Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

lodgermaniacka
9. júl 2011

@brendda gratulujem ku krasnemu pokladiku 😵 😵 😵 hlavne vela zdravíčka obom 😉

lodgermaniacka
9. júl 2011

baby, slubene foto fusakov..na striešky som fakt leniva, tie sa mi prevliekať nechcelo, ale k denimu aj ku kravičkovemu sa hodi každa strieška a viem si predstaviť žirafkovy k žltej, zelenej, červenej a ružovej 😵 to musi byť krasa 😵 😵 😵 inak @face vystihla denim krajšie, ja nemam dobry foťak.. 😒

cmulinko
9. júl 2011

@brendda moj 4 rocny syn uz nepotrebuje buggy board,ale mensi ma len 2 roky a ked chcem ist na prechadzku von s detmi,tak nemam sancu ist sama.starsi sa pekne drzi vedla mna,ale mensi by utekal hlava nehlava,tak rozmyslam o tom boarde...a najlepsie by bolo mat aj tu sedanku,lebo byvam od centra mesta asi na 3 km,tak to by bolo dost aj na stojaka.a druha vec je cena ☹ vsak uz za kocik som dala nekrestanske peniaze a este k tomu aj ten buggy board...to ma manzel vyhodi z domu 🤐

cmulinko
9. júl 2011

@kilian kde si ten board kupovala?ja som kukala zatial len na ebay,ale tie ceny sa mi moc nelubia a vsetky su bez sedanky...ja by som brala aj tu sedanku.

kilian
9. júl 2011

@cmulinko na ten novy board sedanka nepasuje.len na tie stare typy.ja som kupila vo viedni.ale stary typ so sedankou sa da len pouzivany kupit.

brendda
9. júl 2011

@kilian a já pořád-na co je tam ta gumička 😀 😀 😀 díky za radu 😀
No,zatím si ho nechám,až půjdeme třeba na celý den courat po ZOO,ale fakt si myslím,že se 4letým dítětem ho už fakt nevyužiju.Chápu,že pro mladší je super,možná bych i volila to sedátko....

dara29
10. júl 2011

Prosím dá sa fusak bugaboo celý odzipsovať, že ostane len tá spodná časť ako podložka v kočíku?
Fusak môže byť aj na prechodné obdobie alebo je skorej len na zimu?
Dakujem

dara29
10. júl 2011

Dá sa niekde zohnať deka Paul frank na SK alebo lacnejšie ako za 1.500 Kč?

zajo79
10. júl 2011

@brendda vitajte doma 😵 😵

elelel
11. júl 2011

@mici111 🙂 tak som bola ja s tou strieskou 🙂 ostatne baby tu nie su prihlasene...to je sranda 😀 ty si mala tu ruzovu ci striebornu?

mici111
11. júl 2011

@elelel striebornu 😀 @ellysa mala ruzovu 😉

domigb
11. júl 2011

kočky neviete náhodou či su tieto striešky na BB alebo BB plus???
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=11333665

domigb
11. júl 2011

aha nič už u na pus...A neviete či niekto nešije aj na BEE??
🙂 🙂 🙂

lodgermaniacka
11. júl 2011

baby, super ponuka 😉 😉 😉
https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/217w/bug...

a ak mate chlapčeka ružovu striešku vpohode predate 🙂 inak tu babu nepoznam 😉

tanija133
11. júl 2011

@lodgermaniacka perfektna kombinacia, zlta a denim.......vyzdera to tak " svedsky" , velice sa mi to lubi... 😉 zacinam byt zvedava ,aka bude nova kolekcia Lodgerov..... 😉 a naozaj vyborna ponuka to Plusko..... 😉

zajo79
11. júl 2011

@brendda jeziiiiiiiiis, a co ja som pribrzdena, ked som si nevsimla ze si pisala??? Malinky je uzasny, vela len toho najlepsieho zelam!

ja som skate tiez predala... ten isty dovod ako pises. Ale zato slnecna clona kupena, veeeelka spokojnost, paradna vec na leto 😵 😵 😵

bebel
12. júl 2011

@lodgermaniacka prekrásne...asi najlepšia kombinácia,klobúk dole 😵 😵 😵 😵 😵 😵

bebel
12. júl 2011

@brendda gratulujem 🙂

dara29
12. júl 2011

Nepredáva niekto nový originál zabalený organizér bugaboo? Ďakujem

brendda
12. júl 2011

@zajo79
@bebel díky holky.Souhlas,clona je super,board prdím...

misha82
12. júl 2011

@brendda Gratuluji k Maxíkovi!!!! Ať je zdravý a spokojený a ať si co nejdříve zajedete pohodový režim ve čtyřech... My na tom ještě stále pracujeme 😖 Ale je to lepší a lepší...

lodgermaniacka
12. júl 2011

@tanija133 @bebel dakujem baby 😉 🙂

mici111
12. júl 2011

@lodgermaniacka tak zlta strecha je doma, je naadhernaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵

lodgermaniacka
12. júl 2011

@mici111 jeej super 😉 som rada že si nenarazila na podvodničku 🙂

brendda
12. júl 2011

@misha82 díky 🙂 neříkej mi,že to bude trvat tak dlouho 😕 😕 😀 😀

tanija133
12. júl 2011

Baby asi ma porazi, ste tu spominali to zle koliesko...a mne asi tri dni, co sa mi nejako zasekava to otacacie kolieko....neotaca sa tak ako to druhe...ked otacam kocikom, tak to druhe sa otaca podla potreby a toto sa niekedy zasekne a stoji na jednom mieste, a tym padom sa zle potom manipuluje s kocikom....mate to aj vy,alebo mali ste to ? je to na reklamaciu?

lodgermaniacka
12. júl 2011

@tanija133 ty si ho kupovala cez kočíkomaniu, že? ak si dobre pamätam..tak jej napíš, maš u nej zaruku 2r a nech to rieši @zajo79 spominala, že už ma nejake baby s tímto problemom, tak to hadam porieši 😒 a začalo ti to len teraz? kolko krat si s nim bola vonku? no ja môj musim poriadne otestovať..snad sa ochladi a pôjdem na dlhuuu prechadzku 😵 lebo stale stojime pri vode 😎

tanija133
12. júl 2011

@lodgermaniacka hej cez kocikomaniu,jasne aj to chcem riesit cez nu, ale este som chcela prezistit ci aj vy tu mate s tym nejaku skusenost......lebo nedavno to tu niekto spominal , a prask, zrazu aj mne.... idem vynurat kto to tu mal........ 😠 par dni co mi to robi, ale ja ho pouzivam zatial minimalne a a bola som s nim asi 5 krat vonku a aj to iba vnutri v shopoch....do kelu.....koliesko je tam vraj dobre nasadene......

lodgermaniacka
12. júl 2011

@tanija133 a robi ti to vonku, alebo v obchodakoch? no problem ma @elelel 😒

tanija133
12. júl 2011

@lodgermaniacka ano ,prave som to nasla, ze @elel ma to iste.....robi mi to aj v prazdom aj v plnom kociku...aj v obchodakoch , vonku vsade....nebolo to zozaciatku, islo to hladucko....teraz, pri minulom vyjazde mi to zacalo robit a aj dnes to bolo zaseknute.....niekedy ide a niekdy nie.....Napisem jej, aby vedela ze som dalsia, aby to zacala riesit.....
@elel prosim ta, aj mne sa zacalo zasekavat to koliecko...mas este stale s tym problem?ak nie, co s si s tym urobila? Lebo tiez nemam chut na reklamaciu,ale prinajhorsom budem musiet..... 😢