Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

lodgermaniacka
20. júl 2011

@mici111 😀 idem do inej temy, hodim ti tam link 😉

tanija133
20. júl 2011

@elelel
@sofffi ja som to teda tiez dnes konecne namastila ,a preslo to.....sa tesim... 😅 no ale dokedy......budem ho radsej nosit castejsie aby som mu davala tiez zabrat..... 😉

tanija133
20. júl 2011

Baby ako sa davaju dole kolieska z CAM? ja som to skusala,a neviem na to prist....da sa to vobec nejako lahko? Chcem si ho zobrat na dovcu, ale tie velke kolesa zaberaju pol kufra.... 😉

ellysa
20. júl 2011

@tanija133 veľké úplne v pohode musíš stlačiť takú poistku skús poriadne prehliadnuť koleso okolo tej striebornej puklice v strede je to tam

tanija133
20. júl 2011

@ellysa Dakujem , vyskusam.....

jasterka21
22. júl 2011

baby, organizer, letna strieska oranzova na cameleon a haky na tasku skladom. kazde po jednom kuse. info v IP

dara29
22. júl 2011

Pasujú do bee+ lepšie podložky z bočnicami alebo bez? Napr. podložky pinkie nepretrčajú veľa tie bočnice alebo sadnú pekne na pôvodné? Vdaka

mici111
22. júl 2011

@dara29 na plusko su lepsie pinkie bez bocnic..s bocnicami urcite nie..kuk napriklad tu..

vorllinka
22. júl 2011

@mici111 krásná kombinace růžové stříšky a podložky 😵

mici111
22. júl 2011

@vorllinka dakujem, ale nie je to uz originalne, uz som zopar takych bee videla 😀 😀 ale kaslem na to, mne sa to paci 😵 😵 😵

koksi
23. júl 2011

ahoj holky mam prosbu-dotaz. Vcera se mi pokazila brzda. Nejak se zpříčila ta kulička nebo jak bych to napsala když chci kočárek odbrzdit. Manžel se to pokoušel spravit, odšrouboval ten černý kryt který je kolem páčky brzdy, sice to opravené je ale aby to fungovalo tak tam nemohl nasroubovat zpátky 2 šroubky co tam původně byly. Takže jsem z toho taková špatná Moc ten černý kryt tímpádem nedrží. Ale když ty šroubky tam dá tak brzda prostě nefunguje. Nevím kde je problém
Chci se prostě tedy zeptat nevíte kde je nějaký servis na BGB ? V záruce ho už nemám a nevím kde by se mi na to mohli podívat. Jsem z Moravy.

a druhá otázka. Mám stříšku P.Frank colors blocks nevíte dá se prát v pračce nebo jen v rukách? Na letišti mi ji při odbavování trošku pošpinili tak než se do toho pustím tak ať vím ,-) díky za rady!!!

elelel
23. júl 2011

ahojte, ak by ste niektora chceli, predam striesku light green limitku na plusko, mala som ju von asi patkrat, cize je uplne ako nova...a neviete niekto kde si by sa dali zohnat pekne site striesky na plusko?resp. kto sije?dik 🙂

face
24. júl 2011

Holky, hlavně asi z ČR, budu objednávat z www.babycarel.nl, tak kdyby se chtěl někdo připojit, písněte 🙂

bobket
25. júl 2011

Ahojte dievcata, ktore mate bee pouzivate ho aj v zime? Lebo mam obavu ako to bude,tie kolieska mi nepridu,ze by to bolo v pohode.Mate skusenost? Lebo mam doma Slalom a neviem ci predat ci nechat.aj ked maly ma Uz 21 mesiacov tak neviem ci sa mu bude v zime bude chciet az tak kocikovat. No a mam dilemu ak by ste mi vedeli poradit. Mam aj kocik Mamas and Papas Urbo, no musim sa rozhodnut,ktory pojde prec. Ktory by ste predali Urbo ci Bee. Oba su super a neviem sa rozhodnut.... ☹

ivett
25. júl 2011

ahoj holky, můžu poprosit o radu? dají se koupit nová kolečka na bgb cameleon/frog? ty přední??? a nevíte kde?

ivett
25. júl 2011

a jaký je rozdíl mezi bugaboo bee a bugaboo bee +, já myslela, že je to v otočnosti sedačky, že u bee nešla otáčet do obou směrů a u bee + jde, ale koukám na různé inzeráty a tam je vyfocené otočené i bee i bee +, tak v čem je mezi nimi rozdíl?

ivett
25. júl 2011

aha, tak jsem zkoukla videa a už rozdíly mezi bee a bee+ vím...

holky fakt nevíte jestli se dají koupit jen přední kola na bgb frog? nová? všude kde se prodává bgb nemají kol azvlášť...

bobket
25. júl 2011

@ivett mylsim ze na froga pasuju aj z cameleona, bud sa daju dokupit cez ebay alebo zo stranky http://www.annaviktorie.cz/ a pripadne sa ich este spytat na vsetko co potrebujes, ochotne odpovedaju 🙂 mozno niekto predava aj na ceskom mimibazare,hmm

ivett
25. júl 2011

na mmb právě ani nikde jinde na bazarových serverech kolečka nikdo neprodává a když, tak jsou hned pryč...pasují určitě i na cameleona i na froga i na gecko jedny a ty samé kolečka, to už jsem si zjistila...na annaviktorie jsem koukala, ale samotné kolečka jsem tam neviděla, mrknu ještě jednou díky...

bobket
25. júl 2011

@ivett kukala som aj ja a nie su tam,ale su teraz v kurze

zajo79
25. júl 2011

@ivett dostala si IP?

ivett
25. júl 2011

@zajo79 zajo dostala, díky, ta cena je předpokládám za jedno kolečko, že? posílají i do ČR?

ivett
25. júl 2011

hm, tak do čr nezasílají...

lentila.g
25. júl 2011

@ivett https://www.my-babyshop.de/herstellerverzeichni... a posielajú aj do čr poštovne je tuším 19,90

ivett
25. júl 2011

já jsem dement 😀 já hledám czech republic, oni to tam píšou jako tschechien 😀 díky holky...

esika
25. júl 2011

Ahojte kocky hlavne v okoli BA ak mate v plane kupit nove bee plus idem objednat z babycare.nl tak
ak nahodou pripojte sa budeme mat 15% zlavu na kocik bugaboo bee plus, vyjde cca 460 euro, len ako uz pisali kocky predomnou musime kupit aspon 5 kocikov
a striesky po zlave tu vyjdu okolo 38 euro, vsak keby nahodou piste 🙂

barbora87
25. júl 2011

@esika ahoj ja by som mozno objednala strechy na cam a lamoska by objednala stolicku od stokke tak daj vediet ci sa nieco uskutocni

esika
25. júl 2011

@barbora87 ahoj, mozno sa nam podari poskladat 2500euro 🙂

bobket
26. júl 2011

ivett na ebay som nasla ak mas pay pal http://www.ebay.co.uk/itm/bugaboo-frog-front-wh...