...tu je dobre vidieť ten rozdiel v strieške.. 🙂

minitrouble
8. júl 2011

@domigb no to nikdy nemozes mat dieta bez popruhov 😕 teda ani 3rocne lebo to je chvilu a ti vybehne a spadne stade 😎 ...teda aspon tie moje baby musia byt priviazane lebo inak by vyskocili za jazdy 😅

lilla244
8. júl 2011

@andrejo dakujem,za odpoved.. cameleon je krasny.. len .. po tom,co som kupila stokke mi to uz pride skutocne vela penazi.. 😒

domigb
8. júl 2011

@jessicax jááj tak u nás zasa žiadna garáž.....trojizbový byt...už teraz newem kam bee skryjem 🙂

minitrouble
8. júl 2011

@domigb vies co myslim ze jej to nejak nevadilo, skor som z toho bola nervozna ja a stale som ju potahovala hore a nerada som jej davala potom hole nozicky 😒 a v podstate som ho aj dost kratko na to predala 😒

jessicax
8. júl 2011

@domigb mne sa zas becko nezda take male, minule som donho dala starsiu takmer trojrocnu a kocik jej bol akurat, nebol maly

domigb
8. júl 2011

@minitrouble 😅 😅 😅 a ja že už hádam dvojročné nemusí... 😖 😖 😖 tak nevadí ...dáme tam vatu alebo obväz 😀

minitrouble
8. júl 2011

@domigb podla mna by mozno stacilo tam dat taky ten chranic na pas co sa da kupit od tych bab co siju podlozky
no zavisi ake mas babo, mozno tvoje bude kludne lezat, nekopat a nebudes mat taky problem 😅

jessicax
8. júl 2011

@domigb ale nie, to bola nudzova situacia. Ona sa v kociku uz dlho nevozi ale boli sme v hmku a mala mi zdrhala po obchode tak som to vyriesila tak, ze som ju supla do kocika, maleho dala do manducy a bol pokoj 😵

minitrouble
8. júl 2011

@jessicax to poznam 😎 podla mna na rychle presuny kde je vela aut alebo vela ludi je kocik nevyhnutny aj pre starsie dieta
ako podla mna bee klasika odveze aj starsie dieta, len trebars mne baby zvyknu spat v pohode aj v kociku a na spanie uz mala vtedy romca hlavy uplne na streche, zase ak niekto pouziva kocik len do shoppingu a dieta v nom nespi tak podla mna v poho

jessicax
8. júl 2011

@minitrouble tak to ano, pohodlne by sa v nom uz nevyspala

cmulinko
9. júl 2011

ahojte mamicky.Chcela by som sa opytat ci ma z vas niektora Bugaboo Buggy Board a ci ste s tym spokojne.Dakujem

brendda
9. júl 2011

Ahoj moje bugaboo holky 😉
Nevím,jestli se vám doneslo 😀 tak jen hlásím: v po.4.7. přesně na termín se nám narodil Maxík 3820g 50cm 🙂
Kočár už jsme včera prubli a spokojenost,jen ten board uprostřed mě pěkně s...e 😀 pořád se od toho bouchám do nohy,jako kašlu na to.Nella už je velká,takže půjde z domu 😀

brendda
9. júl 2011

@cmulinko teď jsem to tu napsala-já teda spokojená nejsem 😀 Záleží,jak máš staré dítě,pokud malé,pak se to asi vyplatí,než nějaký fňukání,že ho bolí nožičky,ale moje dcera je už veliká a akorát mi tam překáží,nemůžu se ani pořádně chytit madla....

kilian
9. júl 2011

@brendda gratulujem,nadherny je.ten board sa da zdvihnut do vysky a tou gumickou zajistit,ked ho nepotrebujes a ked na nej dieta stoji,tak naozaj zavadzia pod nohami,ale to je kazdy kiddy board.
@cmulinko ja ho mam,a ja som spokojna,ked ho nepotrebujem dam ho do vysky ,aby mi nezavadzal a ked na nom maly stoji,tak tlacim kocik tak na boku.