Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

tanija133
2. aug 2011

@lodgermaniacka do kelu, hladala som a nic, pojdem asi do babyone, alebo mozno aj u Dohnala by som sa skusila spytat.... ☹ skusim este ten inzerat napisat..
@kacka.l dakujem, ale na tej konstrukcii tiez nejde prehodit rukovat a to taku nemozem kupit, a ten moj nejde prehodit ani rukovat a ani zlozit.... ☹ ale jazdit sa s nim da, ale len v ten jednej polohe....

lodgermaniacka
2. aug 2011

@tanija133 v dohnale na 100% opravuju 😉 len im skus napísať či aj tie, ktore tam nie su kupene

ivett
3. aug 2011

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=46571622&tab=8 tady je podvozek cameleon a přehazování funkční...

ivett
3. aug 2011

@tanija133 http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=46571622&tab=8 tady je podvozek cameleon a přehazování funkční...

silviatt
3. aug 2011

@tanija133 ahoj. skus vo viedni u Dohnal. Su v centre aj v SCS. Ja som tam davala opravovat bugaboo po zaruke a super, este mi dali aj nahradny kocik

tanija133
3. aug 2011

@silviatt jezis, super info, dakujem... 😵 a myslis ze mi ho opravia, aj ked sa tam akoze nekupil , priamo v v tej predajni? Chcem to zatial riesit bez tej kamaratky od ktorej ho mam pozicany.... A nahodou nevies, kolko moze taka oprava stat? Ci sa mi neoplati kupit rovno ten podvozok,pridany tu vyssie...

@ivett ked neporiesim opravu, tak ten podvozok by som urcite kupila, dufam ze na mna pocka, ked sa nezadari....Dakujem....

ivett
3. aug 2011

@tanija133 myslím, že na tebe počká, podvozek bez kol moc lidí nekupuje, naopak jo, kola by byly pryč hned, ale samotný podvozek tak žádaný není 😉 tak hodně zdaru...

silviatt
3. aug 2011

@tanija133 Skus si tam zavolat, ale nemali by mat s tym problem a cenu cca ti povedia. Dnes som to spominala komoske, ta ma tiez bugaboo kupovany z Holandska a tiez jej ho u dohnala vyreklamovali.... Skus, urcite sa dohodnete

tanija133
3. aug 2011

@silviatt Dakujem za info.... 🙂

brendda
5. aug 2011

Ahoj holky,
chtěla jsem se zeptat,jestli náhodou nemáte někdo tu přepravní tašku na Chameleona?????????????

carodkaa
6. aug 2011

Ahoj holky nevíte některá kde bych a mimibazaru našla paní co šije potahy na stříšku na Cameleona,vim,že se o tom v siskuzi tady mluvilo ale nemůžu to najít,díky!!!

ivett
7. aug 2011

@carodkaa pokud vím, šije je paní marína horemužová a pak paní z Ostravy, tuším darint nebo tak nějak...

bebel
7. aug 2011

@ivett veci od Maríny nie sú pekne vypracované ...ten jej kortexin sa ťažko navlieka na tie plastové lamely. 😠

zebricka23
7. aug 2011

@bebel @ivett s tym nemozem suhlasit ja mam od nej cerveny navlek...uplne v pohode som ho navliekla a je super.....

ivett
7. aug 2011

tak já nemám zkušenost se stříškou od p. horemužové, mám od ní jen návlek na madlo a podložku do kočárku a ty sedí oboje pěkně...

danulavo
7. aug 2011

já jsem měla od Maríny podložku do kočárku a vůbec se mi nelíbila ☹

bebel
7. aug 2011

@danulavo presne tak...ja som videla podložky a v porovnaní s Pinkie, to bolo dosť odfláknuté.

saza007
7. aug 2011

ahoj zeny, mate niektora skusenost s reklamaciou 😖 Dnes sa mi na b.cameleon pretrhlo to brzdove lanko. Skusala som volat bugaboo customer services ale cez vikend maju zatvorene. Na stranke som vycitala, ze sa pri reklamacii treba obratit najprv na predajcu. Ma niekto skusenost?

sisaha
7. aug 2011

@saza007 vzdy treba vyrobok reklamovat najskor v obchode, kde si ho kupila. Oni reklamaciu budu riesit v zakonom stanovenej lehote. Az by bola reklamacia z ich strany neuznana, tak potom mozes kontaktovat zakaznicky servis.. 😉

ivett
7. aug 2011

jo tak pinkie je samozřejmě krása, to si myslím, že na mmb nešije nikdo tak krásné vložky jako má pinkie...

danulavo
7. aug 2011

@ivett ano, pinkie jsou moc pěkné, ale materiálově bohužel né moc kvalitní. Po pár vypráních vypadají nehezky ☹ .

saza007
7. aug 2011

@sisaha vdaka za odpoved jj, to chapem, ze najskor v obchode. Ked som vsak volala do obchodu, tak mi povedali, ze sa mam obratit na vyrobcu. Ale volala som tak este raz na ine oddelenie a tam bol niekto viac kompetentny a povedal, ze mam doniest kocik do obchodu, takze uz je to fajn...

carodkaa
8. aug 2011

@ivett díky 😉

barbora87
8. aug 2011

Babule chcel by sa niekto pridat na objednavku z babycare?

ivett
8. aug 2011

holky můžete mi poradit, jak je to se stříškou na bee? jsou v ní nějaké lamely jak u Froga/Cameleona nebo jak je konstrukčně? pokud jsou tam lamely jsou součástí sportovní sedačky nebo stříšky? jakože ten textil stříšky, co se všemožně prodává na mmb a tak, je to jen textil a musí se na něco natáhnout, nebo ta "konstrukce" je všitá v tom? díky

tanija133
8. aug 2011

@ivett vsetky site striesky aj na Bee plus sa musia natiahnut na lamely...su zabalene zvlast ku kociku, a treba ich pripevnit podla navodu ku konstrukcii kocika ale predtym treba samozrejme natiahut tu striesku... 😉

ivett
8. aug 2011

@tanija133 díky, mě zajímalo, jestli je to součástí kočárku nebo stříšky (origoš), takže je to součástí kočárku...díky 😉

barbora87
9. aug 2011

Babule nepredavate niekto strechu na cam?alebo aj potah na sedacku

esika
9. aug 2011

kocky potrebujem poradit prosiiim pasuje slnecnik na vsetky typy bugaboo, alebo na bugaboo bee plus je iny, dakujeeem krasne za odpoved:🙂))

mici111
9. aug 2011

@esika slnecniky su rovnake pre vsetky bugaboo, len tie klipsy su ine..