Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

tanija133
22. aug 2011

@ivett super, daj vediet ako ti potom bude sediet...ty ho das na bee stare?

ivett
22. aug 2011

@tanija133 jj, já mám staré Bee, tak snad padne, věřím, že jo...pak dám vědět...

carculka
22. aug 2011

holky co jste delali s kmitajicima koleckama kdyz jdete rychle?teda ty co to take maji

zajo79
22. aug 2011

@carculka bgb posiela neake podlozky ci co... uz to tu baby rozoberali neraz tusim

ivett
23. aug 2011

@tanija133 madlo od chicca je doma a na Bee sedí perfektně 😉

emka34
23. aug 2011

@deyana spodna cast vanicky je cca 42cm od zeme a rukoved cca 111cm. Ja mam 179cm, manzel 185cm a uplne v pohode,rukoved nemame nikdy uplne vysunutu. 🙂

deyana
23. aug 2011

@emka34 díky 😉

tanija133
23. aug 2011

@carculka skus vybrat, namastit, a ked neprejde tak reklamacia.... 😉

mitote
23. aug 2011

holky co budete objednavat z holandska, ten babypark.nl asi neprodava edici missoni, ze? Nevidela jsem ji tam, ale jsem mozna slepa ☹

bebel
23. aug 2011

@mitote babycare.nl a nie, oni ju neponúkajú.
Skôr ich potom, ak ostane niečo, bude ponúkať tu, treba si počkať https://www.my-babyshop.de/kinderwagen?s=&i=&d=...

mitote
23. aug 2011

@bebel tam se dava jako kdyz neco zbyde nebo jak?

bebel
23. aug 2011

@mitote ja som tam napr. kúpila denim poťah aj striešku na bee+, ktoré sa zvlášť nepredávali.

mitote
23. aug 2011

@bebel aha tak to me nezbyva nez cekat 🙂

mikolajova.zuzana
23. aug 2011

ahojte dievcence, chcela by som sa opytat ci ma niektora z vas organizer bugaboo - zaujimalo by ma ci sa da pouzit aj na iny kocik ako bugaboo... dakujem

bebel
23. aug 2011
mikolajova.zuzana
24. aug 2011

@bebel dakujem - ja to chcem na stokke, tak hadam to bude pasovat

tanija133
24. aug 2011

@ivett Uz som aj ja zohnala nove madlo Chicco Multiway...sedi super.....ale len ked je maly otoceny do sveta.... 😉 Ale neva , uz pomaly sme otoceny stale len do sveta..... 😉

ivett
24. aug 2011

@tanija133 jj, jen když je po směru, ale mě to nevadí, já tam malou dávám...😉

vorllinka
24. aug 2011

tady už někdo prodává bee s černou konstrukcí 😵

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=47599173&tab=0

dara29
24. aug 2011

Prosím Vás ako rozlíšim fusak bugaboo či pasuje na bee + alebo je to starší typ na bee? Dakujem

lodgermaniacka
24. aug 2011

@dara29 nahodou si si neobjednala novy?

dara29
24. aug 2011

Objednala len len som zistila, že je troška iný ako na českom babyparku, tak sa len pýtam či mi bude pasovať aby som to nemala zbytočne v skrini.)))))))))))

lodgermaniacka
24. aug 2011

@dara29 ak si si objednala novy cez babycare, tak ti pasovať bude

dara29
24. aug 2011

Či nový to neviem. S L sedom tam bol len jeden druh.)))))

lodgermaniacka
24. aug 2011

@dara29 je tam len jeden a ak si prečítaš tak sedí aj do bee

soso
24. aug 2011

baby viem, ze to tu uz niekde je pisane, ale neviem kde🙂, ze ake madlo pasuje na bee+? nejake chicco sa mi zda? neviete, kde ho samostatne zohnat? dakujem 🙂

ivett
24. aug 2011

@soso univerzální madlo na golfky chicoo multiway 😉 někde o stránku vzadu je tuším i odkaz ze slovneských stránek 😉

vera21
24. aug 2011

@lodgermaniacka a nevies poradit - predavam fusak na bee - vo farbe khaki - bude sediet aj na bee plus ? Fusak bol kupovany v 2008....nie som si tym ista, kedze bee plus je asi sirsie v tej chrbtovej casti...je to normalny ten origos bgb fusak s L sedom.....

ivanek
24. aug 2011

@vera21 sice nejsem ta, které se ptáš, snad to nebude vadit 😉 Ale fusak na staré Bee nesedí na Bee plus. Zkoušela jsem to, u starší verze fusaku na Bee jsou jinak díry na knoflíky u boudy. Hlavně je jich tam víc a nesedí to

lodgermaniacka
24. aug 2011

@vera21 ja sa prave vo fusakoch bgb moc nevyznam, mala som limitku paul frank minuloročny model zo setu na cameleona a ten perfektne sadol, akurat že tie dierky na uchytenie striešky vzadu neboli, ale aj fusak aj strieška sedeli pevne..ale vdaka @ivanek za vysvetlenie 😉 🙂 tak ho aspon môžeš predavať ako fusak na stare bee, ved ich je stale v obehu dosť 😉